Korfu

Tutvustus

Korfu on Kreeka üks ilusamaid ja rohelisemaid saari, suuruselt teine saar Joonia mere saarestikus. Saare pikkus on 64 km, kõige laiem koht põhjaosas on 32 km.  Rohelusest lummavad mäed, eredalt särav sinine Joonia meri ning liivane ja kaljune rannik annavad saarele unikaalse ilu. Korful on näha Veneetsia pärand ning kitsad alleed pakuvad elamusi ööelu nautlejatele. Korful on mitmekesine valik randu. Paleokastritsa rannad on ümbritsetud rohelise maastikuga ja pakuvad selget merevett. Kassiopi ja Ipsos on elavad kuurordid, kus on vilgas ööelu ja mitmekülgne veespordialade valik.

Selge vesi, pikad pehmed lääneranniku rannad, hingematvad kõrgused ja lopsakad oliivisalud – tõeline nauding meeltele.

Tutvu ka teiste Kreeka saartega:

Rhodos

Kreeta

Evia ja Thassos

Turismihooaeg

Korfu

  • 05.06.2024 - 28.08.2024(kolmapäeviti) Tallinn

Parim aeg külastamiseks

Korful valitseb enamjaolt vahemereline kliima – kuumad suved ning pehmed ja vihmased talved. Korfu kuumuse nautimiseks on parim aeg aprillist oktoobrini, mil keskmine õhutemperatuur jääb vahemikku 20-30 °C ning veetemperatuur on 17-25 °C.

Mai. Kevad on suurepärane aeg Korfu külastamiseks, kui ilm muutub soojemaks ja loodus hakkab õitsema. Temperatuurid on tavaliselt 20–25 °C.

Juuni – august. Suvekuud on Korful kõige soojemad ja päevased temperatuurid võivad tõusta üle 30 °C. Juuli ja august on kõige kuumemad kuud – õhutemperatuur võib ulatuda kuni 40 °C-ni. See on populaarne aeg rannapuhkuseks ja välitegevusteks.

September. Sügisel on endiselt soe, kuid suvekuumus hakkab taanduma. Temperatuurid on 25–30 °C. See on mõnus aeg, kui soovite vältida suurt rahvamassi.

Oktoober. Sügis jätkub. Kuigi päevad on veidi jahedamad, on temperatuurid endiselt meeldivad, keskmiselt 20–25 °C. See periood võib olla rahulikum ja sobib kultuuriväärtustega tutvumiseks.

Aprill ja november. Need kuud jäävad saare madalhooaega. Ilm on mõnevõrra jahedam ja turistide hulk on väiksem, mis võib olla ideaalne neile, kes eelistavad vaiksemat ümbrust.

Suvekuud on populaarsed päikese, rannapuhkuse ja välitegevuste nautimiseks, samas kui kevad ja sügis pakuvad mõnusat kliimat ning rahulikumat atmosfääri. Talvekuud võivad olla vaiksed ning ilm on jahedam.

Tasub teada

  • Ööelu algab hilja, eriti suvekuudel. Restoranidesse ja baaridesse minnakse tihti alles pärast kell 21.
  • Religioossete paikade külastamisel riietuge tagasihoidlikult. Naised peaksid katma oma õlad ja põlved.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers