Maldiivid

Tutvustus

India ookeanis asuvad Maldiivid on tõelised paradiisisaared õõtsuvate palmipuude, valgete liivarandade, türkiissinise vee ja värvilise veealuse maailmaga.

Reis Maldiividele sobib ideaalselt seiklushimulisele, kes lisaks rannas puhkamisele soovib snorgeldada ja sukelduda, kuna läbipaistvas rannavees ujub korallide keskel palju kirevaid kalu.

Maldiivid on paik, kuhu saabudes ununevad kõik argipäevamured, töö ja linnakära ning võid end kasvõi veidikeseks tunda justkui paradiisis.

Parim aeg külastamiseks

Kõige aktiivsem turismihooaeg kestab Maldiividel novembrist aprillini, mil saareriigis valitseb kuiv periood. Jaanuarist märtsini on Maldiivide ilm eriti ilus – taevas on selge ning merevesi peegelsile ja rahulik. Mais või juunis algab vihmane periood, kuid ilm püsib ka siis mõnusalt soe. Õhutemperatuurid on saartel üsna sarnased, olles aastaringselt 26-30 °C. Veetemperatuur püsib üldiselt soojana aastaringselt.

Kõrghooaeg (detsember – märts):
Detsember – jaanuar. Maldiivide kõrghooaeg, kus päevased temperatuurid on tavaliselt 29–31 °C. Ilm on kuiv ja päikeseline ning meri on soe. Need kuud on populaarsed rannapuhkuseks, snorgeldamiseks ja sukeldumiseks.

Veebruar – märts. Sel perioodil jätkub kõrghooaeg soojade temperatuuridega ja ka vesi on  soe. Kõrghooaeg tähendab tavaliselt ka kõrgemaid hindu.

Madalhooaeg (aprill – november):
Aprill – juuni. See periood kuulub üleminekuperioodi kõrghooajast madalhooaega. Ilm on endiselt soe ja päikeseline, kuid võib olla mõnevõrra vihmane. Turiste on Maldiividel vähem.

Juuli – august. Madalhooaeg jätkub, kuid võib esineda vihmasid ja tuuliseid päevi. Veetemperatuur on endiselt soe. Hinnad on soodsamad ning turiste on vähe.

September – november. See on madalhooaja vihmaseim periood, kus võib esineda intensiivsemaid vihmasid ja tuuli. Mõned kuurordid võivad olla suletud remonditöödeks.

Maldiivid on aastaringselt populaarne sihtkoht. Kõrghooajal on parema ilmaga rohkem võimalusi, samas kui madalhooaeg võib pakkuda privaatsemat kogemust ja soodsamaid hindu.

Tasub teada

  • Maldiivid on islami riik, seega olge teadlik islami tavadest. Austage kohalikke kombeid.
  • Avalikus kohas alkoholi tarbimine on Maldiividel keelatud, välja arvatud kuurortides ja hotellides. Samuti on suitsetamine avalikes paikades piiratud.
  • Merekarpe, kilpkonnade kilpe ja koralle ei tohi veest välja tuua ja riigist välja viia.
  • Kuurortides on riietus vaba, kuid avalikes kohtades tuleks riietuda tagasihoidlikult, eriti külades ja religioossetes paikades. Külastades pealinna Malet peaksid naised katma oma õlad ja põlved.
  • Tervituseks on levinud käepigistus, kuid kohalikud võivad kasutada ka peanoogutust või asetada käed südame piirkonda.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers