Talv 2020/21 kaugreisid

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Viibides turvaliselt oma kodudes ja unistades oma järgmisest puhkusereisist, on nüüd hea võimalus murda oma argipäevarutiin ning teha tulevased puhkuseplaanid ajaks, mil saab ohutumalt reisida.

Tule avasta 2020-21 talvehooaja kaks uut eksootilist sihtkohta - Mauritius ja Sansibar. Valikus on samuti teised armastatud eksootilised puhkusesihtkohad Araabia Ühendemiraadid, Tai, Vietnam, Kuuba, Seišellid ja Bali saar.

Juba märtsis avatud Egiptuse (Hurghada ja Sharm el Sheikhi) ja Tenerife saare reiside pakkumised on endiselt parimate broneerimistingimustega. Hea võimalus reisi muutmiseks ka reisijatel, kelle reis tühistati seoses ülemaailmsest eriolukorrast tingitud meetmete tõttu.

Dubaisse toimuvad otselennud, teiste kaugsihtpunktide puhul on mõlemal suunal vahemaandumine Istanbulis. 

Aktiivsemate reisihuviliste rõõmuks on avatud ka talvehooaja kombineeritud reisipakettide müük Bali saarele, Taisse ja Kuubale. Osa puhkusest veedad ühes kuurordis, teise osa teises piirkonnas. Hotellide nimed, kategooria või reisikorraldaja poolt antud klassifikatsioon, asukoht ja igas hotellis peatumise periood on kindlaks määratud. 

Kombineeritud puhkusepaketid juuni lõpuni varajase tellija parimate soodustustega. Pakett sisaldab: lend Tallinn-valitud sihtkoht-Tallinn, majutus vastavalt valitud paketile, toitlustus vastavalt valitud paketile, saabumispäeval grupitransfeer lennujaamast hotelli, lahkumispäeval hotellist lennujaama ja hotellidevahelised transfeerid. 

Uued sihtpunktid

Rohelusse embunud Mauritiuse saar, asub Lõuna-Aafrika ranniku lähedal, India ookeanis. Saare rannikutelt võib leida musta laava ja valge liiva kontraste, mille taamal sillerdab läbipaistev ja soe ookean. See on üks armastatuim mesinädalate veetmise sihtkohti maailmas, kuid Mauritius ei kuulu pelgalt noorpaaridele, vaid väärib külastamist kõigil reisihuvilistel, kes väärtustavad täiuslikku eksootilist puhkust.

   

Valged liivarannad ja hämmastavalt türkiissinine ookean - need on paljude Sansibari külastajate esimamuljetes ja meenutustes esikohal. Aafrika idarannikul, India ookenis asuv saar köidab reisihuvilisi ainulaadse iluga, mis pakub tegelikuses rohkem kui idüllilised rannualad.

 
Araabia Ühendemiraadid
Dubai. Väljumised perioodil 30.01.2020 - 13.03.2020
 
Tai
Bangkok. Väljumised perioodil 21.10.2020 - 17.03.2021
Phuket. Väljumised perioodil 22.11.2020 - 21.03.2021
 
Indoneesia
Bali. Väljumised perioodil 29.09.2020 - 07.04.2021
 
Kuuba
Havanna. Väljumised perioodil 20.11.2020 - 13.04.2021
 
Vietnam
Ho Chi Minh City. Väljumised perioodil 07.12.2020 - 27.03.2021
 
Mehhiko
Cancun. Väljumised perioodil 27.12.2020 - 07.03.2021
 
Seišellid. Väljumised perioodil 29.12.2020 - 09.03.2021
 
Mauritius. Väljumised perioodil 30.12.2020 - 24.03.2021
 
Tansaania
Sansibar. Väljumised perioodil 14.01.2021 - 25.03.2021
 
Hinnanäited sihtpunktide kohta leiate siit (pdf fail). Tabelis toodud hindadele lisandub sõltuvalt sihtpunktist ning kodakondsusest vajadusel viisa. 

Kombineeritud reisid

Bali. Väljumised perioodil 29.09.2020 - 19.04.2021; 4 ööd Ubudis, teised ööd Kutas või Jimbaranis.

Tai. Väljumised perioodil 21.10.2020 - 31.03.2021; 3 ööd Bangkokis, teised ööd Pattayal või Koh Changil; 6 ööd Pattayal, teised ööd Koh Changil.

Kuuba. Väljumised perioodil 20.11.2020 - 13.04.2021; 3 ööd Havannas, teised ööd Varaderos.

Kombineeritud pakettide hinnanäited leiate siit (pdf fail). Tabelis toodud hindadele lisandub sõltuvalt sihtpunktist ning kodakondsusest vajadusel viisa. 

Uue talvehooaja reisi valimiseks ja paremaks planeerimiseks saad valida parimatest varajase tellija eelistest - kuni 30. juunini 2020 on saadaval uue hooaja kõige laiem hotellivalik, sissemakseks reisija kohta vaid 60 eurot ning saad reisiplaane muutmise lisateenuse tasuta kaasa. Pikendasime kõige populaarsemate talvehooaja sihtkohtade Hurghada, Sharm el Sheikhi ja Tenerife varajase tellija soodustuse parimaid pakkumisi samuti 30. juunini.

2020/2021 TALVEHOOAJA KAUGREISIDE varase tellija kampaania esimese etapi tingimused (müügiperiood 07.05.2020 – 30.06.2020)

Sõlmides lepingud Novatours SIA-ga või Novaturas UAB-ga, kehtivad vastavalt Läti või Leedu reisitingimused. Tingimused kehtivad ainult uutele broneeringutele. Hinnad broneerimissüsteemis on lõpliku varajase tellija soodustusega.
 
1. Tasumistingimused kliendile:
• 1 tööpäeva jooksul peale broneeringu kinnitamist tasuda ettemaks 60 EUR inimese kohta (kaasa arvatud laps alates 2.eluaastast).
• 60 kalendripäeva peale broneerimist peab olema tasutud lisaks 20% (s.t. 60 EUR reisija kohta + 20% kogu paketi maksumusest).
• 42 kalendripäeva enne reisi peab olema tasutud 100% reisi maksumusest.
 
2. Taganemistingimused*
• Hüvitiseta on broneeringut võimalik tühistada 24 tunni jooksul pärast broneeringu kinnitamist (kehtib ainult Tallinnast algavatele reisidele).
• Broneeringu tühistamisel hiljem kui 24 tundi ning kuni 60 kalendripäeva peale broneerimist on tühistamishüvitis 60 EUR inimese kohta.
• Broneeringu tühistamisel alates 61 kalendripäevast pärast broneerimist kuni 31 kalendripäeva enne reisi on tühistamishüvitis 20% reisipaketi maksumusest.
• Broneeringu tühistamisel 30 kuni 15 kalendripäeva enne reisi on tühistamishüvitis 40% reisipaketi maksumusest.
• Broneeringu tühistamisel 14 kuni 11 kalendripäeva enne reisi on tühistamishüvitis 60% reisipaketi maksumusest.
• Broneeringu tühistamisel 10 ja vähem kui 10 kalendripäeva enne reisi on tühistamishüvitis 100% reisipaketi maksumusest.
• Reisija hüvitab reisikorraldajale lisaks lennupileti(te) maksumuse või/ja muud reisikorraldajale tekkinud kulud, kui reisija taganeb reisiteenuse lepingust ning taganemise aluseks ei ole üldtingimuste punktis 5.2. nimetatud asjaolud ja antud tingimustes nimetatud hüvitis on väiksem lennupileti(te) maksumusest või/ja muudest reisikorraldajale tekkinud kuludest.
• NB! Riiast ja Vilniusest algavate reiside puhul kehtib 24 tundi tühistamist ainult "Ajutise broneeringu" võimalust kasutades.
* Taganemisingimused ei kehti EV Valitsuse poolt väljakuulutatud eriolukorra tõttu ümber tõstetud broneeringutele.
 
3. Muutmistingimused
• Broneeringu muutmisel kehtivad Novatoursi üldised reisitingimused. Muutmisel ei säili broneerimise hetkel kehtinud varajase tellija soodustus.
 
4. Paindlik reis "GOLD FLEX" varase tellija 1. perioodil tasuta kaasa!
• Võimaldab teha varase tellija 1. perioodil kuni 30.06.2020 vormistatud broneeringutele tasuta muudatusi kõikides Talv 2020/21 liinilendude broneeringutes (v.a suusareisid ja ringreisid) järgnevalt:
- on lubatud üks kord peale liinilendu sisaldava pakettreisi broneeringu vormistamist muuta tasuta reisi kuupäeva, kestvust, hotelli, toatüüpi, toitlustustüüpi ja/või sihtkohta, kuid mitte hiljem kui 42 päeva enne lendu;
- liinilennu puhul on lubatud üks kord peale Y klassi lennupileti broneeringu vormistamist muuta tasuta reisi kuupäeva, kestvust või/ja sihtkohta, kuid mitte hiljem kui 42 päeva enne lendu.
• Broneeringu muutmisel kehtivad muutmise hetkel süsteemis olevad hinnad ja broneerimise tingimused.
• Reisijate arvu ja nimesid (ees- ega perekonnanime) ei ole võimalik tasuta muuta.
• Sihtkoha muutmisel on võimalik valida kõikide müügis olevate sihtkohtade vahel.
• Broneeringusse ilmub vormistamisel automaatselt lisateenus "Gold Flex".
• Gold Flex lisateenus ei kehti ainult majutuse, ringreiside, suusareiside ja YD klassi lennupiletite broneerimisel.
• Teenus ei kehti grupitellimuste puhul (alates 16 reisijast grupis).
• Teenuse tasu ei ole tagastatav kui seda ei kasutada.
 
5. „Ajutise“ broneeringu reeglid
• Toode: reisipaketid ja ainult lennupiletid (Y & YD klass)
• Ajutise broneeringu kehtivuse periood:
- 24 tundi: >14 päeva enne lennu väljumise kuupäeva;
- 2 tundi: 14 - 8 päeva enne lennu väljumise kuupäeva;
• kui lennuni on 7 või vähem päeva, ei ole võimalik kasutada ajutist broneeringut.
 
6. Madalaima hinna garantii
• Broneerides reisi 07.05 – 30.06.2020 kehtib reisipakettidele (v.a. ringreisid) kõikides sihtkohtades ja hotellides madalaima hinna garantii (ei kehti PROMO tubadele, ainult lennupiletite, ainult majutuse ja lisateenuste puhul).
• Juhul kui hooaja jooksul peale 30.06.2020 pakume madalamat hinda täpselt samale pakettreisile (v.a ringreisid), mis kliendil juba broneeritud (väljumised/saabumised samadest lennujaamadest, samale sihtkohta saabumise ja lahkumise kuupäevale, samale hotellile ning samale toa- ja toitlustustüübile), tagastame hinnavahe.
 
7. Varajase tellija soodustus ei kehti loteriimajutuse, viimase hetke pakkumiste ja ainult lennupiletite ostmise korral.
 
8. Varajase tellija soodustusega koos ei kehti grupisoodustused. Grupipäringud alates 16 reisijast palume saata meile meilitsi.
 
9. Lisasoodustused:
• 5% noorpaari soodustus (kehtib kahele täiskasvanule broneeringus, reisile mis toimub väljumisega mitte hiljem kui 3 kuud peale abieluregistreerimist ja mitte hiljem kui 3 kuud peale abieluregistreerimist, ei kehti samas broneeringus olevatele lastele/sugulastele, kehtib ühekordselt)*
• 5% pensionäri soodustus (rakendub broneerimisel inimese kohta Eesti Vabariigis välja antud pensionitunnistuse või osalise/ puuduva töövõime kaardi alusel. Dokumendi hilisemal esitamisel soodustus ei rakendu)*
*Soodustused kehtivad olemasolevatest süsteemi hindadest Tallinnast väljuvatele reisidele.
*Soodustuse info palume lisada kommentaari koheselt broneerimisel, hilisemal lisamisel soodustus ei rakendu.
 
Tegemist on varajase tellija eritingimustega Novatoursi üldtingimustest. Antud tingimustes sätestamata ulatuses kehtivad Novatoursi üldised reisitingimused.
Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro