Uudised

Suvepuhkus paigas? Plaanis külastada põhjanaabreid ja uurida, kuidas nemad oma riigi 100ndat sünnipäeva tähistavad? Küsi meilt laevapileteid ja majutust.

3. aprillist algasid taas Peterburi viisavabad kruiisid.

Maroko kuldne rand, värvikirevad turud ja ehedad araabia maitsed ootavad sügisel ja kevadel avastamist. Uue hooaja reisid toimuvad 31.10-21.11.2017 ja 20.03-10.04.2018.

Kevade-suve-sügise reiside broneerimine käib täie hooga, mitmete reiside puhul hakkavad lennukohadki juba otsa saama. Saada meile oma reisisoov, otsime reisi suveks mõnda tuttavasse või hoopiski veel avastamata sihtpunkti.

Jaanipäev käes, kaugel need jõuludki on - juba võib hakata järgmist talve ootama, sest puhkusereiside müük 2017/2017 talve hooajaks läks lahti!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro