Sri Lankal

Tellimisvorm

Sri Lanka viisainfo

Lastega reisimisel tuleb silmas pidada, et piiriületusel võidakse küsida lapsega üksi reisivalt vanemalt teise vanema volitust ning saatjana reisivalt täiskasvanult lapse mõlema vanema volitust. Volituse vorminõuded võivad riigiti erineda, mistõttu võidakse küsida notariaalselt kinnitatud volitust.Täpsema teabe saamiseks palume pöörduda vastava riigi konsulaaresinduste poole.   Reisidokument peab olema pass. ID kaardiga piiri ületada ei saa. Riiki sisenemisel ei ole vanuselisi ega soolisi piiranguid Diplomaatilise passiga (või muu eripassiga) reisijad peavad vormistama visa enne reisi saatkonnas. Neil ei ole võimalik siseneda riiki viisavabalt või soetada viisat piirilt.   EESTI PASS VIISA VAJALIK Vajalikud dokumendid: - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale Sri Lankalt lahkumist - edasi- tagasi lennupiletid. - piisavad rahalised vahendid - soovitav on tervise- ja reisikindlustus   VENE KODANIKU PASS, ELAMISLUBA EESTIS / ILMA ELAMISLOATA EESTIS VIISA VAJALIK. Vajalikud dokumendid: - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale Sri Lankalt lahkumist - KOHUSTUSLIK on reisile kaasa võtta lisaks passile ka ID kaart, mis peab kehtima 6 kuud peale reisi. - edasi- tagasi lennupiletid. - piisavad rahalised vahendid - soovitav on tervise- ja reisikindlustus   EESTI HALL VÄLISMAALASE PASS VIISA VAJALIK.   Vajalikud dokumendid: - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale Sri Lankalt lahkumist - KOHUSTUSLIK on reisile kaasa võtta lisaks passile ka ID kaart, mis peab kehtima 6 kuud peale reisi. - edasi- tagasi lennupiletid. - piisavad rahalised vahendid - soovitav on tervise- ja reisikindlustus   VIISA VORMISTAMINE   Viisa tuleb ette teha ning Novatoursi kaudu ostes on viisa maksumuseks 40 EUR (ühekordne sisenemine), eeldades, et reisija on broneerinud Novatoursi reisipaketi.   NB! Ainult lennupiletite broneerimisel Novatoursi kaudu viisat vormistada ei saa. Ainult lennupiletite puhul lasub kliendil kohustus vormistada viisa enne reisi saatkonnas.   Vähemalt 28 päeva enne reisi vajalik Novatoursile edastada: - Hea kvaliteediga värviline passikoopia (esimene lehekülg) skaneeritud kujul, pass peab kehtima vähemalt 6 kuud pärast reisi lõppu - Info ja vastused küsimustele: o Rahvus o Sünniriik o Elukohariik o Ametikoht o Kas on olemas hetkel kehtiv elamisluba Sri Lankal o Oled sa hetkel Sri Lankal kehtiva või pikendatud viisaga? o On sul passis mitmekordne Sri Lanka viisa?   Fortest Reisid ei vastuta riiki sisenemist puudutava info õigsuse eest, kuna saatkonnal on õigus tingimusi ja riigilõivu päevapealt muuta.
Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro