Teised pakkumised

Tellimisvorm

Linnapuhkus Pariisis

Glamuurne, võluv, romantiline, boheemlaslik Pariis..

Kevad on juba vallutanud Pariisi! Tule ja naudi õitsvate lillede ilu ja esimesi kevadiselt

Pariis on aastaringselt põnev ja ei pea otsima erilist põhjust, miks seda võrratut moemetropoli külastada.  Võta aeg maha ja sõida neljaks päevaks Pariisi: otselennuga Tallinnast jõuad varakult kohale ja tagasi koju lendad hilisõhtul. Kohapeal tervitab sind sõbralik ja asjatundlik giid Marina Laikjõe.

Reisiajad: 05.05.2016 - 20.10.2016 / neljapäeviti

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist!

Linnapuhkuse hind alates 563 EUR

Pariisi linnapuhkuse tipphetked:
- Eiffeli torn
- Jumalaema kirik 
- Champs-Élysées avenüü
- Louvre'i museum 
- Triumfikaar 
- Montmartre
- Versailles' loss
- Moulin Rouge

Paketi hinnas:
- edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast
- majutus 3 ööd valitud hotellis (või samaväärses), hommikusöögiga
- transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
- reisiesindaja teenused kohapeal (eesti keeles)

Lisatasu eest: - ekskursioonid eesti keeles, - reisikindlustus     Lastega peredel soovitame külastada Disneylandi - rõõmsad, tänulikud ja õnnelikud lapsed on garanteeritud!

Meiega  on Disneylandi reisi ette võtta väga mugav, sest esindaja tuleb teile lennujaama (nimesildiga) vastu, sõidutab teid 40-50 minutiga Disneylandi hotelli ja annab väärtuslikku nõu, kuidas 2 päeva Disneylandis ja Disney Stuudiotes kõige paremini veeta.

Disneylandi paketti kuulub KAHE päeva pilet, mis garanteerib järjekorrata sissepääsu parkidesse (tavaliselt seisavad inimesed pikkades kassajärjekordades, et osta päevapilet).

NB! Disneylandi hotellide tubadesse majutus algab kell 15:00 ja check’out kell 11:00. Alati saab varem kohale jõudes hotelli pagasiruumi kohvrid tasuta ära anda ja parkidesse minna.

EuroDisneyland on vaieldamatult Euroopa kõige külastatavam ja suurepäraseid emotsioone pakkuv meelelahutusmaailm kõikidele inimestele erinevates vanuseklassides. Õhkkond on läbinisti muinasjutuline ning Disneylandi territooriumil ringi jalutades tekib tunne, nagu oleksite ise Disney muinasjuttude ja filmide keskele sattunud. Atraktsioone on pargis hulgaliselt alates väga väikeste jaoks mõeldud ”Uinuva kaunitari” lossist ja Alice Imedemaal tasside karussellist kuni suurematele ja julgematele mõeldud pea-alaspidi keerlevatest kosmosest ja Indiana Jones’i atraktsioonideni. Pargis toimuvad päev läbi etendused (Aladdini võlulamp, Peeter Paani maailm jne). Eurodisneylandis on ka palju huvitavaid poode ning restorane ja iga päev on peatänaval Disney tegelaste paraad ja iga õhtu lõpeb suurejoonelise ilutulestikuga.

Pargi kõrval asuvad Walt Disney Stuudiod, kus saab sõita rongiga läbi tuntud filmide ning vaadata oma silmaga filmiefektide sündimist. Mõlemad pargid koos annavad uskumatu elamuse ning tunde, nagu oleksite käinud nii muinasjutulises multifilmimaailmas kui ka unustamatute efektidega filmistuudios. Peale huvitava õhkkonna on Walt Disney Stuudiotes hulgaliselt huvitavaid peadpööritavaid atraktsioone ja häid restorane.

Paketi hinna sees on majutus Disneylandi hotellis, kust käib iga 15 minuti tagant tasuta buss Disneylandi teemaparki.

Paketi hinnas:

- edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast (võimalik alustada reisi ka Riiast või Helsingist) - pagas kuni 20 kg inimese kohta + käsipagas
- majutus 3 ööd valitud Disneyland’i hotellis, hommikusöögiga
- igast hotellist tasuta transfeer 15 min järel Disneylandi parkidesse
- 2 päeva sissepääsupiletid Disney mõlemasse parki, atraktsioonidele eraldi pileteid ostma ei pea
- privaattransfeerid lennujaam-Disney hotell-lennujaam
- eestikeelne reisiesindaja kohapeal

Hinnad:
Hind reisija kohta kaheses toas al 765 EUR
Hind reisija kohta (kui reisivad 2 täiskasvanut ja laps kuni 10-a k.a) al 690 EUR
Hind reisija kohta (kui reisivad 2 täiskasvanut ja 2 last kuni 10-a k.a) al 635 EUR Pariisi reiside müügitingimused:

Reisid algusega Tallinnast, võimalik lennuplaan:
AIR BALTIC:
BT 362 TLLRIX 0550 0640
BT 691 RIXCDG 0730 0925
BT 694 CDGRIX 1840 2225
BT 361 RIXTLL 2305 2355

ADRIA:
JP7171 TLLCDG 0555 0755
JP7172 CDGTLL 2005 2350

Reisikorraldaja jätab endale õiguse muuta lennuplaani ette teatamata
Müügiperiood: kuni kohti jätkub
Reisiperioodid: 05.05.2016 - 20.10.2016 / neljapäeviti
Tegemist on individuaalreisiga
Hinnad on "alates" ning eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu
Puhkusepaketi hind kinnitatakse igale kliendile eraldi
Puhkusepaketi lõplik maksumus võib olla näidishinnast kallim, juhul kui ei ole pakkuda vabu lennukohti odavamas klassis
Peale broneeringu kinnitamist ei ole võimalik muuta reisikuupäeva
Peale broneeringu kinnitamist ei ole võimalik muuta reisija(te) andmed

Maksetingimused:
Ettemaks 250 EUR reisija kohta (kui pärast broneerimist ei ole määratud teisiti) peab olema tasutud 24h jooksul peale broneeringu kinnitamist.
Ülejäänud summa peab olema tasutud 45p päeva enne reisi algust.
Juhul kui broneerimise hetkel reisini on vähem kui 45 paeva, 100% reisi maksumus peab olema tasutud kahe päeva jooksul pärast kinnitamist.

Annulleerimised:
Annulleerimisel ettemaks 250 EUR inimese kohta ei tagastata kuna kinnitatud lennupiletite annulleerimistingimused on kehtestatud vastavalt lennufirma annulleerimistingimustele.
Annulleerimisel vähem kui 45 päeva enne reisi algust, tuhistamistasu 100% reisi maksumusest.

 

Muudatused seoses Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse reisimisega

Ameerika Ühendriigid karmistasid alates 21. jaanuarist 2016 viisavabadusprogrammi reegleid.

Programm kehtib endiselt Eesti kodanikele, kel on õigus viisavabalt viibida USAs kuni 90 päeva.

Ameerika Ühendriike külastada plaanival reisijal peab olema:

- biomeetriline pass, mis peab kehtima kogu plaanitava reisi vältel; - kehtiv tagasisõidu või Ühendriikidest edasisõidu pilet ning - eelnevalt elektroonilise reisiloa taotlemise süsteemis ESTA saadud positiivne vastus.

Muutused viisavabadusprogrammi reeglites alates jaanuari lõpust: 

- ESTA-t ei saa kasutada inimesed, kes on alates 01.03.2011 reisinud Iraaki, Süüriasse, Iraani või Sudaani. 
- ESTA-t ei saa kasutada inimesed, kellel on nii ESTA partnerriigi kui samal ajal ka Iraagi, Süüria, Iraani või Sudaani topeltkodakondsus.
- USA ametivõimud võivad teha erandeid teatud isikutele (humanitaarabi organisatsioonide töötajad, ajakirjanikud, sõjaväelased ja riigiametnikud), kes saavad endiselt ESTA alusel reisida.

Inimestele, kellel on kehtiv ESTA, kuid kes edaspidi ESTA-t taotleda ei saa, antakse teada nende ESTA tühistamisest ning palutakse pöörduda konsuli poole viisa saamiseks. 

NB! ESTA positiivne vastus kehtib 2 aastat ja peab olema kehtiv vaid Ameerika Ühendriikidesse saabumise hetkel.

Reisijad, keda antud muudatus puudutab, peavad planeerima lisaaega reisiloa taotlemiseks ja viisaprotseduurideks.

Täpsem info välisministeeriumi kodulehelt.

Vastavalt 1.aprillist 2016 kehtestatud muutustele USA viisavabadusprogrammis (Visa Waiver Program - VWP) peavad USAsse reisivad isikud omama kehtivat biomeetrilist passi lisaks eelnevalt elektroonilise reisiloa taotlemise süsteemist ESTA saadud positiivne vastusele. Biomeetrilist passi mitteomavaid isikuid riiki ei lubata.

Lähem info USA Tallinna saatkonna lehelt.

Alates 15. märtsist 2016 peavad nende riikide kodanikud, kes ei vaja viisat Kanadasse reisimiseks (sealhulgas Eesti), täitma enne reisi elektrooniline registreerimisvorm (eTA).

Viisavabalt reisijate elektroonilise registreerimise süsteem käivitati 2015. a. augustis, kohustuslikuks muutub see 15. märtsist 2016.  Kuni selle ajani on elektrooniline eelregistreerimine tungivalt soovitatav.
Elektrooniliselt tuleb registreerida iga pereliige eraldi (sealhulgas lapsed). Reisi eelregistreerimine ei ole vajalik viisa olemasolul.

eTA on seotud passiga, maksab 7 Kanada dollarit ja kehtib viis aastat (või kuni passi aegumiseni).

eTA on kohustuslik riiki sisenemisel lennukiga. Laevaga või maad mööda sisenemisel seda nõuet ei ole.

Lisainfo ja eTA taotlusvormi leiate veebilehel www.Canada.ca/eTA

Suvekuudel on Ameerika Ühendriikide lennujaamade turvakontrollis pikemad järjekorrad

USA Transporditurvalisuse Amet (Transportation Security Administration) on teatanud, et kuna turvakontrollides üle riigi on suvel tööl tavalisest vähem töötajaid ja puhkusereisijate arv on samas kasvanud, siis on ootejärjekorrad juba nüüd kohati üle 90 minuti ja reisijad on oma lendudest maha jäänud.

Soovitused reisijatele

Viige end enne reisi kurssi vastava USA lennujaama turvakontrolli ooteaegade pikkusega. Infot leiate My TSA Saabuge lennujaama vähemalt 3 tundi enne lendu, et teil oleks piisavalt aega nii turvakontrolliks kui lennule registreerimiseks. Järgige käsipagasile ja äraantavale pagasile kehtivad reegleid ja ärge võtke kaasa keelatud esemeid. Selleks et turvakontroll läheks kiiremini, tehke kontrolli eel järgmist: 
- tühjendage oma taskud 
- võtke sülearvuti kotist välja 
- pange pass ja pardakaart valmis
- järgige vedelikele kehtivaid reegleid

Wallise matkarajad 29.07-06.08.2016

matkad Wallise kantonis

Alpide suurim liustik Aletsch ja Eggishorn Saastal ja vaade Monte Rosale Zermatt ja Šveitsi Alpide sümbol Matterhorn   Aare jõe kanjon Tšehhi paradiis

Prahovské skály kivilabürint

Paketi hinnas:

bussisõit, teemaksud, parkimine 8 ööbimist hotellides koos hommikusöökidega (koht kaheses toas) kuurordimaks edasi-tagasi rongipilet Täsch-Zermatt reisijuhi teenused kuumad joogid bussis käibemaks

VABU KOHTI EI OLE!

Lisatasu eest:

tervise- ja reisitõrkekindlustus (soovi korral, grupile soodustus olenevalt grupi suurusest); õhtusöögid Fiescherhofi hotellis 01.08-03.08 (3 õhtusööki); muuseumide ja atraktsioonide piletid (2015. a. seisuga, hinnad täpsustatakse infolehes): - tõstukipiletid Fieschis (päevapilet tõstukitele ja orus sõitvale rongile 45 franki; grupisoodustusega alates 10 inimesest 36 franki) ja Zermattis (tõstukite piletid 17-100 franki); - Aare jõe kanjon täiskasvanule 8,50 franki, kuni 16-a reisijale 5 franki; - Tšehhi paradiis täiskasvanule 60 tšehhi krooni, (üli)õpilasele 30 tšehhi krooni.

NB! Schengeni lepingu järgi piirikontrolli lepinguga ühinenud riikide vahel ei toimu (v.a. erandjuhud), kuid kehtiv isikut tõendav dokument (pass või isikutunnistus) peab reisijal kaasas olema.

NB! Hinna arvestamisel on võetud aluseks Šveitsi frangi kurss euro suhtes septembris 2015. 

1. päev

Väljasõit varahommikul vastavalt lisainformatsioonile. Sõit läbi Eesti, Läti, Leedu ja Poola, lühipeatused teel. Ööbime Varssavis hotellis.

2. päev

Hommikusöök. Sõit läbi Poola ja Tšehhi, jalasirutuspeatused teel. Õhtuks jõuame Plzeňi. Ööbime Plzeňis hotellis.

3. päev

Hommikusöök. Sõit Plzenist läbi Saksamaa Šveitsi Wallise kantonisse. Soovijail võimalik lennata hommikuse lennuga Münchenisse ning ühineda reisiseltskonnaga seal. Õhtupoolikul sõidame üle Furka kuru (2429 m), mis on muuhulgas olnud James Bondi tagaajamise stseeni toimumispaigaks filmis Kuldsõrm. Ööbime Fieschis hotellis.

4. päev

Hommikusöök hotellis. Matkade alguspunktiks on koduküla Fiesch (1049 m) ning matkad toimuvad esimesena Alpides UNESCO looduspärandi nimekirja kantud Jungfrau-Aletschi liustikuriigi serval.

Fieschist tõuseme gondliga üle metsapiiri väikesesse Fiescheralpi mägikülla (2212 m). Siit on võimalik jätkata tõusu gondliga Eggishorni tipu alla vaatepunkti, kust selge ilmaga avaneb kaunis vaade Alpide pikim liustikule Aletschile ja seda ümbritsevatele 3000 m – 4000 m kõrgustele teravatele tippudele (kuulsaimad nendest on ehk Jungfrau, Eiger, Mönch ja Berni Alpide kõrgeim tipp Finsteraarhorn).

Matkaradasid leidub siin igale maitsele ja treenitusastmele: lühemad retked tõstukijaamade vahel ja järvede ümber, pikem kolme järve rada (Bettmersee, Blausee ja Märjelensee), selget pead ja kindlat jalga eeldav piki harja kulgev rada Bettmerhornilt Eggishorni tipu alla. Aletschi matkapiirkonna päevapiletiga on võimalik sõita Riedelalpi, Bettmeralpi ja Fiescheralpi tõstukitega ning all orus rongiga Mörelist Betteni kaudu tagasi Fieschi. Ööbime samas hotellis.

5. päev

Hommikusöök hotellis. Sõidame Fieschist piki Rhône’i orgu veidike Prantsusmaa poole ja tõuseme Saasi orgu pidi Mattmarki veehoidlani.

Romantikud leiavad, et päikeseküllane ja jäiste tippudega ümbritsetud Saasi org on korraga maailma lõpp ja algus ja keskpaik ka veel. Itaalia ja Šveitsi piiriahelikule jäävad Šveitsi kõrgemad tipud – 18 üle 4000 m tippu, kust selge ilmaga peaks isegi naaberriigi moepealinn Milano paistma. Matkade alguspunktiks on parkla Mattmarki veehoidla (2197 m) juures.

Teisipäevase jalutuskäigu nautijad teevad tiiru ümber veehoidla (võimalik kõrvalpõige Ofentali orgu), sportlikumad matkajad tõusevad Monte Moro kurule (2868 m) Itaalia piiril ning pildistavad kurul seisvat ja käsi mägede poole sirutavat Kuldset Madonnat, hea õnne korral ehk ka pilvede vahelt piiluvat Monte Rosa idaseina – kõrgeimat kaljuseina Alpides – ja selle kõrgeimat tippu Dufourspitzet. Kellel aga meeldib kõndida pea pilvedes, vallutab kas Monte Moro (2985 m) või Joderhorni (3036 m) tipu. Ööbime samas hotellis.

6. päev

Hommikusöök hotellis. Alustame päeva juba tuttavat teed pidi Rhône’i orus ning tõuseme Mattertali orgu pidi Šveitsi Alpide sümboli Matterhorni kõvera püramiidi alla.

Matkapäeva alustab ja lõpetab rongisõit Täschist Zermatti (1620 m) - väikesesse mägikülla, millest on saanud matkajate ja suusatajate palverännakute sihtpunkt.

Matkaradade valik on suur, paljude puhul saab-võib teekonda lühendada tõstukitega või Gornergrati rongiga. Päevaks jagub tegemist nii neile, kes soovivad pigem vaimu ja ihu kosutada (näiteks tõstukisõit Väikese Matterhorni liustikuriiki), kui neile, kes veel viimaseid kõrgusmeetreid oma kontole korjavad (tõus näiteks Hörnli mägihotellini 3260 m või Oberrothorni tippu 3414 m). Ööbime samas hotellis.

7. päev

Pärast hommikusööki sõidame bussiga üle Grimseli kuru (2165 m). Teisel pool kuru Haslitali orus võtame ette lühikese matka läbi Aare jõe kanjoni – tuhandete aastatega on liustiku sulavesi uuristanud lubjakivikaljusse 1400 m pikkuse ja kuni 200 m sügavuse kanjoni, mille kitsaim koht on vaid meetri laiune.

Sõit läbi Baierimaa Plzeňisse, jalasirutuspeatused teel. Ööbime Plzeňis hotellis. Soovijail võimalik lennata õhtuse lennuga Münchenist Riiga või Tallinnasse.

8. päev

Hommikusöök hotellis. Sõit Plzeňist läbi Tšehhi Varssavisse, jalasirutuspeatused teel. Põikame sisse Tšehhi Paradiisi liivakivikaljude labürinti Jičíni lähedal. Ööbime Varssavis hotellis.

9. päev

Hommikusöök hotellis. Sõit läbi Poola ja Balti riikide. Sihtpunkti saabumine hilisõhtul.

NB! Sõltuvalt ilmast võib matkaplaan veidi muutuda.

Kehtivad reisikorraldaja Fortest Reiside reisitingimused.

Kontserdipiletid Viinis ja Salzburgis

Kus siis veel kui mitte Viinis või Salzburgis nautida Mozarti ja Straussi sulest pärit muusikat!

Kuursaalis ja mitmetes teistes kontserdisaalides Viinis ning Salzburgis toimuvad iga päev Mozarti ja Straussi kontserdid. Elavat muusikat võib nautida ka meeldiva õhtusöögi ajal.

2016. aasta on Viini Mozarti kontserdite 30. hooaeg. Teid ootavad Viini Ooperimaja, Muusikaühingu Kuldne saal ja Brahmsi saal. Juulis, augustis ja septembris toimuvad kontserdid iga päev (v.a. pühapäeval); mais, juunis ja oktoobris esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja laupäeviti. Kontserdid algavad 20.15. Piletihind algab 49 eurost, koos õhtusöögiga 99 eurost. 

Lisaks on võimalik ettetellida piletid inglise-, vene- või saksakeelsetele ekskursioonidele nii Viinis kui Salzburgis, samuti laevasõidule piki Doonaud; külastada Schönbrunni lossi või sõita troskaga Viini kesklinnas, saada lähemalt tuttavaks keisrinna Sisiga ning käia Viini metsades.

Straussi ja Mozarti kontserdi pileti hind alates 49 eurost, koos kolmekäigulise õhtusöögiga alates 99 eurost.
Ooperipiletid alates 50 eurost.
Hind sõltub istekohast.

Mõned näited väljasõitudest Viinis:
troskasõit (40 minutit, 1-4 reisijat);
laevasõit Doonaul;
veinikeldri külastus koos degusteerimisega;
3-tunnine linnaekskursioon koos Schönbrunni lossi külastusega;
8-tunnine ekskursioon Doonau orus;
ringkäik Hispaania ratsakoolis koos hommikuse treeningu vaatamisega; ringkäik ratsakoolis koos õhtuse etendusega.

Mõned näited väljasõitudest Salzburgis:
linnaekskursioon "Heliseva muusika radadel",
Werfeni jääkoopa külastus;
soolakaevanduste külastus.

Leiame sobiva kontserdi, ooperietenduse või väljasõidu igale maitsele.

Lisainfo ning tellimine Fortest Reisidest telefonidel 734 1220 ja 631 2821 ning meilitsi Tartu e-posti aadressil või Tallinna e-posti aadressil.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile!
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro