Tenerife

Tutvustus

Hispaaniale kuuluvatest Kanaari saartest suurim on Tenerife, mille võrratult kaunid rannad on turistide seas palavalt armastatud. Igaüks peaks leidma endale sobiva. Playa de las Americas on kuldse liiva ja elava atmosfääriga, Playa del Duque luksuslik ja rahulik rannaparadiis. Los Cristianoses on pehmed liivad ja vaikne mereäärne õhkkond. Playa de las Teresitas on aga ainulaadne valge liivaga rand, mis loob meeldiva kontrasti saare rohelise maastikuga.

Loodushuvilised saavad matkata Teide rahvuspargi radadel, kus asub Hispaania kõrgeim tipp, Teide mägi.

Mitmekesine ja rikkalik taimestik ning hingematvad vaated, vulkaanilised kaljud ja selge ookeanivesi ootavad sind Tenerifel!

Tutvu ka teise saarega

Gran Canaria

Turismihooaeg

Tenerife

  • 20.10.2023-22.04.2024(erinevad nädalapäevad) Tallinn

Parim aeg külastamiseks

Tenerifel on suviselt soe aastaringselt. Aasta keskmine õhutemperatuur on 22 kraadi ning veetemperatuur 21 kraadi.

Detsember – veebruar (talv). Talvekuudel on Tenerife kliima pehme ja mõõdukas. Päevased temperatuurid on tavaliselt 18–24 °C. Talvekuudel toimub ka mõni saare suuri festival, näiteks veebruaris karneval Santa Cruzis.

Märts – mai (kevad). Kevad on suurepärane aeg külastada Tenerifet, kuna ilm muutub soojemaks ja päevad pikenevad. Päevased temperatuurid on 20–26 °C. Kevadel õitsevad taimed, andes maastikule ilusa välimuse.

Juuni – august (suvi). Suvekuudel on Tenerife kõige soojem ning päevased temperatuurid võivad tõusta 26–30 °C. Suurepärane aeg rannapuhkuseks ja veespordialade nautimiseks. turismihooaja haripunkt.

September – november (sügis). Sügisel on ilm endiselt soe, kuid turistide hulk vähenenud. Päevased temperatuurid on 22–28°C. Võib olla ka sajuseid päevi.

Tasub teada

  • Soovitame   kaasa võtta ka soojemaid riideid, eriti kui on plaan külastada saare põhjaosa. Tenerifel valitseb Teide vulkaanist tingitud mikrokliima, mistõttu esineb saare põhjaosas rohkem sademeid ning õhutemperatuurid on veidi madalamad.
  • Parim viis saare avastamiseks on rendiautoga. Sõiduteed on heas korras, ent mägedes väga kitsad, seetõttu tuleb väga ettevaatlikult ja tähelepanelikult sõita.
  • Kraanivett juua ei soovita, eelistada tasuks pudelivett.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers