Calabria

Tutvustus

Calabria on Mandri-Itaalia kõige lõunapoolsem osa, Joonia ja Türreeni merede rüpes asuv „saapanina“. See on unikaalne paik Itaalias, mis paistab silma kaljurannikute, pikkade liivarandade, metsiku looduse, mäestike ja rikkaliku ajaloolise pärandiga. Calabria 800 km pikkusel rannikul leidub rahulikke ja puutumata, aga ka meelelahutust ja saginat täis randu. Tropea rand on tuntud oma puhta liiva, selge vee ja kaljude poolest. Rand on ümbritsetud kohvikute ja restoranidega. Linna keskus on täis kitsaid munakivitänavaid, värvilisi maju ja arhitektuuri pärleid. Kaunis neem Capo Vaticano on hinnatud kristallselge merevee, valgete kaljude ja lopsaka taimestiku poolest. Neeme tipus asuvast tuletornist avanevad võrratud vaated merele ja rannikule.

Itaalia pakub elamusi rannapuhkajale, gurmaanile, loodusarmastajale, ajaloohuvilisele – siin on kõigile midagi.

Turismihooaeg

Lamezia

  • 04.09.2024 - 02.10.2024(kolmapäeviti) Tallinn

Parim aeg külastamiseks

Mai – juuni. Kevad on suurepärane aeg Calabria külastamiseks. Ilm muutub soojemaks, kuid suvekuumus pole veel saabunud. Temperatuurid on tavaliselt 18–25 °C. Saab nautida rannikut, loodust ja vaatamisväärsusi.

Juuli – august. Suvekuud on kuumad ja päikeselised, päevased temperatuurid võivad tõusta üle 30 °C. Ideaalne aeg rannapuhkuseks ja päikese nautimiseks.

September – oktoober.  Sügisel on endiselt soe, kuid suvekuumus hakkab taanduma. Temperatuurid on 25–30 °C. See on mõnus aeg, kui soovite nautida sooja ilma ja vältida suve suurt rahvamassi.

November – aprill. Talvekuudel on Calabria jahedam, kuid talv on endiselt leebem kui Põhja-Euroopas. Päevased temperatuurid võivad olla 10–18 °C. See on vaiksem periood, kui soovite kogeda autentset kohalikku elu ja ajaloolisi vaatamisväärsusi ilma suurte turistiderühmadeta.

Calabria pakub aastaringselt võimalusi külastamiseks, sõltuvalt sellest, millist kogemust otsite. Kevad ja sügis võivad olla ideaalsed, kui soovite nautida mõõdukat ilma ja vaiksemat atmosfääri. Suvekuud sobivad päikese ja rannapuhkuse nautimiseks. Talv võib olla hea aeg kultuuriliseks avastamiseks ja rahulikumaks puhkuseks.

Tasub teada

  • Itaalia turgudel on kauplemine tavapärane.
  • Kirikute külastamisel riietuge tagasihoidlikult. Naistel peaksid olema õlad ja põlved kaetud
Reisimine - see on imelihtne

Saada oma reisisoov!

  • 1 Saada meile oma päring
  • 2 Leiame sulle sobiva reisi
  • 3 Kinnitame broneeringu ning valmistame ette reisidokumendid
  • 4 Sinu reis võib alata!

Tekkis küsimusi?

Võta meiega julgelt ühendust!

Developed by CodeBallers