Toila Spa Hotell

Küsi pakkumist siit

Toila SPA Hotell asub kõrgel merekaldal, tuntud Toila-Oru pargi vahetus läheduses. Hotelli privaatne asupaik annab parima võimaluse puhkamiseks ning kaunis merevaade turgutab vaimu ja loovust.

Toila on olnud inspiratsiooniallikaks ja puhkamise kohaks nii eesti, kui ka vene kultuurieliidile juba 20. sajandi algupoolel.
Täna pakutakse lisaks kosutavale vaikusele ja kaunile loodusvaatele erinevaid puhkepakette ja konverentside korraldamise võimalust.

Toila SPA Hotelli 9-korruselises hoones on 280 majutuskohta. Teie käsutuses on mugavad rõõmsailmelised ühe- või kahekohalised toad, täiendavat mugavust ja avarust pakuvad peretoad ja sviidid.

Toila SPA Hotelli kõrval männisalus asub kämping, kus on 14 5-kohalist mugavustega majakest ja 5 3-kohalist majakest, telkimispaigad ja haagissuvilate parkimiskohad. Kämpingus on ühisköök, dušimaja ja tunnisaun.

Toila SPA Hotellis on ka tervisekeskus, millel on kaks suunda, mis üksteist täiendades moodustavad terviku:
medispaa - klassikalised raviprotseduurid vastavalt näidustustele ning terviseuuringute keskus, kus saab ülevaate tervise hetkeseisukorrast.

Elurõõmu ja energia tagavad lõõgastavad spaahooldused tuntud firmade Germaine de Capuccini ja Darphin´i toodetega.
Vee- ja saunamõnud termides ja wellnesskeskuses Orhidee aitavad teil täielikult lõõgastuda ning unustada argi- ja töömured.
Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro