Vene viisa

Meie kaudu saate vormistada endale viisa Venemaale.

Viisa vormistamiseks on tarvis:
- kehtiv Eesti Vabariigi kodaniku pass (teiste riikide kodanike ning halli passi puhul vajalik tõestada elamisloa Eesti olemasolu: kleebis passis või isikutunnistus; passi kehtivusaeg vähemalt 6 kuud pärast viisa lõppu),
- 1 värviline dokumendifoto (vt. nõuded fotole allpool),
- kohustuslik tervisekindlustus (võimalik vormistada meie kontoris, minimaalne meditsiiniabi kate 30 000 eurot),
- viisaankeet.

VENEMAA VIISADE HINNAKIRI
alates 01.12.2019

Eesti kodanikud vormistamine
10 tööpäeva
vormistamine
3 tööpäeva
turismiviisa kehtivusega 1-10 päeva 69 € 140 €
turismiviisa kehtivusega 11-30 päeva 74 € 144 €
mitmekordse sissesõiduga turismiviisa kehtivusega kuni 180 päeva, millest Venemaal võib viibida kokku kuni 90 päeva 95 €  
mitmekordne äriviisa
kehtivus 1 aasta, millest Venemaal võib viibida kokku kuni 180 päeva; Vene viisat pole taotlenud viimase aasta jooksul;
vormistusaeg 35 tööpäeva
140 €
 
kehtivus 1 aasta, millest Venemaal võib viibida kokku kuni 180 päeva; eelmise aasta jooksul olete Vene viisat taotlenud ja Vene viisa on passis olemas (juhul kui eelmine viisa on vanas passis, on vaja viisast ning isikuandmetega leheküljest koopiat);
vormistusaeg 10 tööpäeva
130 € 

 

kehtiva viisa ümbertõstmine uude passi
(võtke vana pass koos kehtiva viisaga kindlasti kaasa)
1 tööpäev 69 €

Hinnas sisaldub Venemaa viisakeskuse teenustasu ja viisalõiv.

Vormistamise ajale lisanduvad riigipühad.

Viibides Venemaal rohkem kui 7 tööpäeva, tuleb end registreerida kohalikus migratsiooniameti esinduses.
Kui peatute hotellis või muus majutusasutuses, teavitab migratsiooniametit majutusasutus (ka juhul, kui viibite Venemaal alla 3 päeva).
Kui peatute tuttava või sugulase juures, peab migratsiooniametit teavitama see isik, kelle juures peatute. Kohalikku migratsiooniameti esindust tuleb teavitada 3 päeva jooksul või saata neile info postkontori kaudu. Vajalikud dokumendid: reisija passi koopia, viisa koopia ja migratsioonikaardi koopia, tuttava või sugulase passi koopia ning täidetud ankeet (ankeet pdf-failina).
Registreerimine on tasuline.

Nõuded fotole:
1. foto mõõdud 3,5 cm x 4,5 cm;
2. foto peab olema värviline, heledal taustal, selge näokujutisega otsevaates; inimene ei tohi kanda tumedate klaasidega prille või peakatet (välja arvatud kodanikud, kes rahvusliku või usulise kuuluvuse tõttu on kujutatud ka passifotol peakattega); inimene peab olema fotol kujutatud õlgadeni;
3. näo kujutis peab olema foto keskosas, näoilme peab olema neutraalne, ilma naeratusega, suu suletud;
4. foto peab olema tehtud viimase 6 kuu jooksul.
 
Aastast mitmekordse sissesõiduga kommerts- või äriviisat on võimalik vormistada juhul, kui reisi eesmärgiks on läbirääkimised, konsultatsioonid, osalemine konverentsidel, seminaridel, messidel jne, lepingute sõlmimine jms kommertstegevus. Reisijal peab kindlasti olemas olema sarnast tegevust eeldav töökoht (viisat ei vormistata töötule või pensionärile ega ka inimesele, kelle ametikoht ei näe ette eelpool nimetatud tegevust).

NB! Fortest Reisid OÜ jätab endale õiguse muuta hindu seoses konsulaarmaksude, partnerite teenustasude või valuutakursside muutusega. 

Lisainfo ning tellimine Fortest Reisidest telefonidel 734 1220 ja 631 2821 ning meilitsi Tartu e-posti aadressil või Tallinna e-posti aadressil.

Aaltes 2019. a. on Eesti kodanikul võimalik endale ise vormistada tasuta e-viisa Peterburi linna ja Leningradi oblasti ning Kaliningradi oblasti külastuseks. E-viisa on mõeldud ainult nende piirkondade külastamiseks ja sellega saab piiri ületada ainult kindlates piiripunktides (näiteks rongiga Tallinnast Peterburi sõidul peab reisijal olema tavaviisa). E-viisa on ühekordse sissesõiduga turistiviisa.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro