Fra Mare Thalasso Spa

Küsi pakkumist siit
Fra Mare Thalasso SPA asub armsas kuurortlinnas Haapsalus mere kaldal ning vaid jalutuskäigu kaugusel Haapsalu kesklinnast. 
 Sinkjas meremuda, soojad tuuled, mererohtu kasvanud lahesopid ning merre suubuvad tänavad on siia terviseparandajaid meelitanud juba 19. sajandi algusest. 
Spaa elustiili kuulub ainulaadse Haapsalu meremuda, merevee, mereõhu ning merevetikate kasutamine lõõgastuseks ja hoolitsusteks.

Fra Mare Thalasso SPA on suurepärane koht maandada tööpingeid, veeta kena nädalalõpp ning ideaalne paik puhkuse veetmiseks kogu perele.

Fra Mare Thalasso SPA koosneb 2000. aastal juurdeehituse saanud spaa*** hotellist ja uuest, 2006. aasta novembris avatud thalasso osast. Kompleks asub männimetsa keskel, ümbritsetuna pehmetest tuultest, vaikses ja rahulikus Paralepa rannas.
Fra Mare Thalasso SPA külastajate kasutuses on 95 tänapäevaselt sisustatud spaa*** nõuetele vastavat hotellituba ja lisaks 20 moodsat ning avarat rõduga tuba vastvalminud thalasso osas. Seega on meil hotelli klientidele pakkuda 223 majutuskohta.

Hotellis on külaliste kasutuses a´la carte restoran, lobby-baar, suvekuudel terrassikohvik, teraapia- ning hoolitsuste kabinetid, jõusaal, Thalasso Day SPA basseini- ja saunapark, Ilumaailm ja väike kauplus.
Eelkooliealistele lastele on hotelli II korruse puhkeruumis mängunurk ja õues väike mänguväljak. Administraatoriletist saab laenutada erinevaid seltskonna- ja lauamänge.

Hotellis on ka ruumid ärikohtumiste ja seminaride korraldamiseks.Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro