Egiptus

Küsi pakkumist siit
Kes kord Egiptuses käinud ja Niiluse vett joonud, tuleb kindlasti tagasi, usuvad egiptlased. Niiluse vett töödeldakse tõepoolest ümber joogiveeks, tõenäoliselt tullakse aga tagasi lihtsalt seepärast, et ühe lühikese reisiga on maa varamu hõlmamatu. Tsivilisatsiooni hällina tuntud Egiptusesse tullakse kuulsate paikade ja hästisäilinud ajaloo-aarete

 pärast, aga ka rannapuhkust veetma ning golfi mängima.
Punase mere erakordselt liigirikas värviline veealune maailm meelitab siia sukeldumisest innustunuid kogu maailmast. Egiptuses võib puhkus olla täpselt selline, nagu igaüks ette kujutab - erakordselt rikkalik ajaloopärand, eksootika, päike ja kristallselge merevesi pakuvad avastamisrõõmu ja elamusi mitmeks reisiks.

Miks Egiptus?
Milline kuurort Egiptuses valida? Riigiinfo
Lingid
Kasulik teada
Lennuinfo

MIKS EGIPTUS?

* aastaringne päikesepaiste ja soe merevesi
* põnevad ajaloo-aarded, maailma vanima tsivilisatsiooni mõistatused
* Punase mere veealune ilu
* eksootiline araabia köök
* lummav kõrbemaastik
* aktiivne kaubanduselu ja soodsad hinnad
* sõbralikud kohalikud elanikud

Mis võib häirida
* talvekuudel on ööd jahedad
* vahetevahel, eriti märtsis, on jahedad kõrbetuuled
* pealetükkivad kaupmehed

tagasi algusesse

MILLINE KUURORT EGIPTUSES VALIDA?

Sel hooajal pakuvad Eesti reisikorraldajad puhkamiseks Egiptuses vanu tuttavaid kuurorte. Allpool on välja toodud mõned olulisemad selgitused, mis aitavad teil välja valida just see õige kuurort oma puhkuseks:

Sharm el Sheikh 
* asub kohe lennujaama lähedal, transfeeri aeg lennujaamast hotellidesse 10-30 min.
* suur rahvusvaheline aktiivse ööelu ja kaubandusega (Naama Bay keskuses) kuurort
* kõige kaasaegsem ja vabameelsem kuurort Egiptuses
* elav ja mitmekesine rannaelu Punase mere kaldal
* hotellid asuvad enamasti korallrahude ääres ja pikki liivarandu on vähe, ujuma ja snorkeldama saab peamiselt minna ujuvsildadelt, veealune maailm on võrratu

Hurghada 
* kuurort asub kohe Hurghada lennujaama lähedal, transfeeri aeg lennujaamast hotellidesse ca 30 min.
* pikkade turismitraditsioonidega suur rahvusvaheline kuurort, aktiivse ööelu ja kaubandusega, eriti populaarne vene ja saksa turistide hulgas
* odav hinnatase võrreldes ülejäänud suurte kuurortitega Egiptuses 
* elav ja mitmekesine rannaelu Punase mere kaldal, võrratu veealune maailm
* valged liivarannad ja head surfivõimalused
* lähedalolevad kultuurimälestised - Luxor

Dahab 
* asub rahvusvahelisest turismikeskusest Sharmi el Sheikhist 90 km eemal Punase mere kaldal, transfeeri aeg lennujaamast ca 1,5 h
* tänu tuulisele lahele on Dahab kujunenud ülemaailmseks surfarite paradiisiks
* Dahabi liivarandadel on rikkalikult veeatraktsioone alates banaanipaadi sõidust ja lõpetades skuutritega 
* Dahabi keskus pakub nii põnevat ööelu kui rikkalikult kaubandust

Nuweiba
* asub Sharm el Sheikhist 160 km eemal Punase mere ja kõrbe piirimail, transfeeri aeg lennujaamast hotelli umbes 2 h
* väike ja vaikne heade hotellidega puhkusekoht, ideaalne mõnusaks perepuhkuseks
* ööelu ja rannalõbustused Nuweibas puuduvad, kogu elu on koondunud peamiselt hotelliterritooriumitele
* vaiksed, privaatsed ja valged liivarannad, ujama saab minna otse rannalt

El Gouna

Makadi Bay

Taba

Marsa Alam
* sobilik kuurort individuaalreisijale, keda huvitab ennekõike sukeldumine
* uus, kõigest 5-10 aasta vanune reisisihtkoht
* üks rikkalikumaid kalade ja korallide kooslusi Punases meres
* vähe turiste
* ööelu puudub

Niiluse kruiis  

* 6 päeva Egiptuse iidseid kultuurimälestisi vaheldumisi puhkehetkedega luksuslaeva päikesetekil - kruiis on parim lahendus kultuuririkkaks puhkuseks Ülem-Egiptuses
* 5* kruiisilaev on justkui mööda Niilust liikuv lukshotell basseinide ja restoranidega
* rikkalik ekskursiooniprogramm Egiptuse ajaloo jälgedes koos eestikeelse giidiga

Egiptuse ringreis  

Ringreis toimub "vaaraode jälgedes," reisil on võimalus näha Egiptuse kuulsaimaid ajaloolisi paiku Kairos, Assuanis ja Luxoris.

tagasi algusesse

RIIGIINFO

Ametlik nimi Egiptuse Araabia Vabariik
Pindala 1 001 450 km²
Rahvaarv ca 70 miljonit elanikku
Pealinn Kairo, 16 miljonit elanikku
Suurimad linnad
Aleksandria ja Port-Said
Ajavahe
Egiptuses on Eestiga sama aeg, aja erinevus on 1 tund kevadel ja sügisel, mis on tingitud erinevast üleminekuperioodist suveajalt talveajale
Elektrivool
220 V
Keel
araabia, räägitakse ka inglise ja prantsuse keelt
Puhkepäev
islami tava kohaselt on püha päev reede. Reede pärastlõunati võivad olla väiksemad kauplused suletud, kuid turismiteenindus toimib toimib.
Raha ja krediitkaardid
1 Egiptuse nael (EGP, =100 piastrit) on 2 krooni (august 2004). Hotellides ja suuremates poodides saab krediitkaardiga ostu eest maksta, soovitame kaasa võtta sularaha. Suuremates hotellides ja pankade juures on pangaautomaadid.
Jootraha
ootavad kohalikud suure rõõmuga, viisakas on ekskursioonidel anda bussijuhile või laeva kaptenile 3-10 EGP olenevalt ekskursiooni pikkusest, samuti võiks viimasel päeval jätta hotelli koristajale ca 10 EGP
Ramadan
ehk islamiusuliste paastukuu on liikuv püha, paastuaeg, mil moslemil on keelatud süüa, juua, suitsetada ning elada suguelu päikesetõusust kuni päikeseloojanguni. 2004 aastal on ramadaan 15. oktoobrist 12. novembrini. Turisti elu ramadaan ei mõjuta, kuigi teenindus võib olla passiivsem ja uimasem. Kõik ekskursioonid ning meelelahutus hotelli territooriumil toimuvad plaanipäraselt.
Valitsev usk
on islam; erinevad kristlikud religioonid, nende seas kopti kristlik kirik. 
EMT, Elisa ja Tele2 taskutelefonid töötavad. Riigi kood on 20, rahvusvaheline kood Egiptusest helistamisel on 00.
Tollieeskirjad
Egiptusesse on lubatud sisse tuua 1 liiter kanget või 1 liiter lahjat alkoholi ja 200 sigaretti või 25 sigarit inimese kohta
Viisa
kohustuslik, vormistatakse lennuki pardal või piiril (ka hallide ja punaste passide puhul); hind olenevalt reisikorraldajast 250-300 krooni; vanema passis (NB! pildiga!) olev ja reisiv laps viisatasu ei maksa. Pass peab olema kehtiv vähemalt 2 kuud pärast viisa kehtivuse (reisi) lõppu.
Eesti aukonsul Kairos

Aukonsul Talaat El-Sayed Ahmed Zekri
15 Tahrir Square, (1st floor)
Kairo, Egiptus
tel. (202) 5798601
tel. (202) 5798602
faks (202) 5798603
e-mail: estconsul@access.com.eg
Läti saatkond Egiptuses:

22 Dr. Taha Hussein Str., Zamalek-Cairo, Egypt
Tel: +20 2 7380169, +20 2 7380514
Faks: +20 2 7365269

tagasi algusesse

LINGID

www.ancientegypt.co.uk/menu.html
www.tourism.egnet.net/
www.sharmguide.com/
www.sinai4you.com/nuweiba/

tagasi algusesse

KASULIK TEADA

Ettevaatust ujudes! Korallide vastu mitte minna! Korallid kõrvetavad valusalt ja koralli sisselõikehaavad paranevad vaevaliselt. Soovitav on kanda rannakingi või muid kummitallaga jalanõusid, eriti Nuweibas.

Koralle ja teokarpe ei lubata üle piiri Egiptusest välja viia, kontrollitakse ja trahvitakse (ka turult ostetud korallid on ebaseaduslikud). 

Kraanivett palume Egiptuses mitte juua ning samuti tuleks vältida kraaniveest valmistatud jääkuubikuid kokteili sees. 

Egiptuse köök ja maitseained on vahel eurooplase maole raskesti seeditavad ning tihti esineb turistidel kõhuhädasid, soovitame vastavad ravimid kaasa osta (piimhappebaktereid või pärmiseentel põhinevad ravimid). 

Egiptus on väga turistisõbralik riik, kuid samas ei tohi unustada, et kohalikud elavad vaesuses ja seetõttu võib ette tulla mõningaid rahavargusi. Seetõttu soovitame panna raha ja väärisesemed hotelliseifi hoiule. 

Liiklus Egiptuses on suhteliselt kaootiline ja kõrbes ka kohati ebaturvaline ning seetõttu ei ole autorent Egiptuse kuurortites levinud. Soovitame rentida hotellist auto koos autojuhiga, 1 päev maksab ca 60-100 EGP. 

Egiptuses ei müüda poodides alkoholi (v.a kohalikud veinid ja õllesordid), kanget importalkoholi saab tax free kauplustest osta vaid kuni 24 h peale Egiptusesse saabumist. 

Suveniiridena soovitame Egiptusest kaasa osta traditsioonilist käsitööd: papüüruseid (alates 25 EGP), kuld- ja hõbeehteid (kaelaehe kartušš, kuhu piktogrammidega kirjutatakse teie nimi, alates 150 EGP), messing- ja vasknõusid (alates 30 EGP), parfüümõlisid (alates 30 EGP) ja uhkete kaunistustega vesipiipe (alates 50 EGP). 

Kohalikud söögid-joogid on suhteliselt soodsad; pudel vett maksab restoranis 4-6 EGP, poes 2 EGP, pudel õlut baaris 20 EGP, poes al. 7 EGP, puuviljakilo on al 4-5 EGP, õhtusöök al. 60-70 EGP, marsruuttakso ööelukeskusesse maksab ca 3 EGP, takso 15-20 EGP. 

Egiptuses kohalikku raha e. Egiptuse naelu enne tagasilendu enam valuutaks (USD, EURO) tagasi ei vahetata, seetõttu soovitame kohalikku valuutat varuda endale väikestes kogustes. 

Võtke kaasa päikesekaitsekreem, Siinai päike on eriti aktiivne sügis- ja kevadkuudel, Nuweibasse reisijatel soovitame kaasa võtta sääsetõrjevahendid. Sääski võib eriti esineda õhtuti. Talvekuudel võtke kaasa jakk jahedate õhtute tarbeks. 

Veealuse maailma huvilistel soovitame juba Eestist kaasa võtta snorkeldamise varustus - ujumismask ja -toru. Neid saab osta ka kohapeal, kuid sel juhul ei garanteeri head kvaliteeti.

tagasi algusesse

LENNUINFO

Lennuajad on kohaliku aja järgi.
Lennujaamas tuleb olla vähemalt 2 tundi enne lennu väljumist. Lennule registreerimine lõpetatakse 30 minutit enne lennuki väljumist.

Sharm el Sheikh, Dahab, Egiptuse ringreis

Lennu kestvus:
Tallinn - Sharm el Sheikh 4,5 h
Sharm el Sheikh - Tallinn 5 h

Hurghada, Niiluse kruiis

Lennu kestvus:
Tallinn - Hurghada 4,5 h
Hurghada - Tallinn 5 h

Lubatud pagasimäär on olenevalt lennukompaniist 15-20 kg/reisija kohta (k.a laps alates 2. eluaastast; alla 2 a lastele oma pagasilimiiti ette nähtud ei ole) + käsipagas 5 kg. Lisatasu eest saab kaasa võtta lisapagasit, mille hind ja määr tuleb enne reisi reisibüroos üle kinnitada. Suuremõõtmeline pagas (n. surfilaud) palume kooskõlastada reisibüroos. Soovitame kõik terariistad (küünekäärid ja -viilid, taskunoad jms) pakkida äraantavasse pagasisse. Väärisasjad, fotoaparaadid ja kaamerad palume pakkida käsipagasisse ja lennukisalongi kaasa võtta.

Lennuajad võivad muutuda, palume enne väljalendu lennugraafik veelkord üle kontrollida.

tagasi algusesse

 

Kuumad pakkumised Hurghadasse 18.02 ja 25.02 (7, 14 ööd) väljumistele!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!


Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) Nova
Long Beach Resort (4-) / Hurghada.
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 669 EUR
Pickalbatros Albatros Aqua Park (4) / Hurghada.
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 675 EUR
Bella Vista Hotel & Resort (3+) / Hurghada
Hommiku- ja õhtusöök  
7 ööd  
Hind alates 675 EUR
Arabella Azur Resort (4-) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 689 EUR
Sindbad Club Aqua Hotel (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 689 EUR
Mercure (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 695 EUR
Pickalbatros Jungle Aqua Park (4+) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 705 EUR
Pickalbatros Beach Albatros Resort Hurghada (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 705 EUR
Pickalbatros Dana Beach Resort (5) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 725 EUR
Stella Di Mare Beach Resort & Spa (5-) / Makadi Bay
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 735 EUR
Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) Economy
Golden Rose (2) / Hurghada
Hommikusöök  
7 ööd  
Hind alates 595 EUR
Minamark Beach Resort (3-) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 629 EUR
The Three Corners Sunny Beach Resort (4-) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 629 EUR
Le Pacha Resort (3) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 645 EUR
Marlin Inn Azur Resort (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 659 EUR
Hurghada Coral Beach Resort (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
7 ööd  
Hind alates 665 EUR
Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) Nova
Long Beach Resort (4-) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 829 EUR
Jasmine Palace Resort & Spa (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 865 EUR
Amc Royal Hotel & Spa (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 869 EUR
Arabia Azur Resort (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 895 EUR
Sindbad Club Aqua Hotel (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 895 EUR
Mercure (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 909 EUR
Pickalbatros Jungle Aqua Park (4+) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 949 EUR
Pickalbatros Beach Albatros Resort Hurghada (4) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 949 EUR
The Three Corners Ocean View (4) / El Gouna
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 959 EUR
Stella Di Mare Beach Resort & Spa (5-) / Makadi Bay
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 979 EUR
Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) Economy
Golden Rose (2) / Hurghada
Hommikusöök  
14 ööd  
Hind alates 695 EUR
Minamark Beach Resort (3-) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 765 EUR
The Three Corners Sunny Beach Resort (4-) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 765 EUR
Le Pacha Resort (3) / Hurghada
Kõik hinnas  
14 ööd  
Hind alates 795 EUR

Soodushinnaga kohti on piiratud arv.

Kehtivad vastutava reisikorraldaja Novatoursi reisitingimused.

Uuel aastal uue hooga! Jaanuaripuhkus Egiptuses

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Eriti head hinnad Egiptuse väljumistele - "kõik hinnas" puhkus 5* hotellis hinnaga alates 510 EUR!

  HURGHADA  

FUN&SUN Albatros Aqua Blu 4*/ALL, 510 EUR (09.01, 12.01, 19.01.2021)

Le Pacha Resort 4*/ALL, 519 EUR (19.01, 23.01, 26.01.2021)

FUN&SUN Albatros Aqua Vista 4*/ALL, 527 EUR (09.01, 12.01.2021)

Desert Rose Resort 5*/ALL, 527 EUR ( 09.01, 12.01, 19.01, 23.01.2021)

Labranda Royal Makadi 5* /ALL, 539 EUR (23.01, 26.01.2021)

Meraki Resort 4*/ALL, 545 EUR (19.01, 23.01, 26.01.2021)

Albatros Jungle Aqua Park 4*/ALL, 567 EUR (09.01, 12.01, 19.01.2021)

Albatros White Beach Resort 5*/ALL, 613 EUR (09.01, 12.01, 19.01.2021)

  SHARM EL SHEIKH  

Old Vic Sharm Resort 4*/ALL, 505 EUR (10.01, 14.01.2021)

Albatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh 4*/ALL, 544 EUR (07.01, 10.01, 14.01.2021) 

Royal Albatros Moderna 5*/ALL, 549 EUR ( 07.01, 10.01, 14.01.2021) 

DAY&NIGHT Connected Tropitel Waves 5*/ALL, 562 EUR (14.01.2021)

Sunrise Diamond Beach Resort - Grand Select 5*/ALL, 567 EUR (07.01, 10.01, 14.01.2021) 

FUN&SUN Albatros Palace 5*/ALL, 629 EUR (14.01.2021)

Rixos Sharm El Sheikh 5*/ALL, 854 EUR (07.01, 10.01.2021)  

Rixos Premium Seagate 5*/ALL, 904 EUR (07.01.2021)

  * Hinnad on alates ühe inimese kohta kaheses toas ja 7 ööks.
* Hinnad võivad muutuda.

Kehtivad vastutava reisikorraldaja TUI Balticsi reisitingimused.

Hurghadasse jaanuaris-veebruaris-märtsis

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

TOP pakkumised Egiptusesse 9.99 EUR ettemaksuga!
Pakkumine kehtib jaanuari, veebruari ja märtsi reisipakettidele!

Kampaania on pikendatud kuni 30.09.2020!

SEA GULL 4* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-5.99) al 364 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 384 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 423 EUR/in
(19/26.01 7 ööd)

TITANIC RESORT & AQUAPARK 4* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-6.99) al 365 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 383 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 419 EUR/in
(02.02 7 ööd)

AMC ROYAL HOTEL 5* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-6.99) al 372 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 394 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 439 EUR/in
(19/26.01 7 ööd)

SINDBAD CLUB AQUA HOTEL AND SPA 4* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-6.99) al 386 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 411 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 459 EUR/in
(26.01, 02.02 7 ööd)

TITANIC PALACE 5* UAI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-12.99) al 387 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 414 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 469 EUR/in
(26.01, 02.02 7 ööd)

TITANIC ROYAL 5* UAI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-6.99) al 388 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 419 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 480 EUR/in
(26.01; 02.02 7 ööd)

SUNRISE GARDEN BEACH RESORT 5* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-6.99) al 399 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 428 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 479 EUR/in
(02/16.02 7 ööd)

SUNRISE ROYAL MAKADI AQUA RESORT 5* AI, Makadi Bay
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-6.99) al 409 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 439 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 499 EUR/in
(02/16.02 7 ööd)

SENTIDO MAMLOUK PALACE RESORT  5* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-6.99) al 412 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 441 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 499 EUR/in
(02/16.02 7 ööd)

HILTON HURGHADA PLAZA 5* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last al 434 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 479 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 569 EUR/in
(2/16/23.02 7 ööd)

ALBATROS WHITE BEACH 5* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-12.99) al 462 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 508 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 599 EUR/in
(26.01, 2.02 7 ööd)

MERAKI RESORT 4* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut al 479 EUR/in
(2/09/16.02 7 ööd)

STEIGENBERGER AQUA MAGIC 5* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (2-12.99) al 490 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 509 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 547 EUR/in
(19/26.01 7 ööd)

JAZ AQUAMARINE RESORT 5* AI, Hurghada
kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last (3-12.99) al 552 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 515 EUR/in
kui reisivad 2 täiskasvanut al 599 EUR/in
(12/19.01 7 ööd)

Kohtade arv on piiratud!

Pakkumine on kehtiv ainult uutele broneeringutele!

Reisipaketi hinnale lisandub Egiptuse viisa 26.50€/reisija.

Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri reisitingimused.

Tingimused:

Ettemaks 9.99 EUR kehtib Hurghada jaanuari, veebruari ja märtsi reisipakettidele hotellides ALBATROS WHITE BEACH, AMC ROYAL, HILTON PLAZA, JAZ AQUAMARINE, MERCURE, MERAKI RESORT, SUNRISE GARDEN BEACH, SUNRISE HOLIDAYS, SUNRISE ROYAL MAKADI, SUNRISE ROMANCE, SEA GULL, SENTIDO MAMLOUK PALACE, SINDBAD CLUB AQUA, STEIGENBERGER AQUA MAGIC, TITANIC RESORT, TITANIC PALACE, TITANIC ROYAL. Kogu reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt 30 päeva enne väljalendu. Üks kord on võimalik muuta reisi väljalennu kuupäeva, kestust, toatüüpi, ühte nime broneeringus ilma bürookuluta kuni 30 päeva enne väljalendu. Pakkumine kehtib kuni 30.09 kell 23:59.

Planeeri oma puhkus juba varakult!

Sunrise hotellid parima hinnaga!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Eesti reisijate armastatumaid hotellid - SUNRISE - on müügis turu parimate hindadega! 

TALV 2020/2021 varajase tellija kampaania tingimused kehtivad Egiptuse reisidele perioodil 31.10.2020–17.04.2021 (viimane tagasitulek).

Ettemaks on vaid 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/lapse (2–11,99 a) kohta broneeringu kogumaksumusest. Ülejäänud summa tuleb tasuda hiljemalt 21 päeva enne reisi väljumist.   Hinnad alates 469 EUR!   HURGHADA

SUNRISE GARDEN BEACH 5*

Hinnad alates 469 EUR (30.01.2021), AI

MERAKI RESORT 4*

Hinnad alates 553 EUR (30.01.2021), AI

SUNRISE HOLIDAYS RESORT 5*

Hinnad alates 469 EUR (30.01.2021), AI

SUNRISE ROYAL MAKADI AQUA RESORT 5*

Hinnad alates 495 EUR (30.01.2021), AI

SHARM EL SHEIKH

SUNRISE DIAMOND BEACH RESORT 5*

Hinnad alates 532 EUR (24.01.2021), AI

SUNRISE GRAND SELECT ARABIAN BEACH 5*

Hinnad alates 852 EUR (24.01.2021), AI

 

SUNRISE GRAND SELECT MONTEMARE 5*

Hinnad alates 836 EUR (24.01.2021), AI

    * Hinnad on alates ühe inimese kohta kaheses toas ja 7 ööks. * Hinnad võivad muutuda.

Kehtivad vastutava reisikorraldaja TUI Balticsi reisitingimused.

Nädalavahetuse eri: Happy Weekend!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Tingimused:

Pakkumistel on püsiv toimumisaeg reede - esmaspäev Pakkumised kehtivad broneerimiseks kuni esmaspäevani kella 19:00ni Iga nädalavahetus uued hotellid Ettemaks vaid 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/laps. Lõppsumma peab olema tasutud 21 päeva enne väljumist.

Pakkumised kehtivad väljumistele:

Egiptus ajavahemikus 31.10.2020 - 31.03.2021.
Türgi ajavahemikus 01.09.2020 - 29.10.2020 ja 15.04.2021 - 05.11.2021 

Nädalavahetuse hotellid:

FUN&SUN Albatros Aqua Vista 4*/ALL, 425 EUR (24.11.2020)
Desert Rose Resort 5*/ALL, 445 EUR (06.02.2021)
Sunrise Select Garden Beach Resort 5*/ALL, 449 EUR (24.11.2020)
Sunrise Holidays Resort 5*/ALL, 449 EUR (09.01.2021)
Meraki Resort 4*/ALL, 473 EUR (24.11.2020)
Sunrise Royal Makadi Aqua Resort 5*/ALL, 474 EUR (24.11.2020) Albatros White Beach Resort 5*/ALL, 533 EUR (24.11.2020)

Nädalavahetuse hotellid:

IL Mercato Hotel & Spa 5*/ALL, 451 EUR (08.11.2020) DAY&NIGHT Connected Tropitel Waves 5*/ALL, 455 EUR (14.02.2021)
Sunrise Diamond Beach Resort - Grand Select 5*/ALL, 459 EUR (14.02.2021) 
Monte Carlo Sharm Resort Spa & Aqua Park 5*/UAI, 640 EUR (26.11.2020)
Rixos Sharm El Sheikh 5*/UAI, 706 EUR (01.11.2020)
Rixos Premium Seagate 5*/UAI, 752 EUR (08.11.2020)  

Nädalavahetuse hotellid:

--

Hinnad on inimese kohta kaheses toas ja 7 ööks.
Hinnad võivad muutuda, soodushinnaga kohti piiratud arvul.
Kehtivad vastutava reisikorraldaja TUI Balticsi reisitingimused.

Kuumad uudised - esimene sissemakse 0 eurot!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

KUUMAD UUDISED! Ettemaks 0 EUR!

Just nüüd on võimalik broneerida talvereis Titaniс Palace, Titanic Royal, Sunrise Garden Beach, Aqua Joy by Sunrise või Meraki Resort hotellidesse nii, et maksad alles enne reisi!

Kampaania pikendatud kuni 15. juulini.

Lisaks veel üks boonus - ühe korra saab muuta reisi kuupäeva sama hinnaga!

Tingimused, milliseid te varem pole kuulnud!

AQUA JOY RESORT BY SUNRISE alates 429 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps

SUNRISE GARDEN BEACH RESORT alates 409 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 last

MERAKI RESORT alates 579 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut

TITANIC PALACE 5* UAI alates 399 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps

TITANIC ROYAL 5* UAI alates 409 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps

Tingimused:

Ettemaks 0 EUR kehtib Hurghada novembri, detsembri ja jaanuari reisipakettidele hotellides SUNRISE GARDEN BEACH, AQUA JOY BY SUNRISE või MERAKI RESORT. Kogu reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt 30 päeva enne väljalendu. Üks kord on võimalik muuta samadel tingimustel reisi väljalennu kuupäeva. Muutus on võimalik bürookuluta, sama hinnaga, ajavahemikul novembrist jaanuarini ja kuni 21 päeva enne väljalendu, välja arvatud koolivaheaja, jõulude ja aastavahetuse periood. Broneeringus peab olema sama hotell, sama toatüüp, sama reisi kestus, samad reisijad ja nimed (kui muutub lapse vanus, nt infant saab uue reisi ajaks 2 aastaseks või broneeringus olev laps muutub hotelli kriteeriumite järgi täiskasvanuks siis tuleb kirjutada meile eraldi ja arvutame uue hinna). Pakkumine ei kehti koolivaheaja, jõulude ja aastavahetuse perioodil. Pakkumine kehtib broneerimisel 29.05-15.07.2020.

Kohtade arv on piiratud!
Pakkumine on kehtiv ainult uutele broneeringutele!

TITANIC PALACE 5* UAI, Hurghada 🌴

November:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 469 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 509 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 589 EUR/in

(17/24.11; 7 ööd)

Detsember:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 409 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 449 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 529 EUR/in

(01/08/15.12; 7 ööd)

Jaanuar:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 399 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 436 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 509 EUR/in

(05/12/19/26.01; 7 ööd)

Laste vanus 2-12.99 TITANIC ROYAL 5* UAI, Hurghada 🌴

November:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 499 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 539 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 619 EUR/in

(17/24.11; 7 ööd)

Detsember:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 429 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 469 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 549 EUR/in

(01/08/15.12; 7 ööd)

Jaanuar:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 409 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 449 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 529 EUR/in

(05/12/19/26.01; 7 ööd)

Laste vanus 2-6.99;7-12.99 AQUA JOY RESORT BY SUNRISE 4* AI, Hurghada 🌴

November:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 439 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 519 EUR/in

(17/24.11; 7 ööd)

Detsember:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 429 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 499 EUR/in

(01/08/15.12; 7 ööd)

Jaanuar:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 439 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 509 EUR/in

(05/12/19/26.01; 7 ööd)

Laste vanus 2-13.99 SUNRISE GARDEN BEACH 5* AI, Hurghada 🌴

November:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 439 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 479 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 559 EUR/in

(17/24.11; 7 ööd)

Detsember:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 409 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 452 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 539 EUR/in

(01/08/15.12; 7 ööd)

Jaanuar:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 419 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 462 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 549 EUR/in

(05/12/19/26.01; 7 ööd)

Laste vanus 2-6.99;7-14.99 MERAKI RESORT 4* AI, Hurghada 🌴

November:

kui reisivad 2 täiskasvanut al 599 EUR/in

(17/24.11; 7 ööd)

Detsember:

kui reisivad 2 täiskasvanut al 599 EUR/in

(01/08/15.12; 7 ööd)

Jaanuar:

kui reisivad 2 täiskasvanut al 579 EUR/in

(05/12/19/26.01; 7 ööd)

* Hinnas: lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused
* Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele
* Reisipaketi hinnale lisandub Egiptuse viisa 26.50€/reisija
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri varajase tellija makse-ja annulleerimistingimused

Hotell Meraki Resort 4*, Hurghada

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Parimad pakkumised neile, kes igatsevad Meraki Resort hotelli!

Meraki Resort 4*, Hurghada; kõik hinnas teenus
Hinnad al. 599 EUR/in.

Oktoobris alates 799 EUR/in. (27.10, 7 ööd)

Novembris alates 639 EUR/in. (24.11, 7 ööd)

Detsembris alates 639 EUR/in.(01/08.12, 7 ööd)

Jaanuaris alates 599 EUR/in. (05/12/19/26.01, 7 ööd)

Veebruaris alates 619 EUR/in.(02.02, 7 ööd)

Märtsis alates 659 EUR/in. (02.03, 7 ööd)


Miks Meraki? 2,6 km pikkune rannajoon; Sunrise'i ketti kuuluv hotell, mis tutvustab end kui “boheemlashingede klubihotell”; hotell on mõeldud ainult täiskasvanutele; lõbusad peod; spetsiaalselt kujundatud loomingulistes tubades on kombineeritud boheemlaslik õhkkond ja mugavused, mis muudavad peatumise nauditavaks; kohapeal asuvates restoranides ja baarides saab nautida maitsvaid eineid ja laias valikus jooke. Ja kõige tähtsam on see, et kõigile meeldib seal!

Kohtade arv on piiratud. Pakkumine on kehtiv ainult uutele broneeringutele.
Ettemaks 50 EUR/in. Ülejäänud summa tuleb tasuda 30 päeva enne reisi.

* Hinnas: lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused.
* Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele.
* Reisipaketi hinnale lisandub Egiptuse viisa 26.50€/reisija.
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud.
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri varajase tellija makse- ja annulleerimistingimused.

 

Planeeri oma puhkus novembris või detsembris Egiptusesse

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

SEA GARDEN 3* HB al 379 EUR/in (Hurghada; 08/15. detsember)
LE PACHA RESORT 3* AI al 439 EUR/in (Hurghada; 08/15. detsember)
PANORAMA BUNGALOWS RESORT HURGHADA 4* AI al 499 EUR/in (Hurghada; 24. november / 01/08/15. detsember)
SUNNY DAYS RESORT SPA & AQUAPARK 4* AI al 499 EUR/in (Hurghada; 24. november / 01/08/15. detsember)

STELLA DI MARE GARDENS RESORT 4* AI al 499 EUR/in (Makadi Bay; 08/15. detsember)
AMC ROYAL HOTEL 5* AI al 509 EUR/in (Hurghada; 01/08/15. detsember)
TITANIC PALACE 5* UAI al 519 EUR/in (Hurghada; 24. november / 01/08/15. detsember)
PICKALBATROS ALF LEILA WA LEILA 4* AI al 539 EUR/in (Hurghada; 24. november / 01/08/15. detsember)

AQUA JOY RESORT BY SUNRISE 4* AI al 559 EUR/in (Hurghada; 24. november / 01/08/15. detsember)
STEIGENBERGER AQUA MAGIC 5* AI al 579 EUR/in (Hurghada; 08/15. detsember)
SUNRISE GARDEN BEACH RESORT 5* AI al 599 EUR/in (Hurghada; 24. november / 01/08/15. detsember)
JAZ AQUA VIVA 5* AI al 599 EUR/in (Madina Makadi; 08. detsember)

* Hinnas: lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused
* Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas, kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele
* Reisipaketi hinnale lisandub Egiptuse viisa 26.50€/reisija.
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri varajase tellija makse-ja annulleerimistingimused.

Valik perehotelle Egiptuses

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Egiptuse TALV 2020/2021 uus hooaeg pakub vahva valiku imelisi perehotelle.

TALV 2020/2021 varajase tellija kampaania tingimused kehtivad Egiptuse reisidele perioodil 31.10.2020–17.04.2021 (viimane tagasitulek).

Ettemaks on vaid 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/lapse (2–11,99 a) kohta broneeringu kogumaksumusest. Ülejäänud summa tuleb tasuda hiljemalt 21 päeva enne reisi väljumist.

Hinnad on alates ühe inimese kohta kaheses toas ja 7 ööks. Hinnad alates 484 EUR.

TUI Baltic soovitab: HURGHADA

FUN&SUN ALBATROS AQUA BLU 4*

Hinnad alates 573 EUR (17.11.20), AI

FUN&SUN ALBATROS AQUA VISTA 4*

Hinnad alates 595 EUR (05.01.21), AI

ALBATROS WHITE BEACH RESORT 5*

Hinnad alates 687 EUR (17.11.20), AI.

JAZ  AQUAMARINE 5*

Hinnad alates 719 EUR (24.11.20), AI.

SHARM EL SHEIKH

ROYAL ALBATROS MODERNA 5*

Hinnad alates 605 EUR (19.11.20), AI.

TUI MAGIC LIFE SHARM EL SHEIKH 5*

Hinnad alates 670 EUR (01.11.20), AI.

FUN&SUN ALBATROS PALACE 5*

Hinnad alates 824 EUR (19.11.20), AI.

RIXOS SHARM EL SHEIKH 5*

Hinnad alates 983 EUR (01.11.20), UAI.

* Hinnad on alates ühe inimese kohta kaheses toas ja 7 ööks.
* Hinnad võivad muutuda.
* Hinnale lisandub Egiptuse viisa.
* Kehtiva vastutava reisikorraldaja TUI Balticsi reisitingimused.

Kevadpuhkus Egiptuses Sunrise hotellides

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!   Aqua Joy Resort By Sunrise 4* / AI

al 454 EUR (10.03)

al 595 EUR (24.03)

al 572 EUR (31.03)

al 613 EUR (07.04)

al 712 EUR (21.04) 

Renoveeritud 2019 aastal Sobib puhkuseks lastega peredele ja noortele Hotelli vahetus läheduses asub promenaad, kus on palju kohvikuid ja kauplusi Ainult 500 m Hard Rock kohvikust 11 veeliumäega veepark 6 a la carte restorani: Itaalia, Aasia, Egiptuse, Kreeka, Mereannid (lisatasu eest) Lobby baar 24h Swim Up toad otse pääsuga basseini Sunrise Romance 5* / AI 

al 631 EUR (10.03) 

al 748 EUR (31.03)

al 841 EUR (07.04)

al 888 EUR (21.04)

Hotell ainult täiskasvanutele.  Avatud 2010 aastal. Kokku 251 tuba. Asub Sahl Hasheeshis ja mere ääres. Sunrise Crystal Bay Resort - Grand Select- 5*/AI

al 678 EUR (10.03) 

al 828 EUR (24.03)

al 919 EUR (14.04)

al 883 EUR (07.04)

See hotell on õige valik, kui otsid suurepäraseid kogemusi ja unustamatut puhkust seal, kus elab luksus. Hotell asub otse liivarannal, kus on privaatne Punase mere laguun.  Kokku on 364 tuba. Sunrise Holidays Resort 5* / AI

al 532 EUR (10.03)

al 572 EUR (24.03)

al 733 EUR (07.04)

al 781 EUR (14.04)

Hotell ainult täiskasvanutele. Asub Sakkala tänava lähedal ja mere ääres. 1997 aastal avatud ja 2005. aastal renoveeritud. Kokku on 383 tuba. Sunrise Royal Makadi Aqua Resort - Select- 5* / AI

al 423 EUR (10.03)

al 616 EUR (17.03)

al 703 EUR (07.04)

al 790 EUR (21.04)

Klientide lemmik. Suur territoorium, liivarand, soojendusega basseinid nii täiskasvanuile kui lastele, veeliumäed, tasuta WIFI kogu hotelli territooriumil.  Kokku on 698 tuba. Meraki Resort 4* / AI

al 489 EUR (10.03)

al 701 EUR (24.03)

al 699 EUR (31.03)

al 736 EUR (07.04)

al 783 EUR (21.04)

Hotell on mõeldud ainult täiskasvanutele.  Hotell, mis tutvustab end kui “boheemlashingede klubihotell” ning “viietärni teenindust pakkuv neljatärnihotell”. Lisaks tasemel teenindusele ja omanäolisele stiilile on Meraki Resort 4* tuntud 2,6 km pikkuse rannajoone poolest. Kõigile puhkajatele on siin ruumi piisavalt! Hotellis on 3 basseini, millest üks on talveperioodil soojendusega.  Sunrise Garden Beach Resort - Select-  5* / AI

al 519 EUR (10.03)

al 623 EUR (24.03)

al 801 EUR (14.04)

al 826 EUR (21.04)

Kauni territooriumi ja hea teenustevalikuga hotell - klientide lemmik! Hotellis on avarad toad, veepark ja soojendusega basseinid, tasuta WIFI kogu hotelli territooriumil. Ristkasutus kõrvalasuva hotelliga Sentido Mamlouk Palace Resort 5*. Senso Mall ostukeskus on u 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel, Hurghada Sakkala keskus on u 20 km kaugusel. Sentido Mamlouk Palace Resort 5* / AI

al 479 EUR (10.03)

al 706 EUR (24.03)

al 668 EUR (31.03)

al 717 EUR (07.04)

al 826 EUR (21.04)

SENTIDO Mamlouk Palace Resort asub otse mere ääres, hotelli ümbritsevad palmipuud ja Egiptuse stiilis arhitektuur.   * Hinnas: lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused. * Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele.
* Reisipaketi hinnale lisandub Egiptuse viisa 26.50€/reisija.
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud.
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri tavapärased makse- ja annulleerimistingimused.   Hinnad 5.03.2020 seisuga.
 

Kõige populaarsemad hotellid Hurghadas varajase tellija soodustusega

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!     Ettemaks AINULT 50 EUR/in. 

Ülejäänud summa tuleb tasuda 30 päeva enne reisi. 

SUNRISE GARDEN BEACH 5* AI

Hurghada (21.01, 7 ööd)

2 täisk. + 2 last (2-6.99) al 369€/in
2 täisk. + 2 last (7-14.99) al 408€/in
2 täisk. + 1 laps (2-6.99) al 409€/in
2 täisk. + 1 laps (7-14.99) al 415€/in
2 täisk. al 489€/in 

SENTIDO MAMLOUK 5* AI

Hurghada (14.01, 7 ööd)

2 täisk. + 2 last (2-6.99) al 379€/in
2 täisk. + 2 last (7-14.99) al 413€/in
2 täisk. + 1 laps (2-6.99) al 419€/in
2 täisk. + 1 laps (7-14.99) al 422€/in
2 täisk. al 499€/in 

SINDBAD CLUB AQUA 4* AI

Hurghada (7/14/21/28.01, 7 ööd)

2 täisk. + 2 last (2-6.99) al 349€/in
2 täisk. + 2 last (7-14.99) al 378€/in
2 täisk. + 1 laps (2-6.99) al 376€/in
2 täisk. + 1 laps (7-14.99) al 382€/in
2 täisk. al 429€/in 

SUNRISE ROYAL MAKADI  5* AI

Makadi Bay (14/21.01, 7 ööd)

2 täisk. + 2 last (2-6.99) al 419€/in
2 täisk. + 2 last (7-13.99) al 455€/in
2 täisk. + 1 laps (2-6.99) al 462€/in
2 täisk. + 1 laps (7-13.99) al 465€/in
2 täisk. al 549€/in 

MERAKI RESORT 4* AI

Hurghada

al 499 EUR/in (14.01, 7 ööd)

SUNRISE HOLIDAYS 5* AI 

Hurghada

al 529 EUR/in (7/14.01, 7 ööd)

* Hinnas: lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused
* Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele
* Reisipaketi hinnale lisandub Egiptuse viisa 26.50€/reisija.
* Pidulikud jõulude ja aastavahetuse õhtusöögid on lisatasu eest. Broneeringu vormistamisel lisandub paketi hinnale õhtusöökide maksumus automaatselt. 
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri varajase tellija makse- ja annulleerimistingimused.

Tule taas puhkama Kidy Touriga!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!     Tule taas puhkama Kidy Touriga! 

Super eripakkumine püsiklientidele! Kõik kliendid, kes on reisinud Kidy Touriga, saavad Hurghada reisipakettidele lisasoodustuse 100EUR broneeringu kohta.

Pakkumine 100EUR broneeringult kehtib Hurghada 2019/2020 hooaja pakettidele ja broneerimisel ajavahemikus 16.07-31.07.2019. 

Soodustus kehtib ainult nendele, kes oli juba reisinud Kidy Touriga Korraga kehtib vaid üks soodustus!

Kiirusta broneerima, kuni 31. juulini kehtib reisipakettidele suurim talve hooaja varajase tellija soodustus! Ettemaks 50 EUR/in. Ülejäänud summa tuleb tasuda 30 päeva enne reisi.

Kuumad pakkumised Hurghadasse!

SINDBAD CLUB AQUA 4* AI Hurghada al 429€ (7/14/21/28.01)

NUBIA AQUA BEACH RESORT 4* AI  Hurghada al 439€ (03/10.12)

TITANIC PALACE 5* UAI Hurghada al 449€ (14.01)

SUNRISE GARDEN BEACH 5* AI Hurghada al 489€ (21.01)

MERAKI RESORT 4* AI Hurghada al 499€ (14.01)

SENTIDO MAMLOUK 5* AI Hurghada al 499€ (14.01)

SUNRISE HOLIDAYS 5* AI Hurghada al 499€ (07/14.01)

OLD PALACE 5* UAI SAHL HASHEESH al 519€ (10.12)

SUNRISE ROMANCE 5* AI SAHL HASHEESH al 699€ (07/14/21.01)

* Hinnas: lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused
* Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele
* Reisipaketi hinnale lisandub Egiptuse viisa 26.50€/reisija.
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri varajase tellija makse- ja annulleerimistingimused.

Egiptuse lennureeglid

Vastavalt Egiptuse tsiviillennunduse reeglitele ei ole Egiptuse passiga reisijatel lubatud lennata tšarterlennuga. Reegel kehtib ka Egiptuse passiga reisijatele, kes omavad elamis-ja tööluba Eestis.

Erandlikult saab väljastada loa tšarterlennuga lendamiseks Kairo Tsiviillennunduse osakond. Loa väljastamine võib võtta aega seitse kuni viisteist päeva, kuid taotluse esitamine ei anna garantiid loa saamiseks. Egiptuse kodanikud vastutavad ise loa saamise eest.
Enne lennupileti müümist Egiptuse kodanikule, palume veenduda, et kõik vajalikud dokumendid tšarterlennuga reisimiseks oleks olemas. Reegel kehtib reisides Eestist Egiptusesse ja vastupidi.

Reisikorraldajad ei vastuta otsuste eest, mis on tehtud migratsiooni-, tolli- ja tsiviillennunduse ametite poolt.

NB! Tšarterlennuga Egiptusesse reisija peab naasma samamoodi tšarterlennuga samast lennujaamast kuhu saabuti. Olukorras,kus reisitakse Egiptusesse liinilennuga, kuid soovitakse tagasi Eestisse reisida tšarterlennuga või teisest lennujaamast, tuleb Egiptusest lahkudes selleks taotleda eraldi luba Egiptuse tsiviillennundusametist.

Tšarterlennu reeglid
Lennupilet peab olema kahesuunaline.
Tšarterlennuga tulnud reisija peab riigist lahkuma samast lennujaamast ja kasutama sama vedajat, mida kasutas saabumisel.
Kui klient on saabunud Egiptusesse Hurghada lennujaama ning soovib tagasi sõita Sharm el Sheikhi kaudu, tuleb eriloa saamiseks (vormistamine võtab aega vähemalt 3 tööpäeva) esitada lennujaama vastavale ametnikule järgmised dokumendid:
- passi koopia (isikuandmed, viisalehekülg, sissesõidu tempel),
- hotelli vautšer,
- lennupilet.

Ühe suuna pileteid Egiptusest (SSH ja HRG) Tallinnasse saab ainult Egiptuse tsiviillennunduse juhi eriloal.

Immigratsiooni, tolli-ja tsiviillennunduse reeglid võivad hooaja jooksul muutuda. Täpsema ja uuema informatsiooni saamiseks pöörduge palun saatkonna poole. Fortest Reisid ei ole vastutav immigratsiooni- , tolli- ning tsiviillennunduse ametnike poolt piiril tehtud otsuste eest.

 

Ekskursioonidel osalemine Egiptuses

Vastavalt Egiptuse Turismiministeeriumi seadusele (määrus nr. 380) on turistidel lubatud osaleda vaid selle reisikorraldaja, kelle kaudu nad on Egiptusesse reisinud, poolt korraldatavatel ning tema partneri poolt korraldatavatel ekskursioonidel, Seadus kehtib kõikide reisikorraldajatega Egiptusesse reisides. Antud seaduse täitmine on Egiptuse Turismipolitsei range kontrolli all.

N. Novatoursi partnerfirma Egiptuses korraldab eksursioone klientidele, kes reisivad Egiptusesse Novatoursi kaudu.

Turistid, kes kasutavad sihtkohas ebaseaduslike büroode teenuseid, peavad olema teadlikud, et vastutavad ise eksursioonil toimunu eest, kuna antud firmadel ei ole seadusejärgset vastutust klientide ees.

Et kaitsta reisijaid ebameeldivate ja ohtlike juhtumite eest, palume teil arvesse võtta Egiptuse Turismiministeeriumi seadust ning võimalikke riske, kui kasutate ebaseaduslike büroode teenuseid.

NB! Antud reegel ei kehti juhul, kui reisikorraldaja käest oli ostetud ainult lennupilet.

Väljavõte seadusest (inglise keeles, küsimuste tekkimisel palume pöörduda Fortest Reisidesse), allikas: www.novatours.ee.

Ministry of Tourism

Ministerial law NO: 380 in 2006
The Minister of Tourism in Egypt has admitted that:

Article 1:
The Ministry of Tourism co-operating with the travel agencies' chamber will give all permissions for organizing all kinds of excursions through Red Sea and South Sinai governorate in condition of:
1- The travel agency must have a valid license class A
2- The travel agency must inform the travel agencies' chamber by an official application form.
3- The travel agency must ensure that all the information of the applications is correct and complete.
4- All the listed tourists of the excursions must belong to the related travel agency and to be registered in the arrival lists of this travel agency.
5- The travel agency must assign an official representative to get all the permissions and provide the information needed.
6- The travel agency representative must hold a valid license of the travel agencies' chamber.

Article 2
Controllers of the travel agencies' chamber will check up all the escorting groups through the convoy points and all the checkpoints.

Article 3
This decision to be carried out starting from Sept 2006.

Ministry of tourism
Zoheer Garana

Egiptuse viisainfo

NB! Sharm El Sheikhi lennuväljal terminalis number 2, kuhu Smartlynxi lennud 2019/2020 hooajal maanduvad, ei ole enam viisakontorit. Terminalis 2 puudub võimalus osta kohapeal Egiptuse viisa. Kõik reisijad, kel viisa vajalik, peaksid selle ette tellima. Reisides Sharmi, võib piiri pealt endiselt võtta tasuta Siinai poolsaare viisatempli. Siinai viisa kehtib kuni 14 päeva ning selle alusel on keelatud väljuda Siinai poolsaarelt.   EGIPTUSE VIISAINFO   Lastega reisimisel tuleb silmas pidada, et piiriületusel võidakse küsida lapsega üksi reisivalt vanemalt teise vanema volitust ning saatjana reisivalt täiskasvanult lapse mõlema vanema volitust. Volituse vorminõuded võivad riigiti erineda, mistõttu võidakse küsida notariaalselt kinnitatud volitust.Täpsema teabe saamiseks palume pöörduda vastava riigi konsulaaresinduste poole.

OLULINE LISAINFO

Reisides Sharm El Sheiki, võib piiri pealt võtta TASUTA Siinai poolsaare viisatempli. Siinai viisa kehtib kuni 14 päeva ning on keelatud väljuda Siinai poolsaarelt. Kui reisija soovib minna näiteks Kairo ekskursioonile, tuleb riiki saabumisel osta Egiptuse tasuline viisa.   Viisa maksumus Eesti ja Vene passi omanikele ettetellimisel sõltub reisikorraldajast.    Kui on võimalik viisat koos reisipaketiga ette tellida, tuleb seda teha hiljemalt 4 tööpäeva enne lendu   Tšarterlennuga Egiptusesse reisija peab naasma samamoodi sama vedaja tšarterlennuga samast lennujaamast, kuhu saabuti. Olukorras,kus reisitakse Egiptusesse liinilennuga, kuid soovitakse tagasi Eestisse reisida tšarterlennuga või teisest lennujaamast, tuleb Egiptusest lahkudes selleks taotleda eraldi luba Egiptuse tsiviillennundusametist (tasuline).   Kui reisija on rikkunud viisatingimusi või tšarterlendude reegleid, on piirivalvuritel õigus teha rikkujale rahaline trahv ja/või reisijat lennule mitte lasta.   Diplomaatilise passiga (või muu eripassiga) reisijad peavad vormistama visa enne reisi saatkonnas. Neil ei ole võimalik siseneda riiki viisavabalt või soetada viisat piirilt.

Kõikide reisijate passid peavad kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi.

NB! Passis peab olema vähemalt üks vaba leht viisamarkide jaoks.

Enne Egiptuse piiri ületamist tuleb täita riiki saabumise registreerimise kaart. Kaardi saavad reisijad tavaliselt lennukist, kui reisikorraldaja ei ole öelnud teisiti. Kaardi täitmise näidis siin.

Viisa kehtib 30 päeva. Kui soovitakse Egiptuses viibida kauem, tuleb kohapeal viisat pikendada. Pikendamata jätmise puhul:

1. kui on viibitud sihtkohas kuni 90 päeva, tuleb riigist väljumisel tasuda trahvisumma, tagasi võib lennata kasutades vaid sama vedaja tšarterlendu samast lennujaamast, kuhu saabuti;
2. kui on viibitud üle 90 päeva, tuleb riigist väljumiseks saada eriluba tsiviillennunduse juhilt ning tasuda trahvisumma.

Eesti pass

Turismiviisa on võimalik osta Egiptuse piirilt kuni 30-ks päevaks või mõne reisikorraldaja käest koos reisipaketiga.   Vajalikud dokumendid: - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi. Passis peab olema vähemalt 1 vaba lehekülg - edasi-tagasi piletite broneering - hotelli broneering - soovitav tervise- ja reisikindlustus kogu riigis viibimise perioodiks   Vene kodanik, elamisluba Eestis   Turismiviisa on võimalik osta Egiptuse piirilt kuni 30-ks päevaks või mõne reisikorraldaja käest koos reisipaketiga.   Vajalikud dokumendid: - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi, passis peab olema vähemalt 1 vaba lehekülg - KOHUSTUSLIK on reisile kaasa võtta lisaks passile ka ID kaart, mis peab kehtima 6 kuud peale reisi. - edasi-tagasi piletite broneering - hotelli broneering - soovitav tervise- ja reisikindlustus kogu riigis viibimise perioodiks   Eesti hall välismaalase pass   PEAB OMAMA ELAMIS- JA TÖÖLUBA EESTIS   VIISA VAJALIK, saab taotleda ainult saatkonnast enne reisi.   Viisa taotlemiseks Egiptuse saatkonnas on vaja: 1. Passi originaal, mis kehtib vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu; 2. Kaks värvilist pildid 3,5 x 4,5 cm 3. Eesti elamisluba (ID kaardi koopia). 4. Täidetud ja allkirjastatud ankeet   EGIPTUSE SUURSAATKOND HELSINGIS: Suursaadik T.E. Hr. Maasoum MARZOUK, Itäinen puistotie 2, 00140 Helsinki, Soome tel. (+358 9) 477 74 70, E-mail: secretaryofembassy at hotmail.com, http://www.sis.gov.eg   Reisidokumendi ehk passi kehtivuse tingimused: - pass peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu - passis peab olema vähemalt 1 vaba lehekülg - KOHUSTUSLIK on reisile kaasa võtta lisaks passile ka ID kaart! - edasi-tagasi piletite broneering - hotelli broneering - soovitav tervise- ja reisikindlustus kogu viisa perioodiks - soovitav on ennast enne reisi registreerida Eesti Välisministeeriumi kodulehel.    NB! Vene ja halli passiga reisijatel peab kaasas olema ID kaart, tõendamaks Eesti elamisloa olemasolu.

Halli passi omanikud ehk kodakondsuseta reisijad peavad Egiptusesse saabudes olema valmis selleks, et nende kontrollimine politsei poolt võtab tunduvalt rohkem aega kui teistel (kuni 3 tundi). 

Toll
Egiptusesse ei tohi viia rohkem kui 3 pudelit alkoholi reisija kohta.
Maksimaalselt võib sularaha kaasas olla kuni 10 000 EGP või 5 000 USD.
Kaasas olev elektroonika tuleb registreerida piiril, et vältida tagasitulekul selle maksustamist. Märge selle kohta tehakse üldjuhul passi. Tagasi tulles tuleb tollis registreering maha võtta. Vastav märge tehakse passi.
Korallide ja teiste mereelukate üleviimine on rangelt keelatud.

Novatoursi reisipaketi broneerinud reisijad saavad viisa tellida koos reisipaketiga. Viisa maksab 28 eurot. Passi kleebitakse Egiptuse viisa Egiptuse lennujaamas enne passikontrolli. Novatoursi partnerfirma esindaja väljastab saabujatele Sharm El Sheikhi või Hurghada lennujaamas viisamargi, mis kleebitakse passi.

Tallinnas ette ostetud viisa puhul kajastub vastav märge reisija lennupiletil, mille alusel väljastatakse partnerfirma poolt viisa mark sihtkoha lennujaamas.

Tez Touri reisipaketi broneerinud reisijad saavad Egiptuse viisa vormistada Egiptuse lennujaamas, hind umbes 27 USA dollarit. Tasuda saab ainult sularahas, palun võtke kaasa iga reisija kohta võimalikult täpne summa (soovitav just USA dollarites). Viisat koos reisipaketiga tellida ei ole võimalik.

Neile, kes ostavad vaid lennupiletid, ei saa Tez garanteerida viisa saamist piiril.

Kidy Touri reisipaketi broneerinud reisijad saavad viisa tellida koos reisipaketiga. Viisa maksab 26,50 eurot. 

TUI reisipaketi broneerimisel tuleb viisa vormistada Egiptuse lennujaamas.

NB! Sharm el Sheikis on võimalik vormistada ka tasuta nn. Siinai viisa, kuid sellega ei saa sõita ühelegi kohapeal pakutavale ekskursioonile (piiratud on ka sukeldumine ja jahisõit). See on mõeldud vaid hotellipuhkuse jaoks Sharm El Sheikhi linnas, seega kes plaanib väljasõite hotellist tuleks vormistada kindlasti lennujaamas turismiviisa. Siinai viisa antakse kuni 14 päevaks. 

Fortest Reisid ei vastuta riiki sisenemist puudutava info õigsuse eest, kuna riigil ja saatkonnal on õigus tingimusi ja riigilõivu päevapealt muuta.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro