Lisateenused autoga reisijatele

Teenused kehtivad Tallinn-Helsingi liinil.

Lähem info ja tellimine Fortest Reisidest.

Küsige pakkumist!

Viking Line

Parem asukoht autotekil

Broneerides parema asukoha autotekil, kindlustate laevast väljasõidu eelisjärjekorras. Mõnikord laaditakse kaubavedu teostavad sõidukid maha esimesena, kuid garanteerime parema asukoha tellinud sõidukitele maalepääsu nii kiiresti kui võimalik.

Palume tähele panna, et auto peab olema laevasõiduks valmis vähemalt 45 minutit enne reisi algust. Sadamas tuleb olla hiljemalt üks tund enne laeva väljumist. Hiljem jõudes ei ole võimalik eelisjärjekorras laevast väljasõitu tagada.

Lisateenuse hind 10 eurot/auto.

Hiline check-in autoga reisijatele

Broneerides hilise check-in’i, kindlustate broneeringu säilimise ka siis, kui saabute sadamasse soovituslikust ajast hiljem. Palume tähele panna, et auto peab olema laevasõiduks valmis hiljemalt 20 minutit enne reisi algust.

Lisateenuse hind 5 eurot/auto.

NB! Parema asukoha ja hilise check-in’i teenust ei saa kombineerida.

Tallink

Parem asukoht autotekil

Teenuse Proirity Car ostmisel on reisijal võimalik tagada oma sõidukile laeva autotekil selline paigutus, et saabumisel sihtsadamasse on tal võimalik väljuda eelisjärjekorras.

Teenust pakutakse CAR ja VAN kategooria sõidukitele.

Lisateenuse hind on 20 € / suund.

PS! Kui ühes broneeringus on kaks autot, siis lisatakse see mõlemale sõidukile. Edasi-tagasi reisi korral ei pea mõlemal suunal seda teenust valima, teisel suunal võib olla ka tavaline autokoht.

See toode ei muuda äriklassi reisijate eelist - äriklassi pileti broneerinud reisijate autod paigutatakse ka edaspidi selliselt, et reisijale säilib eelisjärjekorras väljumine.

Club One kuldkliendile ei garanteerita prioriteetset väljumist, auto paigutus sõltub vabade kohtade olemasolust.

Kohti on igal väljumisel piiratud hulgal. Toode on soovitav ette broneerida. Vabade kohtade olemasolul on teenust võimalik osta ka laevale registreerimise käigus.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro