Mehhiko

Tutvustus

Mehhiko on ideaalne sihtkoht neile, kes soovivad avastada rikkalikku pärandit, nautida mitmekesist loodusilu ning elavat kultuuri.

Silmailu pakuvad pikad Kariibi mere valged liivarannad, mis on kantud maailma parimate nimekirja.

Mehhiko kultuur on kirgas segu indiaani, hispaania ja afroameerika traditsioonidest. Eriti tuntud on Dia de los Muertos  (surnute päeva) festival.

Mehhiko pakub seiklust igale maitsele, olgu siis reisi eesmärgiks rannapuhkus, ajaloolise pärandi uurimine, maitsete avastamine või kultuuridevaheline kogemus.

Parim aeg külastamiseks

Mehhiko rannikul valitsev troopiline kliima loob puhkuseks ideaalsed tingimused.

Detsember – aprill (kuiv hooaeg). Madal õhuniiskus, päevased temperatuurid on mõõdukad, tavaliselt 23–30 °C ja veetemperatuur 26-27 °C ringis. On turismi kõrghooaeg ning turiste on palju liikvel. Ideaalne aeg rannapuhkuseks ja snorgeldamiseks. Vihmasaju võimalus on väike ning päikesepaistet on rohkelt.

Mai – juuli (üleminekuperiood). Suurem õhuniiskus, kuid päevased temperatuurid on endiselt soojad. Kõige kuumemad ja niiskemad kuud on juunist septembrini, mil keskmine õhutemperatuur ulatub 30 °C-ni ja veetemperatuur 28 °C-ni.   Võivad esineda üksikud vihmahood. Rohelisem maastik, väihem turiste ja madalamad hinnad.

August – november (vihmane hooaeg).  Kõrgem õhuniiskus ja tihedamalt vihmahoogusid, ka võib esineda troopilisi torme. Rohelus ja madalamad hinnad.

Tasub teada

  • Kauplemine on levinud, kuid üle pingutada ei maksa. Turgudel või taksomeetrita taksodes on kauplemine tavaks, kuid mitte restoranides, apteekides ja suurtes kauplustes.
  • Mehhiko köök on kiidetud kogu maailmas. Siiski tasub meeles pidada, et kohalikud armastavad väga vürtsikat toitu, seega maitske esimestel puhkusepäevadel kohalikke hõrgutisi ettevaatlikumalt ja laske organismil harjuda.
  • Kraanivee joomine pole soovitatav, eelistada tasuks ainult pudelivett.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers