Meresuu Spa&Hotell

Küsi pakkumist siit

Meresuu Spa & Hotell asub looduskaunis kohas, Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus kõigest 200 km kaugusel Tallinnast, 13 km Narvast ja 155 km St. Peterburgist. 

Enamus Meresuu Spa & Hotel’i numbritubadest on merevaatega. Kõigi vajadustega arvestav soe, kuid samas põhjamaiselt rahulik keskkond aitab lõõgastuda ning end oma nahas mugavalt tunda. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele linnutiivad. Meresuu Spa & Hotellis on 109 pisidetailideni läbimõeldud keskkonnasäästlikku tuba.

Lisaks on hotellis Wellness keskus - see on maailm, kus keskendud vaid iseendale. Keskuses on üle 30 erineva hoolitsuste ruumi, lisaks infrapunasaun, külmakapsel, päikesetuba, soolakamber, juuksur jpm.
Meresuu Spa & Hotelii säravaimaks pärliks on lugematul hulgal tervislikke ning lõõgastavaid ajaveetmisvõimalusi pakkuv vee- ja saunakompleks. Tutvud vee tervistavate omadustega viisidel, mis kunagi üksluiseks ei muutu. Seitsme erineva basseini, viie sauna, vannide, vee- ja õhumassaaživannide ning duššidega keskuses võib mõnusalt pikki tunde veeta nii üksi kui ka lähedaste seltsis.

Täiusliku puhkuseelamuse juurde kuulub maitsev, värske ja vaheldusrikas toit. Meresuu Spa & Hotelli erinevates söögikohtades serveeritakse läbi kogu päeva mitmekülgset toiduvalikut, alustades klassikalisest hommikusöögist ja lõpetades erinevate maade köökide parimaid palasid tutvustava a´la carte menüüga.

Meresuu Rannakohvik
Meresuu rannakohvik on avatud Meresuu Spa & Hotelli juures oleval rannaalal alates juunikuust, iga päev 10:00 – 23:00. Reedeti ja laupäeviti on kohvik avatud veidi pikemalt, kuni 02:00. Meresuu rannakohvik on mõnus ajaveetmise koht, kus saab nautida kerget einet ja karastavat jooki. Kohviku teisel korrusel pakutakse juba tõsisemat kõhutäidet. Reede ja laupäeva õhtutel saab rannas olemist nautida mõnusate diskorütmide saatel.

Meresuu rannakohviku ümbruses on lisaks erinevad aktiivsed tegevused nii suurtele kui väikestele:
• lastebatuut
• kasvatajaga lastetuba
• laste atv
• kaks rannavõrkpalli platsi
• minijõusaal värskes õhus
• zorbing
• kaatrisõit ja veeatraktsioonid (veesuusad, banaan jne)

Meresuu Spa & Hotelli wellness keskus pakub võimalust nautida erinevaid kehahoolitsusi ja rituaale otse rannas.

Rannakohvikus laenutatakse ka rannatoole, et saaksite veidi mugavamalt päikesesoojust nautida.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro