Majutus Jurmalas koos Livu veepargiga

Küsi pakkumist!

Butiikhotell Pegasa Pils

Liivi lahe ühes populaarseimas kuurordis, Jurmalas, asuv hotell Pegasa Pils on stiilne juugendvilla, mis valmis aastal 1900. 2002 aastal hoone rekonstrueeriti ning selle tubade sisutamisel saadi inspiratsiooni art deco stiilist. Villa toimib nüüd neljatärni hotellina, kus mugavad istumisnurgad on pea kõikides numbritubades ning enamikul ka rõdudel.

Hotell pakub konditsioneeri ja minibaariga tube, tasuta WiFi-ühendust ning tasuta parkimise võimalust. Hotellil on ideaalne asukoht, et avastada kaunist ja elavat Jurmala linna. Siit on hotelli külalistel lihtne ligipääs kõigele, mida linnal pakkuda on – männimetsade lähedus ja 150 m eemal asuv Läänemere kaunis liivarand.

Pakkumised leiate siit.

Baltic Beach Hotel&Spa

Hotell asub Jūrmalas, otse Läänemere ranna ääres ning pakub konditsioneeriga tube, kus on kaabeltelevisioon ja tasuta WiFi-ühendus. Hotellis on ka saun ja sisebassein. Hotelli Baltic Beach tubades on klassikaline sisekujundus ja soojades toonides puidust mööbel. Kõigis neist on seif, töölaud ja ventilaator.

Hotellis peatudes on teil võimalus treenida jõusaalis ja kasutada basseini. Seejärel võite lõõgastuda saunas või mullivannis. Kohapeal on ka massaaži- ja ilusalong.

Pakkumised leiate siit.

SemaraH Lielupe

Hotell asub Jurmalas Liivi lahe ääres, kõigest paarisaja meetri kaugusel rannast, hubases ja vaikses piirkonnas Jurmalas. Riia kesklinna jõudmiseks pead sõitma vaid 20 km. Hotell on ümbritsetud lõhnavatest mändidest, mis koos soolase mereõhuga tagavad tõelise lõõgastuse.

SemaraH Lielupe ootab kalleid külalisi kõigi mugavustega tubade, spaa- ja basseinikeskuse ning spetsiaalsete konverentsi- ja peoruumidega. Hotellis on 217 hästi sisustatud ja avarat tuba.

Pakkumised leiate siit.

Jurmala Spa Hotell

Kaasaegne spaa- ja konverentsihotell Jurmala Spa asub Riiast 25 km kaugusel Jurmalas mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel valgest liivarannast.

Jurmala, Läti üks vanemaid kuurorte, on lähedaste ja kaugete külaliste tervist kosutanud juba üle 100 aasta - männimetsaaluse värske õhk ja karastav suplus Liivi lahes meelitasid rikkaid ja ilusaid puhkust veetma ja enesetunnet parandama juba 19. sajandi teises pooles.

Jurmala Spa tervisekeskuses on mitu erineva veetemperatuuriga basseini, mullivannid ja saunad (sh. auru- ja soolasaun). Spaakeskus pakub mitmeid hoolitsusi ja massaaže, olemas on soolakamber. Tervisekeskuse kasutus on hotellikülastajale tasuta iga päev 7.00 kuni 18.00, lahkumise päeval kuni 12.00. 

Pakkumised leiate siit.

Livu veepark on madalhooajal suletud esmaspäeviti ja teisipäeviti. Septembris on veepark tavaliselt põhjalikumateks hooldustöödeks suletud. 

Jurmala piiril tuleb tasuda kuurorti sissesõiduks turismimaks - 2 eurot / 24h. Turismimaksu maksmiseks on Jurmala piiril hästi märgatavad spetsiaalsed makseautomaadid. Turismimaksu tuleb tasuda vahemikus 1. aprill kuni 30. september. Madalhooajal on Jurmalasse sissesõit tasuta.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro