Seišellid

Tutvustus

Seišelli saari kutsutakse põhjusega paradiisisaarteks – siit leiab piltilusad liivarannad, korallrifid, lopsaka looduse ja liigirikka linnu- ning kalariigi. Saarestikus korraldatakse väga palju pidustusi, festivale, karnevale, mis kõik meelitavad külastajaid üle kogu maailma.  Luksuslikud kuurordid, kaunis loodus ja eksootiline kultuur – unelmate puhkus nii rannaturistidele kui ka taime- ja loomariigiga tutvujatele.

Parim aeg külastamiseks

Seišellid on aastaringselt soojad, kuid on kaks peamist hooaega: vihmane hooaeg ja kuiv hooaeg.

Mai – oktoober (kuiv hooaeg). Kuiv hooaeg toob kaasa päikesepaiste ja vähem sademeid. Päevased temperatuurid on tavaliselt soojad, 24–30 °C. Ideaalne aeg rannapuhkuseks, snorgeldamiseks, sukeldumiseks ja välitegevusteks. Sel perioodil on meri rahulik ja sobib veespordialadega tegelemiseks.

November – aprill (vihmane hooaeg). Vihmane hooaeg toob kaasa rohkem sademeid ja kõrgema õhuniiskuse. Päevased temperatuurid on soojad, 25–31°C. Loodus on rohelisem, turiste on vähem, madalamad hinnad hotellides. Sobib hästi loodusmatkadeks.

Seišellid on aastaringselt külastatav sihtkoht, kuid kuiv hooaeg, eriti juulist oktoobrini, on populaarseim aeg. Sel perioodil on ilm kuivem, päikesepaistelisem ja meri rahulikum, mis sobib suurepäraselt rannapuhkuseks ja veespordialadega tegelemiseks. Kui soovite vältida suuremat rahvamassi ja hindate rohelisemat loodust, võib vihmane hooaeg olla teie jaoks atraktiivne.

Tasub teada

  • Tasub riietuda viisakalt, eriti külastades religioosseid kohti, ja paljudes kohtades võidakse paluda jalatsid jalast võtta.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers