Rhodos - kõige soojem saar Euroopas

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

 
 
Päikest täis puhkusepäevad
 
Rhodos ja Faliraki olid Kreeka mütoloogias päikesejumala Heliose valitsemisalad ja selles ei tule pettuda -päikeselisi päevi on siin aastas tervelt 300! 
 
Kõige soojema kliimaga saar Euroopas kostitab külalisi tihedate okasmetsade jaheduse, ojakeste vulina ja unikaalse loodusteose – Liblikate oruga. Rhodosele on iseloomulik ääretu mitmekesisus, siit leiab absoluutselt igaüks enda jaoks täpselt seda mida ta vajab.
 
Plaanid rannapuhkust koos aktiivse ööeluga või tahad perega puhata, otsid põnevaid ja seikluslikke matkaradu või oled huvitatud ajaloost ja kultuurist – Rhodos on sulle sobiv koht. Külastades saart ootab teid ees tõeline reis antiik- ja keskaega. 
 
Rhodose saart palistavad väikeste liivarandadega lahed ning kõrgel kaljutipus kõrgub iidne akropol, mida piiravad keskaegsed kindlusemüürid. Rannad on enamasti kiviklibused. Just nimelt siin on püstitatud üks seitsmest maailmaimest – Rhodose koloss. 
 
Ka puhkus koos lastega on Falirakis lihtne ja nauditav, viie kilomeetri pikkune rand jääb kõigest paari sammu kaugusele lastesõbralikest hotellidest. Falirakis on kõik lähedal, nii head restoranid kui baarid, lõõgastavaks puhkuseks on võimalik tegeleda purjelauasõidu, veesuusatamise jpm. Laste puhkusepäevadele lisab põnevust  suur Faliraki Water Park. Umbes 10 kilomeetri kaugusel ootavad Rhodose linna vilkad ostutänavad ning ajaloolised vaatamisväärsused.

 

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro