Veebis registreerimine Smartlynxi lendudele

Alates 29.10.2019 on võimalik registreerida veebis SmartLynx Airlines lendudele neil reisijatel, kes on broneerinud oma reisipaketi Teztouri või Novatoursi kaudu.

Online check-in lehel saab reisija valida lennukohta, maksta lisapagasi eest, tellida toitlustust pardale. Pakutud koht on tasuta, kui soovite kohta vahetada, tuleb selle eest tasuda vastavalt hinnakirjale.

SmartLynxi lendudele saab registreerida veebilehel www.smartlynx.aero.

Lennule registreerimiseks on vaja broneeringu numbrit ning valida lennu väljumise kuupäev.

Igale broneeringule ning edasi ja tagasi lennule tuleb registreerida eraldi.

Registreerimine avaneb reisijatele 72 tundi enne lendu ning hiliseim registreerimise aeg on 4 tundi enne lendu.

Smartlynx online check-in lisateenuste ja lisapagasi hinnakiri Teztouri broneeringute puhul
Ettetellitavate lisateenuste info ja hinnakiri Novatoursi broneeringute puhul

Lennujaama minnes tuleb pardakaardid kaasa võtta, lennujaamas ei ole vaja registreerimise protsessi teha, tuleb vaid loovutada ära antav pagas. Pagasi loovutamise viimane tähtaeg on hiljemalt 45 minutit enne reisi.

Samas jätkub ikka lennujaamas lennule registreerimise võimalus tavapärases rutiinis ning lisapagasi eest on nüüd samuti võimalik tasuda lennujaamas.

NB! Istekohtade valikul kehtivad teatud piirangud

Sama broneeringunumbriga reisijatel tuleb broneerida istekohad samas reas, otse üksteise ees või üksteise taga. Turvakaalutlustel ei tohi ei puudega inimesed ega ka lapsed ja imikud istuda avariiväljapääsu juures olevatel istekohtadel. Alla 2-aastased lapsed eraldi istekohta ei saa, nad peavad istuma täiskasvanu süles.

Osad istekohad on lisatasu eest. Ostetud istekohta on võimalik vahetada. Iga muudatuse eest tuleb tasuda teenustasu broneeringu kohta. Teenustasu ei tagastata. Istekoha vahetamisel võib kaasneda tavahinna ja uue hinna vahel hinnavahe. Kui te muid lisateenuseid ei vaja vajutage nupule “Check-in” lehe ülaosas, lugege läbi turvareeglid ja saatke oma pardakaart oma e-mailile või salvestage oma nutiseadmesse.

Turvalisuse kaalutlustel ja/või operatiivsetel põhjustel võib osutuda vajalikuks teid ostetud istekohtadelt ümber paigutada. Sellisel juhul teeb lennufirma kõik endast oleneva, et paigutada teid ümber sarnasele istekohale.

Teenust tutvustava video leiate siit.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro