Mallorca

Tutvustus

Hispaania päikesesaar Mallorca pakub elamusi igale maitsele. Mallorca rannad on klassikalised paradiidirannad- valge liiva ja türkiissinise veega. Mallorcalt leiab 250 randa, mille seas on nii pikki liivarandasid kui ka väikeseid lahesoppe.

Mallorca pealinna Palmat kutsutakse Väike-Barcelonaks ning see linn ongi täis rahvusvahelist sagimist, suurepäraseid ostlemisvõimalusi ning vilgast ööelu.

Päikesepaistet on Mallorcal 2800 tundi aastas ning kõige päikeselisemad kuud on juunist augustini, mil päikesepaistet jagub 300 tunnile kuus.

Mallorcal saab edukalt ühendada ranna- ja linnapuhkuse.

Turismihooaeg

Palma de Mallorca

  • 05.08.-26.08.2024(esmaspäeviti) Tallinn

Parim aeg külastamiseks

Suvehooaeg algab maheda talve järel märtsist, mil päevased õhutemperatuurid on 17 kraadi ja öösiti 10 kraadi ümber. Aprillist tõusevad kraadid päeval juba 20 peale ning öösiti tublisi üle 10 kraadi. Mais aga algab suvi- päeval on sooja üle 20 kraadi ja öösiti 15 kraadi ringis. Merevesi on aga veel külm kogu kevade ning suve alguseski.

Juunist septembri lõpuni kestab troopiline suvi, mil päevad on palavad ja öösiti ei lange temperatuur alla 20 kraadi.

Septembrist hakkab küll vaikselt jahenema, kuid siiski võib seda pidada veel suvekuuks, mil isegi kuu lõpus võib olla võimalik rannas päevitada.

Oktoobris on keskmised päevased temperatuurid 17-24 °C. Oktoobri keskpaigast loetakse suvehooaeg lõppenuks.

Talvehooaeg algab novembri lõpust- lühikesed päevad, päeva temperatuurid 14-17 kraadi, öösiti 7-9°C. Veebruaris sademetehulk väheneb. Merevesi püsib alla 14 kraadisena veel märtsi-aprillikuuni. Päevavalgust on märtsis sama palju kui septembris ning turistid hakkavad saarele naasma.

Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers