Bulgaaria

Tutvustus

Bulgaaria on taskukohane ja päikseline rannapuhkuse sihtkoht lühikese lennusõidu kaugusel. Liivased rannad ja vilkad suvituslinnad kutsuvad reisimälestusi looma Euroopa ühes vanemas riigis. Bulgaaria idapiiri ääristab koguni 378 km ulatuses Musta mere rannik. Must meri on puhas, rahulik ja mitte eriti sügav. Soolasisaldus on koguni kaks korda väiksem kui Vahemere oma ning meres ei ela röövkalu. Musta mere rannikul on arvukalt pikki, mõnusa pehme liivaga ning sujuvalt sügavaks muutuvaid randasid, mis on eriti sobivad puhkuseks lastega peredele. Sunny Beach on kuulus oma elava ööelu poolest. Pikad liivarannad, kohvikud ja poed pakuvad külastajatele mitmekesist ajaviidet. Golden Sands on üks populaarsemaid kuurorte – kuldsed liivad, selge merevesi ning metsaga ümbritsetud imeline paik. Puhta liiva ja madala veega Albena randa hindavad lastega pered.

Loodushuvilistel on võimalik nautida mägesid, metsi, merd ja riigi muljetavaldavaid maastikke. Linnades leidub rohkelt arhitektuuri ja mitmekülgseid meelelahutusvõimalusi. Atraktiivsete hindadega Bulgaarias on suvitajad teretulnud.

Turismihooaeg

Burgas

  • 01.06.2024-11.09.2024(erinevatel nädalapäevadel) Tallinn

Parim aeg külastamiseks

Juuni – august. Suvekuud on rannikul kuumad ja päikeselised. Päevased temperatuurid võivad tõusta üle 30 °C. See on ideaalne aeg nautimaks rannapuhkust ja veespordialadega tegelemiseks.

Mai ja september. Need kuud on endiselt soojad, kuid rahvamass on väiksem kui kõrghooajal. Sobivad rannapuhkuseks ja aktiivseteks tegevusteks.

Suvekuud on ideaalsed rannapuhkuse nautimiseks. Kevad ja sügis pakuvad mõnusat ilma ja rahulikumat atmosfääri. Talvel on linnades vaiksem ja saate kogeda kohalikku kultuuri ilma suure turistide hulgata.

Tasub teada

  • Kirikute ja ajalooliste paikade külastamisel peaksid õlad ja põlved olema kaetud, eriti naistel.
  • Turismipiirkondades osteldes olge hindade suhtes tähelepanelik.
  • Kraanivee asemel on soovitatav juua pudelivett.
  • Bulgaarlastele on omane peanoogutusega eitust, pearaputusega aga jaatust väljendada.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers