Firmast

OÜ FORTEST REISID (reg. nr. 1021193) tegutseb reisikorraldajana juba alates 1997. aastast (kuni 23.02.2001 Forseliuse Reiside nime all) ja on kantud riiklikku erinõuetega erialadel tegutsevate ettevõtjate registrisse MTR (nr. TRE000080).

Andmete õigsust saate kontrollida Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandustegevuse registrist.

Fortest Reisid on 2010. a. sügisel loodud Reisibüroode Liidu asutajaliige. Liidu tegemiste kohta leiate rohkem infot liidu kodulehel.

AVASTAGE MAAILMA FORTEST REISIDEGA!

2020. a. sügisel ja 2020/21. a. talvel pakume Eesti reisikorraldajate puhkusepakette ning üksikuid reisiteenuseid (laevapileteid, majutust jne). 2021. a. kevadel-suvel naaseme oma tavapärase tegevuse juurde ning korraldame taas tellimisel turismireise kogu Euroopas, õpilasekskursioone Eestis ja matku kodu- ning välismaal. Jälgige uudiseid kodulehel!

Laevafirmade kruiisid Stockholmi ja Helsingisse, piletid Serena veeparki ja Helsingisse, Kolmårdeni safariparki; suusapuhkuse majutus Soome, Rootsi, Norra, Poola, Austria, Bulgaaria ja Slovakkia suusakeskustesse (Himos, Messilä, Riihivuori, Sälen, Stöten, Åre, Oppdal, Zakopane, Poprad jm).

Vahendame teiste turismifirmade (Novatours, Tez Tour, Kidy Tour, TUI Baltics, Germalo Reisid, Tensi Reisid jt) puhkusepakette ja ringreise (Egiptus, Kreeta, Türgi, Kuuba, Itaalia, Horvaatia, Keenia, Tuneesia, Tai, Dubai, Kanaari saared, Mallorca, Sitsiilia, Maroko, Sri Lanka, Dominikaan jne), samuti kruiise lähematel ja kaugematel meredel.

Korraldage väljasõit, valides marsruut Tartumaa 10 kiire hulgast (Peipsiveere ring, väljasõit Võrtsjärve äärde, jalgsi mööda Tartu südalinna, retk Vooremaa serva jm), mis on mõeldud Eestit külastavatele välismaalastele aga samuti ka eestimaalastele, kel huvi Tartu maakonna vastu.

Oleme kindlad, et leiate just selle reisi, millest olete juba ammu unistanud.

Reisige Fortest Reisidega!

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro