Kreeta

Tutvustus

Kreeta on puhkajate seas armastatud saar, mis pakub rahulikke puhkepäevi ja vilgast ööelu, kuid piisavalt tegevust ka lastega peredele, sest seal on mitmeid veeparke ja hiiglaslik akvaarium. Kreetal on lai randade valik liivarandadest kiviklibusteni. Elafonassi rand on kuulus oma roosa liiva poolest. Balosi laguun pakub aga selge türkiissinise vee ja valge liivaga randu. Öeldakse, et merd ja mägesid saab armastada üksnes koos. Sellest aspektist vaadatuna on Kreeta täiuslik armastusobjekt, kuna siin kerkivad mäed otse merest.

Kreeta on suurepärane koht puhkamiseks – enam kui 300 päeva aastas on päikeselised.

Tutvu ka teiste Kreeka saartega:

Rhodos

Korfu

Evia ja Thassos

Turismihooaeg

Heraklion

  • 27.04.2024 - 23.10.2024(erinevatel nädalapäevadel) Tallinn

Parim aeg külastamiseks

Aprill – mai. Kevad on Kreeta külastamiseks suurepärane aeg, kui ilm muutub soojemaks ja loodus hakkab õitsema. Temperatuurid on tavaliselt 18–25°C. See on ideaalne aeg, kui soovite vältida suurt rahvamassi ja nautida loodust.

Juuni – august. Suvekuudel on Kreeta kuum ja päikeseline. Päevased temperatuurid võivad tõusta üle 30 °C. See on populaarne aeg rannapuhkuseks, veespordialadeks ja välitegevusteks, kuid rannad võivad olla tihedalt täis päevitajaid.

September – oktoober. Sügisel on endiselt soe, kuid suvekuumus hakkab taanduma. Temperatuurid on  25–30 °C. See on mõnus aeg, kui soovite nautida sooja ilma ja samal ajal vältida suurt rahvamassi.

November – märts. Talvekuudel on Kreeta rahulikum, kuid ilm on jahedam. Päevased temperatuurid võivad olla 15–20°C. Talvel on saarel võimalik nautida rikkalikku kultuuripärandit.

Kreeta pakub aastaringselt erinevaid võimalusi külastajatele, sõltuvalt nende eelistustest. Kevad ja sügis on ideaalsed aastaajad, kui soovite nautida meeldivat ilma ja vältida suuremat rahvamassi. Suvekuud sobivad päikese ja rannapuhkuse nautimiseks. Talvel saab veeta aega  rahulikumas atmosfääris ja tutvuda kultuuriliste vaatamisväärsustega.

Tasub teada

  • Ööelu algab hilja, eriti suvekuudel. Restoranidesse ja baaridesse minnakse tihti alles pärast kell 21.
  • Religioossete paikade külastamisel riietuge tagasihoidlikult. Naised peaksid katma oma õlad ja põlved.
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers