Sitsiilia

Tutvustus

Itaalia suurim saar Sitsiilia pakub pikki looklevaid randu, postkaardivaateid ja loodusimesid. Vaatamisväärsusi on saarel rikkalikult, asub siin ju koguni 7 maailmapärandi nimistusse kantud paika. Sitsiilia rannikul on mitmekesised rannad, alates kuldsetest liivarandadest kuni kaljusemate ja privaatsemate kohtadeni. Sitsiilia lõunaosas asuvat Spiaggia dei Coniglit on tihti nimetatud maailma kaunimaks rannaks – lai liivane ala, mida ümbritsevad kaljused kivid ja türkiissinine vesi.

Sitsiilia lumivalged rannad, imekaunid kaljud väikestes lahesoppides, suursugused mäed ja suurepärane teenindustase ei jää millegi poolest alla Itaalia mandriosale.

Turismihooaeg

Catania

  • 09.09.2024 - 30.09.2024(esmaspäeviti) Tallinn

Parim aeg külastamiseks

Aprill – juuni. Kevadel on Sitsiilias juba soe, kuid pole veel suvekuumust. Temperatuurid on tavaliselt 18–25 °C. Hea aeg õitseva looduse nautimiseks ja vaatamisväärsuste külastamiseks.

Juuli – august. Suvekuud on kuumad, päevased temperatuurid võivad tõusta üle 30 °C. Need kuud sobivad rannapuhkuseks ja päikese nautimiseks.

September – oktoober. Sügisel on Sitsiilias endiselt soe, kuid suvekuumus hakkab taanduma. Temperatuurid on 25–30°C. See on mõnus aeg, kui soovite nautida sooja ilma ja vältida suvist suurt turistide tunglemist.

November – märts. Talvel on Sitsiilias jahedam, kuid võrreldes Põhja-Euroopa piirkondadega on ilm ikkagi suhteliselt leebe. Päevased temperatuurid võivad olla 10–18 °C.

Kevadel ja sügisel saab nautida mõõdukat ilma ja vältida suurimat rahvamassi. Suvekuud sobivad päikese ja rannapuhkuse nautimiseks, kuid need võivad olla turistiderohked.

Tasub teada

  • Suvekuudel võivad temperatuurid olla kõrged, kandke kergeid riideid ja  kasutage päikesekaitsekreemi ning veenduge, et teil on piisavalt vett.
  • Sitsiilias on turvaline, kuid rahvarohketes kohtades tasub oma varal hoida silm peal.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers