Gran Canaria

Tutvustus

Gran Canaria on üks Kanaari saartest, kus on meeldiv segu päikesest, randadest, kultuurist ja loodusest. See on mitmekülgset puhkust pakkuv sihtkoht igas vanuses reisijale. Maspalomase rannad, eriti Playa del Ingles, on kuulsad oma kuldse liiva ja düünide poolest. Veetlev väike kaluriküla Puerto de Mogan, tuntud kui „Väike Veneetsia“, meelitab külastajaid oma maaliliste kanalite ja värvikate hoonetega.

Tutvu ka teise saarega:

Tenerife

Parim aeg külastamiseks

Detsember – veebruar (talv). Talvekuudel on Gran Canaria kliima üldiselt pehme ja mõõdukas. Päevased temperatuurid jäävad tavaliselt vahemikku 18–24 °C. Talvel on meretuuled tugevamad ja ookeani vesi võib olla veidi jahedam.

Märts – mai (kevad). Päevased temperatuurid võivad olla 20–26 °C. Kevadel on taimestik rohelisem ja õitsev.

Juuni – august (suvi). Suvi on soe ja kuiv periood, kus päevased temperatuurid tõusevad sageli 26–30 °C. Turismihooaja tipp.

September – november (sügis). Sügisel on veel soe, kuid turistide hulk väheneb. Päevased temperatuurid võivad olla 22–28 °C. Merevesi on soe ja sobib hästi ujumiseks.
Kevad ja sügis on parimad valikud, kui soovite vältida suuri rahvamasse. Kui soovite nautida sooja päikest ja rannaelu, siis on loomulikult suvi ideaalne aeg.

Tasub teada

  • Gran Canarial nagu kogu Hispaanias on levinud lõunaeuroopalik mentaliteet ning suhtumine aega on mõnevõrra paindlik ja inimesed hindavad lõõgastunud elustiili.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers