Rhodos

Tutvustus

Rhodose läänerannik on tuntud oma lopsaka ja mitmekesise taimestiku poolest, idarannik aga liivaste randade ja hubaste lahesoppide poolest.

Vanalinna lähedal asub Rhodose üks kuulsamaid randu – laia liivaranna, selge merevee ja elava atmosfääriga Elli rand. Looduslähedane ja vaikne Tsambika rand on hinnatud peene liiva, türkiissinise mere ja ümbritsevate mägede poolest. Lai liivariba ja rahulik vesi muudavad selle ideaalseks nii päevitamiseks kui ujumiseks.

Rhodos on värvikirev päikesesaar, mis kutsub soojust ja päikesepaistet nautima.

Tutvu ka teiste Kreeka saartega:

Korfu

Kreeta

Evia ja Thassos

Turismihooaeg

Rhodos

  • 29.04.2024 - 24.10.2024(erinevatel nädalapäevadel) Tallinn

Parim aeg külastamiseks

Aprill – mai. Kevad on suurepärane aeg külastamiseks, kui ilm muutub soojemaks ja saar hakkab õitsema. Temperatuurid on tavaliselt 18–25 °C. See on ideaalne aeg, kui soovite vältida suurt rahvamassi ja nautida loodust.

Juuni – august. Suvekuudel on Rhodos kuum ja päikeseline, kuumimad on juuli ja august. Päevased temperatuurid võivad tõusta üle 30 °C. See on populaarne aeg rannapuhkuseks ja välitegevusteks, kuid rannas võib olla rohkelt päevitajaid. Öised temperatuurid suvekuudel on tavaliselt 15–25 °C. Vesi on suvel soe, sageli üle 20 kraadi.

September – oktoober. Sügisel on endiselt soe, kuid suvekuumus hakkab taanduma. Temperatuurid on 25–30 °C. See on mõnus aeg, kui soovite nautida sooja ilma ja samal ajal vältida suve suurt rahvamassi.

November – märts. Talvekuudel on Rhodos rahulikum, kuid ilm on jahedam. Päevased temperatuurid võivad olla 15–20°C.

Rhodos pakub aastaringselt meeldivat kliimat, kuid kevad ja sügis võivad olla ideaalsed neile, kes soovivad nautida mõõdukamaid temperatuure ja väiksemaid turistihulkasid. Suvekuud sobivad ideaalselt päikese ja rannapuhkuse nautimiseks. Talvel on saarel vaiksem atmosfäär, võib olla jahe ja vihmane ning mõned turismiteenused võivad olla piiratud.

Tasub teada

  • Ööelu algab hilja, eriti suvekuudel. Restoranidesse ja baaridesse minnakse tihti alles pärast kella 21.
  • Religioossete paikade külastamisel riietuge tagasihoidlikult. Naised peaksid katma oma õlad ja põlved.

 

Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers