Suvised ringreisid

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi täpset programmi ja pakkumist!

Rannapuhkusele vahelduseks on müügis ringreisid! Suur osa eestimaalasi on käinud enda energiavarusid täiendamas mõnes päikeselises sihtkohas ja osalenud nii mitmelgi huvitaval ekskursioonil. Nüüd on võimalus avastada Türgit ja Tuneesiat läbi täiesti uue pilgu ja väärt kogemuse – ringreisidel! Täiesti uue sihtkohana pakume Gruusia ringreisi ja suvepikenduseks eksootilist India ringreisi. Kõik ringreisid saavad alguse Tallinnast lennuga sihtkohta ning kohapeal jätkub reis bussi ja/või laevaga.

Elu on seiklus!

TUNEESIA RINGREIS. Lühikirjeldus: rändame Foiniikia, Vana-Rooma, Bütsantsi, Araabia ja Prantsuse vallutajate radadel. Jalutuskäik vanalinnas mööda mediina kitsaid tänavaid, saatjaks Araabia turu vürtsikas hõng ja idamaised helid. Naudime kõrbeeksootikat maailma suurimas liivakõrbes – Saharas. Pärast põnevat ringreisi puhkus Vahemere kaldal, Sousse’i kuurortpiirkonnas.

Sihtkoht:
Lend:
Kuupäev:
Keel:
Hind al:
Totilustus:
Tuneesia ringreis
Tallinn – Enfidha - Tallinn
29.05.2020 – 05.06.2020
Eesti keeles
959 EUR
Hommikusöök (7), õhtusöök (7)

TÜRGI KRUIIS. Lühikirjeldus: purjetame Vahemerel, nautides lummavaid vaateid Türgi lahesoppidele ja mägedele. Aktiive puhkus ühendatud ajaloolise ringreisiga. Muistsetest legendidest pakatavad paigad – Olympos, Demre, Phaselis. Puhkus ja ööbimine jahil. Maitsvad kohalikud toidud ja suurepärane teenindus. 

Sihtkoht:
Lend:
Kuupäev:
Keel:
Hind al:
Totilustus:
Türgi. Vahemere kruiis
Tallinn – Antalya - Tallinn
19.09.2020 – 26.09.2020
Eesti keeles
1069 EUR
Hommikusöök (7), lõunasöök (6), õhtusöök (7)

GRUUSIA RINGREIS. Lühikirjeldus: meid ootavad Kaukaasia mäed, mis pakuvad imelisi vaateid kanjonitele ja jõgedele. Lummav pealinn, kuulsad kloostrid, põnev koobaslinn ja ajalooline pärand. Külalislahked kohalikud avavad laeka Gruusia traditsiooniliste roogade ja veinikultuuri juurde. Pärast ringreisi poolepäevane puhkus Bathumis.

Sihtkoht:
Lend:
Kuupäev:
Keel:
Hind al:
Totilustus:
Gruusia ringreis
Tallinn – Khuthaisi - Tallinn
13.09.2020 – 20.09.2020
Eesti keeles
1099 EUR
Hommikusöök (7), õhtusöök (6)

INDIA RINGREIS. Lühikirjeldus: Ringreis toimub vene keeles! Külastame maailmakuulsat suurlinna Delhit ja UNESCO nimistusse kuuluvat Jaipuri ning omapärast ja imelist Taj Mahali kompleksi. Kulgeme laevaga Gangese jõel ja naudime imetlusväärseid templeid. Parim viis tunnetada Indiat kõigis oma värvides ja vormides!

Sihtkoht:
Lend:
Kuupäev:
Keel:
Hind al:
Totilustus:
Kuldne kolmnurk ja Varanasi
Tallinn – Helsinki - Dehli - Tallinn
21.10.2020 – 29.10.2020
Vene keeles
1499 EUR
Hommikusöök (7), õhtusöök (6)

●  Lisasoodustused ei kehti.
●  Hinnapakkumisi on piiratud arv.
Kehtivad vastutava reisikorraldaja Novatoursi reisitingimused.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro