Salva pakub reisimisel Covid-19 tervisekindlustuse kaitset

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.
 
Küsi pakkumist!

Kuigi eriolukorra meetmeid leevendatakse erinevates riikides erinevalt, saab siiski nüüdseks juba tõdeda, et inimesed on pöördunud tagasi tavapärase elu- ja töörütmi juurde.

Salva Kindlustus otsustas eriolukorrast ajendatuna härjal sarvist kinni haarata ja sisse viia mõned reisikindlustuse muudatused, et edaspidi oma klientidele veelgi kvaliteetsemat reisikindlustuse teenust pakkuda.

Reisi turvaliseks kulgemiseks pakume COVID-19 tervisekindlustuse kaitset.

Tervisekindlustuse alusel katame viirusesse nakatumise tõttu tekkinud ravikulud välisreisil (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile), karantiini sattumisel lisakulutused majutusele ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumus kuni 1500 eurot.

Reisitõrke alusel hüvitame kasutamata reisipaketi maksumuse juhul kui kindlustatul diagnoositakse Covid-19 viirus enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud.

Reisitõrke kindlustuskaitset saab vormistada 7 päeva jooksul peale reisidokumentide (transpordipiletid, reisipakett) soetamist.

Covid-19 tervisekindlustuse kaitse laieneb ka juba kehtivatele Salva reisikindlustuse poliisidele.

Ainsana Eestis tegutsevatest kindlustusseltsidest pakume tervisekindlustuse kindlustuskaitset 1 000 000 eurot!

1 000 000 euro suuruse tervisekindlustuse kattega ei tohiks kusagil maailmas hätta jääda, seda eriti ülikallite ravikuludega riikdes nagu näiteks USA või Kanada. Miks valida Salva reisikindlustus?

  • Tervisekindlustusega on kaetud kulud, mis on põhjustatud terrorismist, looduskatastroofist ja rahvarahutustest.
  • Pagasi hilinemise korral hüvitatakse esmatarbekaupade soetamiseks tehtud kulutused kuni 60 euro ulatuses. Võimalus on juurde võtta ka pagasi kõrgendatud hüvitis, mille kohaselt on pagasi hilinemise päevaraha kuni 150 eurot.
  • Võimalus sõlmida aastane reisikindlustus 120-päevase kasutusajaga neile kes reisivad sageli (nii töötegemise kui puhkamise eesmärgil).
  • Kindlustusperioodi lõpuni on ilma lisamakseta kaetud kulud, mis võivad tekkida lennugraafiku muutusest või lennu ülebroneerimisest.

Usalda eestimaist!

Fortest Reisid pakub reisikindlustust ainult koos mõne teise teenusega (lennupilet, reisipakett, laevapilet jms), üksikteenusena meie käest reisikindlustust kahjuks osta ei saa. 

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida Fortest Reiside reisikonsultandiga telefonil 734 1220. 

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro