Puhkusereisid

Küsi pakkumist siit

Võta aeg maha ja lenda puhkama Egiptusesse, Keeniasse, Itaaliasse, Taisse, Indoneesiasse, Kanaari saartele, Indiasse, Maltale, Hispaaniasse, Kreekasse, Türki, Horvaatiasse, Küprosele, Bulgaariasse, Portugali, Sri Lankale, Araabia Ühendemiraatidesse, Dominikaani Vabariiki või Kuubale!

 

Maipühad Salzburgis

Pikk nädalalõpp barokses Mozarti sünnilinnas, Alpide embuses.

Tänu kesksele asukohale, on Austria väga mitmepalgeline nii kultuuri, kliima kui looduse poolest. Salzburgi seostatakse lisaks Mozarti sünnikodule ka suurepäraste kulinaarsete elamustega. Siin on mitmeid Michelini tärniga restorane ning lugematul hulgal hubaseid kohvikuid, mis kostitavad külalisi sooja õunastruudli ja imelise kohviga. Sellel romantilisel linnal on elamusi pakkuda nii klassikalise muusika kui õllesõpradele. Oma rikkaliku kultuuripärandi ja Salzburgi Festivaliga meelitab linn siia turiste nii suvel kui talvel. Kogu maailmas armastatud film „Helisev muusika" on üles võetud just siin linnas ja ümbruskonnas. Salzburgi on on kerge armuda! Reisiaeg: 28.4.2017–1.5.2017 Lennujaamatransfeerid Linzi lennujaamast Salzburgi hotellidesse kestab transfeer olenevalt liiklusoludest u 1 t ja 40min - 2 tundi Allolevad hinnad seisuga 22.12.2016, hinnad on informatiivsed. Soodushinnaga kohtade arv väga piiratud, reisipaketi hind võib muutuda tundidega. Hinnad 1 reisija kohta kaheses toas, reisi pikkus 3 ööd. 

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Altstadthotel Kasererbräu 4* alates 579 eurost Am Neutor Hotel Salzburg Zentrum 3*- alates 499 eurost Arena City 3*- alates 409 eurost Austria Trend Hotel Salzburg Mitte 3* alates 419 eurost Bristol Salzburg 5* alates 699 eurost Cityhotel Trumer Stube 3*+ alates 539 eurost Grünauerhof 4* alates 529 eurost Guter Hirte 2* alates 399 eurost Star Inn Hotel Salzburg Zentrum 3*+ alates 559 eurost The Green Hotel Zur Post 3*+ alates 519 eurost Haunspergerhof 2* alates 399 eurost Austria Trend Hotel Salzburg West 4* alates 469 eurost

 

Delhi ja Andamani saared - India miljonilinn ja avastamata loodusparadiis

Delhi-Andamani saarte reis ühendab endas kombinatsiooni rikkaliku kultuuripärandiga India miljonilinnast ning avastamata loodusparadiisist 

Aurinko eestikeelse grupijuhiga reis toimub 18.03.- 29.03.2017 (4 ööd Delhis ja 6 ööd Andamani saartel)

Hind 1999 eurot reisija kohta kaheses toas. 

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist!

Delhi-kadunud impeeriumite jäljed suurlinnas Eksootiline Aasia suurlinn Ainulaadsed vaatamisväärused Suurepärased sisseostuvõimalused India pealinn Delhi on sümbioos ajaloost ja tänapäevast. Moodsad eeslinnad ning uued ärihooned vahelduvad keskaegsete kindluste, koloniaalarhitektuuri, sajanditevanuste templite ja hauakambritega. Delhis leidub hulgaliselt nii tolmuseid turuväljakuid kui hiiglaslikke ostukeskusi. 

Delhi sisaldab endas omakorda veel mitut linna ehk iidsete linnade varemeid. Klassikaliselt on neid kokku 7. Alates esimesest, 10.sajandist pärit linnast lugema hakates Qila Rai Pithora, Mehrauli, Siri, Tughlakabad, Firozabad, Shergarh ning Shahjehanabad. Kui siia hulka arvata veel ka kolonialistlik New Delhi ning Noida, Faridabadi, Ghaziabadi ja Gurgaoni satelliitlinnad, siis tuleb neid kokku lausa 12.

17.sajandist pärit Old Delhi oli mogulite pealinn. Old Delhi on mälestusmärk moslemite 700 aastasest ülemvõimust Delhis, mille tähtsaimad vaatamisväärsused on Suurmogulite dünastia ehitatud Punane kindlus (Red Fort) ning India suurim ja imposanteim Jama mošee (Jama Masjid).  

Koloniaalaegne New Delhi on puiesteedega modernne ja avar linnakeskus. Rajpathi piirkonnas, India väravate (India Gate) ja presidendipalee vahelisel alal võib samuti imperialistlikku hõngu tunda. Siinsetelt laiadelt tänavatelt leiate enamiku linna muuseumitest ning linnasüdame Connaught Place ümbrusest parimad ostuvõimalused. 

Tohutu kiirusega kasvav linn, kus juba praegu on üle 25 miljoni elaniku, hakkab keskklassile mõeldud kaupluste, klubide, baaride ja restoranide jaoks kitsaks jääma. Paljud ärid on seega kolinud hiiglaslikku South Delhi piirkonda, koloniaal-Delhi naabrusse. Uute äri- ja osturajoonide vahel paiknevad mõned Delhi vanimatest ja põnevaimatest vaatamisväärsustest. Näiteks Lodi tänava mõlemas otsas asuvad mogulite hauakambrid- Humayuni hauad pärinevad mogulite võimu algusest ja  Safdarjangi hauad valitsusaja lõpust. Old Delhis asuvad kuue linna varemed, mis asusid siin veel enne Delhi sündi nagu näiteks Tughluqabad. Delhi arvukad vaatamisväärsused annavad tunnistust siinsest kultuurilisest mitmekesisusest. Õhtuid saab veeta nooblites kohvikutes, disinibaarides ning suurtes ööklubides. Delhist saab osta ka paljude teiste India piirkondade suveniire. Andamani saarte puutumata loodus ja muinasjutulised rannad Lopsakalt roheline loodus Lumivalged liivarannad Suurepärased snorkeldamis- ja sukeldumisvõimalused Andamani & Nicobari saared on üks ligipääsmatuimaid paiku planeedil. See vähetuntud saarerühm asub Bengali lahe ja Andamani mere vahel, mandri-Indiast u 1400 ja mandri-Taist umbes 1000 km kaugusel. Kuigi Andamanid kuuluvad Indiale, siis geograafiliselt paiknevad nad pigem Kagu-Aasias. Rühma kuulub mitusada saart, kuid vaid tosinajagu neist on avatud turistidele. Saare algasukateks on erinevad aborigeeni hõimud, kellest mõnedel pole välismaailmaga mingit ühendust ka tänapäeval. Andamanid olevat nime saanud ahvi pea ja inimese kehaga hindu jumala Hanumani järgi.

Maalilistest mägedest, metsadest ja põldudest ümbritsetud Andamanide pealinnas Port Blairis elab peaaegu pool Andamanide elanikkonast. Ainus täielikult väljaarendatud turismiteenustega  saar on Havelock - piltilus valgete randade, rikkalike korallrahude ning lopsaka roheluse ja metsaga kaetud loodusparadiis. See on tänu kaunitele randadele ja sukeldumisvõimalustele turistide hulgas populaarseim puhkusesihtkoht Andamanidel.   Lennud, transfeerid, majutus   Lennud Tallinn-Helsingi-Delhi-Helsingi-Tallinn Finnairiga, Delhi-Port Blair siselennuga (kestus u 5 t/suund), Port Blair-Havelock laevaga (kestus u 1 t ja 30 min/suund).    Kuupäev Suund Väljalend Saabumine 18.03 Tallinn-Helsingi 17:25 18:00 18.03 Helsingi-Delhi 20:20 06:35 (+1) 22.03 Delhi-Port Blair 09:15 14:05 23.03 Port Blair-Havelock 08:15 09:45 27.03 Havelock-Port Blair 10:40 12:10 28.03 Port Blair-Delhi 14:35 19:40 29.03  Delhi-Helsingi  10:30  15:20  29.03  Helsingi-Tallinn  16:25  17:00  +1 saabumine järgmisel päeval  

Delhi:

19.03 1 öö Delhi hotellis Holiday Inn Mayur Vihar (ametlikult 4* superior)
20.03 1 öö Agra hotellis Clarks Shiraz (ametlikult 4* superior)
21.03 1 öö hotellis Holiday Inn New Delhi Aerocity
28.03 1 öö hotellis Holiday Inn New Delhi Aerocity

Andamani saared:

22.03 1 öö Port Blairi hotellis Fortune Bay Resort 
23.03-26.03 4 ööd Havelocki hotellis Silver Sands Resort 
27.03 1 öö Port Blairi hotellis Fortune Bay Resort 

Paketi hinnas sisaldub üks lisaöö ning peale 18.03 Helsingi-Delhi lendu saab hotellitoad kätte kohe saabumisel.

Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeerid ja infotunnid, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja kohaliku mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.

Hinnas: Lend Tallinn-Helsingi-Delhi-Helsingi-Tallinn (Finnair, turistiklass) Edasi-tagasi lennud Delhist Port Blairi (lennu kestus u 5 tundi/suund). Majutus 4* hotellides: 4 ööd Delhis, 2 ööd Port Blairis ja 4 ööd Havelockis hommikusöökidega Ekskursioonid: 2 poolepäevast Delhi linnaekskursiooni (uus ja vana Delhi), Ekskursioon Agrasse (Taj Mahal), Port Blairis koloniaalvangla ning Havelockis saare kauneima ranna nr.7 külastus  Kogu reisi vältel Aurinko eestikeelne giid-reisisaatja  Lisatasu eest: Õhtusöögid hotellides Majutus üheses toas Reisikindlustus Lisatasulised ekskursioonid India viisa

Hongkong ja Borneo - miljonilinn ja vihmametsade saar

Hongkong-Borneo reis on eripalgeline kombinatsioon populaarsest Aasia suurlinnast ning ühest maailma suurimast ja kauneima loodusega saarest. Hongkong on ühtaegu nii ajalooline kui moodne linn. Borneo saare Malaisia osas ning Brunei minimalistlikus sultanaadis kogete imelist loodusseiklust - näete vihmametsi ja udusse mähkunud mäetippe. 

Aurinko eestikeelse grupijuhiga reis toimub 16.02.- 01.03.2017 vähemalt 20 reisija olemasolul.

Hind 2299 eurot reisija kohta kaheses toas hommikusöögiga.

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist!

Hinnale lisandub

õhtusöögid Borneo hotellis majutus üheses toas reisikindlustus lisatasulised ekskursioonid  Suurlinn Hongkong

Eksootiline Hongkong on Aasia suurlinn, kus elab umbes 7 miljonit inimest. 

Kontrastideküllane Hongkong on põneva ajalooga kultuuride sulatuskatel, mis samal ajal pakub ka kaasaegse tipptehnoloogia imesid. Hongkongist leiame vilka liiklusega tänavaid, hiiglaslikke kaubanduskeskusi, värviliselt plinkivaid tänavareklaame ning arvukalt rohelusse uppuvaid kauneid parke.

Hongkong pakub põnevust nii täiskasvanuile kui lastele. Linna populaarseimate vaatamisväärsuste hulka kuulub suurejoonelisi vaateid pakkuv Victoria Peak, kuhu saab sõita Peak Tram funikulööriga. Stanley linnaosas võib nuusutada möödunud aegade koloniaalhõngu, Wanchais puhuvad aga muinastuuled. Hongkongst vaid pooletunnise laevasõidu kaugusele jääb imeilus Lantau paradiisisaar, mille kaunis loodus ning võimsad skulptuurid ja templid üllatavad ka kogenud reisiselli. 

Hongkongi eripalgelisus ongi tema suurimaks tõmbenumbriks. Lõuna-Hiina meres paiknev saar on ühest küljest tõeline Aasia metropol, teisest küljest pakub ka lõõgastavat rannapuhkust.

Sihtkoha eelised

Suurepärased ostuvõimalused Mitmekülgne restoranivalik Unikaalne kultuuride sulatuskatel Vihmametsade ja mägede saar

Vihmametsade ja mägede saar Borneo on tuntud hämmastavalt liigirikka floora ja fauna poolest. Borneo saare lopsakas loodus kuulub kindlasti maailma kauneimate hulka. Nii Malaisias kui selle naaberriigis Bruneis on ulatuslikud mangroovimetsad ja džunglijõed. Vihmametsadest kostub orangutangide ja teiste eksootiliste loomade häälitsusi. 

Borneo ehk Kalimantani saar jaguneb kolme riigi-Malaisia, Brunei ja Indoneesia vahel. Põnev Malaisia linn Kota Kinabalu asub saare põhjaosas, kõrgeima mäe Kinabalu läheduses. Naaberriik Brunei on pisike moodne sultaniriik Borneo rannikul. Indoneesiale kuulub enamik saare lõunaosast.

Sihtkoha eelised

lopsakalt roheline loodus põnevad loodusretked head snorkeldamis- ja sukeldumisvõimalused

Lennud, transfeerid ja majutus

Edasi-tagasi lennud Hongkongist Borneole Finnairiga, Kota Kinabalusse Dragonairiga (kestus u 3 t/suund).


 Kuupäev
Suund
Väljalend
Saabumine
16.02
Tallinn-Helsingi
21.30
 22:05
16.02
Helsingi-Hongkong
23:55
15:30 (+1)
20.02
Hongkong-Kota Kinabalu
15:55
19:05
28.02
Kota Kinabalu-Hongkong
12:00
15:00
01.03
Hongkong-Helsingi
00:45
05:25
01.03
Helsingi-Tallinn
07:30
08:00

+1 saabumine järgmisel päeval

NB! 28.02 maandub lennuk Hongkongis kell 15:00 päeval ning jätkulend on 00:45. Ooteajaks pakume lisatasulist Lantau päikeseloojangu kruiisi. 

Hongkong: Harbour Plaza Metropolis 4* Borneo: The Pacific Sutera Hotel 4*

Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeerid ja infotunnid, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja kohaliku mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.

Paketi hinnas

- lend Tallinn-Helsingi-Hongkong-Helsingi-Tallinn (Finnair, turistiklass) - edasi-tagasi lennud Hongkongist Borneole, Kota Kinabalusse (lennukompaniiga Dragonair, lennu kestus u 3 tundi/suund). - majutus 4* hotellides: 3 ööd Hongkongis ja 8 ööd Kota Kinabalus hommikusöökidega - kolm ekskursiooni: Hongkongi linnaekskursioon (pool päeva), Kota Kinabalu linnaekskursioon (pool päeva) ning ekskursioon Kinabalu rahvusparki (terve päev) - kogu reisi vältel Aurinko eestikeelne giid-reisisaatja 

 

Singapur ja Bali - suurlinn ja paradiisisaar

Kohad välja müüdud!

Singapur 3 ööd – Bali 8 ööd

Kui ühendada Singapuri võluv linnamelu ja kütkestav paradiisisaar Bali, on tulemuseks mitmekülgne ja ideaalne puhkus. Multikultuurses Singapuris vaatamisväärsustega tutvudes või modernsetes ostukeskustes osteldes, kulub aeg kiiresti. Balit on nimetatud ka maapealseks paradiisiks - pikad liivarannad, erksinine merevesi, palju troopilist rohelust, teevad selle saare ideaalseks puhkusekohaks nii surfajatele, perega reisijatele kui ka privaatsust ja romantikat igatsevatele puhkajatele.

Aurinko eestikeelse grupijuhiga reis toimub 26.01.- 08.02.2017 vähemalt 20 reisija olemasolul.

Soodushind 2199 eurot inimene kaheses toas hommikusöögiga (tavahind 2499 eurot).

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist!

Singapur Multikultuurne Singapur pakub küllaga avastamisrõõmu. Hiigelsuured ostukeskused ja kuulus ostutänav Orchad Road on kindlasti ahvatlevad, kuid kui peatänavatelt veidi eemale jalutada, leiate end hoopis teises maailmas - värvikirevas Chinatownis, vürtsikas Little Indias või Arab Streeti turgudel. Mitmed põnevad muuseumid, heatasemelised restoranid ja tempokas ööelu - igaüks leiab endale sobivaima viisi puhkamiseks. Puhkus paradiisisaarel Bali saar on üks osa Indoneesia saarestikust. Seda on nimetatud ka maapealseks paradiisiks - pikad liivarannad, erksinine merevesi, palju troopilist rohelust, teevad selle saare ideaalseks puhkusekohaks nii surfajatele, perega reisijatele kui ka privaatsust ja romantikat igatsevatele puhkajatele.   Balilased on keeleliselt lähedased mujal Indoneesias, Filipiinidel ja Okeaanias elavate rahvustega. Kultuuriliselt on Balit palju mõjutanud Hiina ja India. Budism jõudis saarele 1. sajandil. Käibe poolest on suurim majandusharu turism, kuid suurim tööandja on põllumajandus. Peamiselt kasvatatakse riisi, puu- ja aedvilju ning kohvi. Oluline osa inimestest on tegev kalanduses. Bali on tuntud oma käsitöö poolest.
Paradiisisaarel saab nii matkata kui ka mõnusat rannapuhkust veeta. Peamiseks vaatamisväärsuseks on kindlasti Hindu templid, mida võib näha pea igas külas. Aktiivseks ajaveetmiseks on rohkelt elamusi pakkuvad džunglisafarid või elavandisõit. Imelistel liivarandadel saab pista varbad vette, imetleda lopsakat loodust ja nautida troopilistest viljadest kirkavärvilisi kokteile. Nii palju rohelust, mis ei piirdu vaid loodusparkidega, võib natuke isegi üllatada - troopilist taimestikku ja tavaliselt vaid looduspargile omast rohelust, kohtab kõikjal.   Kuta piirkonna vahuses vees sukeldumine ja surfamine on puhas nauding. Eksootilsed golfiväljakud keset lokkavat troopilist rohelust, jätavad kustumatud muljed iga golfisõbra südamesse. Peale päikeseloojangut saab mõnusalt aega veeta Nusa Duan ostukeskustes või minna nautima Kuta pöörast ööelu.

Lennud, transfeerid ja majutus

26.01

Tallinn - Helsingi 21:30 - 22:05
Helsingi - Singapur 23:55 - 17:30 +1 (saabumine järgmisel päeval)

27.01 - 30.01 majutus Singapuri hotellis Rendezvous 4* hommikusöögiga

30.01

Singapur - Denpasar (Bali) 09:20 - 12:05

30.01 - 07.02 majutus Balil hotellis Nusa Dua Beach Resort 4* hommikusöögiga

Singapur: Rendezvous 4* Bali: Nusa Dua Beach Hotel&Spa 4*

07.02

Denpasar - Singapur 13:00 - 15:35
Singapur - Helsingi 23:55 - 06:15 +1 (saabumine järgmisel päeval)

08.02            

Helsingi - Tallinn 07:30 - 08:00

Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeerid ja infotunnid, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja kohaliku mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.

Reisipaketi hinnas

• edasi-tagasi lennupiletid Tallinn - Helsingi - Singapur - Denpasar
• majutus 3 ööd Singapuris ja 8 ööd Balil 4* hotellis hommikusöögiga
• lennujaamatransfeerid
• 3 ekskursiooni - Singapuri linnaekskursioon (pool päeva), Balil Gyanyri külad (terve päev, sisaldab lõunasööki) ning templid ja riisipõllud (terve päev, sisaldab lõunasööki)
• eestikeelse reisiesindaja teenused

Koos on lõbusam

Broneerides Novatoursi Talv 2016/2017 reisipaketi perioodil 14.10.2016 - 30.04.2017 kehtib reisipakettidele väikese grupi lisasoodustus.

Kogu kokku väike seltskond ja reisi lisasoodustusega!

Kampaania soodustused kehtivad kõikidele Suvi 2016 reisipakettidele, mille väljumiseni on vähemalt 14 päeva.

Reisijate arv Soodustus inimese kohta kehtivast hinnast 6-7 reisijat   2% 8-9 reisijat 2,5% 10-12 reisijat       3% 13 ja enam reisijat Hind ja tingimused päringu alusel

Grupikampaania "Koos on lõbusam" broneerimistingimused:

- Pakkumise periood  14.10.2016 kuni 30.04.2017.
- Pakkumist saab kasutada Novatoursi Talv 2016/2017 reisipakettidele, mille väljumiseni broneerimisel on vähemalt 14 päeva.
- Kehtib lepingujärgne agenditasu (6-12 reisijat).
- Pakkumine ei kehti ainult lennupiletite või ainult majutuse broneerimisel. 
- Seltskonnaks arvestatakse gruppi reisijaid (alates 2. eluaastast), kes reisivad koos samadel kuupäevadel, samasse hotelli ning broneering on vormistatud samal ajal.  
- Grupisoodustus kehtib igale grupi liikmele (alates 2.eluaastast) kehtivast süsteemihinnast (SPO, kampaania hinnad või Viimne pilet). 
- Ühe või mitme grupi liikme tühistamise korral arvestatakse soodustus ümber vastavalt tegelikule grupi liikmete arvule. 
- Seltskondadele alates 13 reisijast arvestatakse hind ja tingimused vastavalt päringule; hind võib erineda süsteemihinnast (madalam või kõrgem).  

Peresõbralikud hotellid ja sihtkohad

2-11-aastased lapsed saavad täishinnaga reisipaketilt soodustust 10-50%, olenevalt sihtkohast ja hotellist. 12-17-aastastele lastele on soodustus kuni 10 %.

Lastele on soodsamad ka ekskursioonid ja lisateenused (nt toitlustamine hotellis).

Ainult lennupiletist lastele soodustust ei ole.

Alla 2-aastase lapse eest tuleb tasuda 50 eurot ilma oma istekohata lennukis ning oma pagasimäärata.

Küsi pakkumist!

Hotellid, kus on suurem lapsesoodustus:

KORFU MALLORCA Corfu Holiday Palace
Louis Corcyra Beach
Sunshine Corfu
Delfinia
Magna Gracia Palace
Elea Beach
Popi Star
Maltezos
Dassia Chandris
Corfu Chandris
Messonghi Beach
Albatros
Louis Kerkyra Golf Alcudia Garden 
Viva Mallorca 
Playa Ca's Saboners 
Surfing Playa
Sea Club ZAKYNTHOS SANTORINI Metaxa
Two Brothers
Anagenessis Village
The Bay Kamari Beach Afroditi Venus RHODOS MALTA  Louis Colossos Beach
Esperides Beach
Avra Beach
Amathus Beach
Amathus Elite Suites
Olympic Palace Westin Dragonara
Excelsior
Le Meridien
Seabank
Fortina
Maritim Antonine
San Antonio HORVAATIA KÜPROS Delfin Laguna Gran Vista
Laguna Materada
Laguna Molindrio
Polynesia
Sol Umag
Valamar Crystal
Splendid
Park Plaza Verudela Resort
Sol Katoro
Istra Hotel Rovinj Avanti
Aloe
Aquamare
Coral Beach
Estella
Atlantica Oasis
Mediterranean Beach
Cyprotel Laura Beach
Alexander the Great 
Elysium
Amathus Beach  SARDIINIA SITSIILIA  Residence Gardenia
Vista Blu
Residence Buganvillea 
Residence Eucalipti President Splendid
Villa Bianca 
Villagio Alkantara Residence RIMINI PARGA  Vittoria Sporting
Allegro Savoia Rimini Valtos Beach
Lichnos Beach
Akis House  LEFKADA LOUTRAKI Esperides Resort Poseidon Resort
Club Hotel Casino

 

TezTouri pakkumine

NB! MESSI AJAL - 12.02-14.02.2016 ON KÕIKIDEL MÜÜDUD REISIDEL ÜHED MÜÜGITINGIMUSED st. tavalised hinnakirjareeglid ja reisilepingu punktid 4.1, 5.3 ja 5.6 ei kehti.

Üldtingimused:
- Messipakkumiste hinnakirjad on avatud müügiks TEZ Tour online reisiotsingus kõikidele edasimüüjatele.
- Hinnad avatakse müügiks 12.02.2016, hinnad kehtivad kuni antud hinnaga pakkumisi jätkub või kuni 14.02.2016 kella 23:59ni.
- Kohti on rangelt piiratud koguses ning hinnad kehtivad vaid uutele broneeringutele.
- Lennujaamamaksud lastele kuni 2 aastat (IMIKUD): 50 eurot (v.a Kreeka, Itaalia, Bulgaaria ja Tenerife, kus hind sõltub valitud hotellist).

Maksetingimused:
- Ettemaks 55 eurot iga reisija kohta broneeringu tegemise hetkel.
- 20% täissummast tuleb tasuda hiljemalt 29.02.2016. 
- 100% tasutakse 28 kalendripäeva enne reisi.

Muutmistingimused:
- teenustasuta muutmine on võimalik kuni 14.02.2016 kella 23:59ni.
- peale 14.02.2016 ei ole muutmine lubatud ehk igasugune muudatus annulleerib soodustuse, kehtima hakkab hind, mis on muutmise hetkel süsteemis avatud (nime muudatus, kuupäeva muudatus, hotelli muudatus, toatüübi muudatus, reisijate lisamine jne.).

Tühistamistingimused:
- Kõik broneeringud lähevad kohe kinnitamisele, broneeringut ootele panna ei saa.
- Broneeringu annulleerimine kuni 29.02.2016 trahviga 55 eurot reisija kohta.
- Reisipaketi tühistamisel rohkem kui 28 päeva enne reisi kaasneb trahv 20% broneeringu summast.
- Reisipaketi tühistamise korral vähem kui 28 päeva enne reisi kaasneb trahv 100% reisipaketi maksumusest.
Käesoleva hinnasoodustusega ei rakendata teisi soodustusi (nt. grupisoodustus jne.). Rohkem kui 8 reisijat broneerimine vaid eraldi hinnapäringu alusel.

 

Novatoursi pakkumine

BRONEERIMISTINGIMUSED reisipaketi broneerimisel 11.02 – 16.02.2016.

kehtivad kõikidele broneeringutele, mis on vormistatud perioodil 11.-16.02.2016
kaasa arvatud tavahinnaga broneeringud Talv 2015-16, Suvi 2016 varajase tellija hinnad ja Tourest messipakkumised.

TASUMISTINGIMUSED:
TALV 2015-16 paketid 
-          60 eurot reisija kohta ettemaks koheselt broneerimisel. Ettemaksu ei tagastata kliendile broneeringu tühistamisel.
-          24 tundi peale broneeringu kinnitamist ettemaks 20%.
-          30 kalendripäeva enne reisi tasumine 100%.
-          NB! Kui broneerimise hetkel on reisini vähem kui 30 kalendripäeva: 60 eurot reisija kohta koheselt broneerimisel ja 100% 24 tunni jooksul peale broneeringu kinnitamist.

SUVI  2016 paketid 
-          60 eurot reisija kohta ettemaks koheselt broneerimisel. Ettemaksu ei tagastata kliendile broneeringu tühistamisel.
-          14 päeva peale broneerimist ettemaks 20%.
-          30 päeva enne reisi tasumine 100%.

TÜHISTAMISTINGIMUSED:
-       NB! Tühistamise korral peale broneeringu kinnitamist jääb ettemaks 60 EUR/in trahviks.
-       Peale 20% ettemaksu tasumist kehtivad tavapärased tühistamise tingimused:

Reisija poolsel Reisiteenuste lepingust taganemisel muudel Tingimustes nimetamata juhtudel kohustub Reisija tasuma Reisikorraldajale hüvitist alljärgnevas suuruses:
5.3.1. 20% reisiteenuste maksumusest juhul, kui taganemise hetkel on reisi alguseni jäänud rohkem kui 30 kalendripäeva;
5.3.2. 40% reisiteenuste maksumusest juhul, kui taganemise hetkel on reisi alguseni jäänud 30 kuni 15 kalendripäeva;
5.3.3. 60% reisiteenuste maksumusest juhul, kui taganemise hetkel on reisi alguseni jäänud 14 kuni 11 kalendripäeva;
5.3.4. 100% reisiteenuste maksumusest juhul, kui taganemise hetkel on reisi alguseni jäänud 10 või vähem kalendripäeva.

MUUTMISTINGIMUSED:
- Peale broneeringu kinnitamist on võimalik broneeringus muuta maksimaalselt ühe reisija nime vastavalt Reisitingimuste punktile 5.5 ning 5.6:
- 60 eurot inimese kohta juhul, kui muutmise hetkel on reisi alguseni jäänud rohkem kui 30 kalendripäeva;
- 90 eurot inimese kohta juhul, kui muutmise hetkel on reisi alguseni jäänud 30 kuni 21 kalendripäeva.
- Peale broneeringu kinnitamist on Touresti perioodil 11-14.02.2016 võimalik muuta toatüüp muutmise hetkel kehtiva hinnakirja alusel ilma muutmise hüvitiseta. Muutmisel ei säili broneerimise hetkel kehtinud Touresti soodustus. Peale Touresti perioodi kehtib toatüübi muutmise korral muutmise hetkel süsteemis olev hind, millele lisandub muutmise hüvitis 60 eurot broneeringu kohta.
- Peale broneeringu kinnitamist kuupäeva või hotelli muutmise korral kehtib muutmise hetkel süsteemis olev hind, millele lisandub muutmise hüvitis 60 eurot broneeringu kohta. Muutmisel ei säili broneerimise hetkel kehtinud Touresti soodustus.
- Peale broneeringu kinnitamist käsitletakse sithkoha muutust  tühistamisena ning kehtivad Touresti tühistamistingimused.

MUUD TINGIMUSED:
-       Touresti hinnad kehtivad broneerimiseks 11.-14.02.2016
-       Messi erihinnaga kohti on piiratud arv. 
-       Tourest perioodil kehtib 5% lisasoodustust pensionäridele ja noorpaaridele kõikidest hindadest.
-       Touresti perioodil broneerides ei kehti muud lisasoodustused.
-       Gruppidele alates 12 inimest küsige palun eripakkumist..
-       Ainult lennupiletite (Y ja YD klass) broneerimisel kehtivad tavapärased lennupiletite broneerimise reeglid.
-       Touresti perioodil 11.-14.02.2016 ei ole võimalik kasutada „Ajutise broneeringu“ võimalust, st ei ole võimalik hoida broneeringut trahvivabalt 24 tundi.

GoAdventure pakkumine

Messipakkumised kuni 19.02.2016.

TOUREST 2016 MÜÜGITINGIMUSED

MÜÜGITINGIMUSED:
• Müügiperiood: 12.02.2016 - 19.02.2016
• Peale broneeringu kinnitamist ei ole võimalik muuta reisikuupäeva ja/või reisija(te) andmed (ees- ja/või perekonnanimi)
• Juhul kui Touresti ajal tehtud broneeringus tehakse muudatusi, Touresti soodustus kaotab kehtivuse
• Lisasoodustused ei ole lubatud
• Kohtade arv piiratud
• Hinnad kehtivad ainult uutele broneeringutele

MAKSETINGIMUSED

Egiptus, Bulgaaria, Türgi
• Broneerimistasu 20 EUR reisija kohta peab olema tasutud koheselt peale broneeringu kinnitamist
• 20% broneeringu maksumusest peab olema tasutud 3 päeva jooksul peale broneeringu kinnitamist
• Ülejäänud summa peab olema tasutud hiljemalt 30 päeva enne reisi algust
• Kui broneerimise hetkel reisini jääb vähem kui 30 päeva, peab olema reis tasutud 100% kolme päeva jooksul peale broneeringu kinnitamist

Costa Brava, Malta, Pariis
• Ettemaks 250 EUR reisija kohta (kui pärast broneerimist ei ole määratud teisiti) peab olema tasutud 24h jooksul peale broneeringu kinnitamist
• Ülejaanud summa peab olema tasutud hiljemalt 45 päeva enne reisi algust
• Juhul kui broneerimise hetkel reisini on vähem kui 45 päeva, 100% reisi maksumus peab olema tasutud kahe päeva jooksul pärast broneeringu kinnitamist

Bali, Vietnam
• Ettemaks 900 EUR reisija kohta (kui pärast broneerimist ei ole määratud teisiti) peab olema tasutud 48h jooksul peale broneeringu kinnitamist
• Ülejäänud summa peab olema tasutud hiljemalt 45 päeva enne reisi algust
• Juhul kui broneerimise hetkel reisini on vähem kui 45 päeva, 100% reisi maksumus peab olema tasutud kahe päeva jooksul peale broneeringu kinnitamist

Tai ja Bali reisid väljumisega Riiast
• Kui broneerimise hetkel reisini jääb rohkem kui 60 päeva, tasutakse ettemaks 30% broneeringu maksumusest
• Kui broneerimise hetkel reisini jääb 60-45 päeva, tasutakse ettemaks 50% broneeringu maksumusest
• Kui broneerimise hetkel reisini jääb vähem kui 45 päeva, peab olema reis tasutud 100% kolme päeva jooksul peale broneeringu kinnitamist

ANNULLEERIMISTINGIMUSED:

Egiptus, Bulgaaria, Türgi
• Annulleerimisel broneerimistasu 20 EUR ei tagastata
• Kuludeta annulleerimine ei ole lubatud
• Kui reisi tühistatakse rohkem kui 30 päeva enne reisi algust, tühistamistasu 20% broneeringu maksumusest
• Kui reisi tühistatakse 29-15 päeva enne reisi algust, tühistamistasu 50% broneeringu maksumusest
• Kui reisi tühistatakse 14-00 päeva enne reisi algust, tühistamistasu 100% broneeringu maksumusest

Costa Brava, Malta, Pariis, Bali, Vietnam
• Annulleerimisel ettemaks ei tagastata kuna kinnitatud lennupiletite annulleerimistingimused on kehtestatud vastavalt lennufirma annulleerimistingimustele
• Annulleerimisel vähem kui 30 päeva enne reisi algust, tühistamistasu 100% reisi maksumusest

Tai ja Bali reisid väljumisega Riiast
• Kui reisi tühistatakse rohkem kui 60 päeva enne reisi algust, tühistamistasu 10% broneeringu maksumusest
• Kui reisi tühistatakse 60-32 päeva enne reisi algust, tühistamistasu 50% broneeringu maksumusest
• Kui reisi tühistatakse 31-00 päeva enne reisi algust, tühistamistasu 100% broneeringu maksumusest

Aurinko pakkumised

Pakkumised kehtisid 10.02.-19.02.2016. Kehtivad tavapärased reisitingimused.

Soodushinnad suvistele puhkusereisidele

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist erinevatele hotellidele ja väljumistele!

Allolevad hinnad on seisuga 20.05.2016

Almeria, Hispaania, 23.09.2016, 7 ööd

Lend Tallinnast vahemaandumisega Vilniuses

Estrella de Mar Apartamentos 2*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Roquetas de Mar

söökideta, alates 605 eurost (1 magamistoaga apartement)

Marina Rey Apartamentos 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Vera

söökideta, alates 705 eurost (stuudio)

Neptuno Aparthotel 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Roquetas de Mar

söökideta, alates 719 eurost (1-magamistoaga apartement) Barcelona, Hispaania, 05.08.2016, 7 ööd

Lend algab Riiast

Playa De Oro Park 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Salou

söökideta, alates 665 eurost (standardtuba)

Jaime I 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Salou

söökideta, alates 719 eurost (standardtuba)

Best Los Angeles 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Salou

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 789 eurost (standardtuba); 29.05

Napoli, Itaalia, 03.06.2016, 7 ööd

 Lend Tallinnast vahemaandumisega Vilniuses

Villa Tina 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Ischia Porto

hommikusöögiga, alates 459 eurost (standardtuba)

Galidon Terme 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Forio d'Ischia

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 599 eurost (standardtuba)

 Italy Village La Serra Resort 3+*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Baia Domizia

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 609 eurost (standardtuba) Rimini, Itaalia, 31.05.2016, 7 ööd

Lend Tallinnast

Atlas 3-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Rimini

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 449 eurost (standardtuba)

Genty 3+*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Rimini

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 549 eurost (standardtuba)

Allegro Hotel Savoia Rimini 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Rimini

hommikusöögiga, alates 599 eurost (superiortuba, rõdu) Sitsiilia, Itaalia, 10.10.2016, 7 ööd

Residence Villaggio Alkantara 2+*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Giardini Naxos

söökideta, alates 479 eurost (1-magamistoaga apartement)

Kalos 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Giardini Naxos

hommikusöögiga, alates 579 eurost (standardtuba)

President Splendid 2*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Taormina

hommikusöögiga, alates 549 eurost (standardtuba) Kreeta, Kreeka, 13.09.2016, 7 ööd

siit leiate veel lisaks hea tasemega hotelle

Silva Beach 4+*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Hersonissos

kõik hinnas, alates 855 eurost (standardtuba)

Fereniki Beach Hotels & Resorts 3-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Georgioupoli

hommikusöögiga, alates 399 eurost (standardtuba)

Hersonissos Maris 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Heraklion

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 679 eurost (aiavaatega standardtuba)   Rhodos, Kreeka, 29.07.2016, 7 ööd

siit leiate veel lisaks hea tasemega hotelle

   

Lomeniz 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Rhodos

hommikusöögiga, alates 489 eurost (standardtuba)  

Dionysos 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Ixia

hommikusöögiga, alates 709 eurost standardtuba)  

Rodos Blue 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Afandou

hommikusöögiga, alates 535 eurost (standardtuba) Korfu, Kreeka, 23.07.2016, 7 ööd

Corfu Chandris Hotel & Villas 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Dassia

söökideta, alates 795 eurost (standardtuba)

 Albatros 3* Laste lemmik!

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Moraitika

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 559 eurost (standardtuba)

Delfinia 4-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Moraitika

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 705 eurost (standardtuba aiavaatega)

Zakynthos, Kreeka, 02.09.2016, 7 ööd

Chryssi Akti 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Argassi

hommikusöögiga, alates 545 eurost (standardtuba)

Gerakas Belvedere Luxury suites 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Vassilikos

hommikusöögiga, alates 715 eurost (standardtuba vaatega aiale)

Park Hotel & SPA 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Tsilivi

hommikusöögiga, alates 689 eurost (superior)

Peloponnesos, Kreeka, 01.06.2016, 7 ööd

Odysseas 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Katakolo

hommikusöögiga, alates 285 eurost (standardtuba)

Tzaki 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Patra

hommikusöögiga, alates 469 eurost (standardtuba)

Patras Palace 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Patra

hommikusöögiga, alates 539 eurost (standardtuba)

Faro, Portugal, 16.09.2016, 7 ööd

Lend Tallinnast vahemaandumisega Vilniuses

Luar Hotel 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Praia da Rocha

söökideta, alates 815 eurost (standardtuba)

Turiquintas 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Armacao de Pera

söökideta, alates 839 eurost (stuudio)

Turim Estrela do Vau 4-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Praia do Vau

söökideta, alates 785 eurost (1 magamistoaga apartement) Päikeserannik ja Kuldsed Liivad, Bulgaaria, 27.06.2016, 7 ööd

siit leiate veel lisaks hea tasemega hotelle

Perla 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Golden Sands

hommikusöögiga, alates 485 eurost (standardtuba)

Bonita 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Golden Sands

hommikusöögiga, alates 465 eurost (standardtuba)

Lilia 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Golden Sands

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 585 eurost (standardtuba) Alanya ja Kemeri piirkond, Türgi, 04.06.2016, 7 ööd

siit leiate veel lisaks hea tasemega hotelle

Himeros Club Hotel 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Kemer

kõik hinnas, alates 270 eurost (standardtuba)

Saphir Resort & Spa 5*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Okudzalar

ultra kõik hinnas, alates 538 eurost (standardtuba)

Long Beach Resort & SPA 5*

Hotelli saate lähemlt vaadata SIIN

Turkler

ultra kõik hinnas, alates 720 eurost (standardtuba) Bodrum, Türgi, 03.06.2016, 7 ööd

lend Tallinnast vahemaandumisega Vilniuses

NB! Saadaval hetkel veel 8 lennukohta sellele vaäljumisele!

Happy Apart 3-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Kadinlar Denizi

söökideta, alates 345 eurost (apartement)

    The Panorama Hill 4-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Kusadasi

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 489 eurost (standardtuba)

Shark Club 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Gümbet

kõik hinnas, alates 515 eurost (standardtuba) Horvaatia, 08.06.2016, 7 ööd

Polynesia 3-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Umag

söökideta, alates 449 eurost (stuudio, rõdu/terrass)

Sol Umag Residence 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Umag

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 849 eurost (standardtuba vaatega pargile)

Sol Garden Istra 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Umag

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 879 eurost (klassikaline standardtuba, rõdu) Mallorca, 04.10.2016, 7 ööd  

Deya 2*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Santa Ponsa

söökideta, alates 499 eurost (1-magamistoaga apartement, rõdu/terrass)

Holiday Center 3+*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Santa Ponsa

söökideta, alates 649 eurost (1-magamistoaga apartement)

Viva Rey Don Jaime 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Santa Ponsa

hommikusöögiga, alates 749 eurost (superiortuba)       Paphos, Küpros, 26.10.2016, 7 ööd

Sofianna 2*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Kato Pafos

söökideta, alates 529 eurost (stuudio, rõdu)

Anemi 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Kato Pafos

söökideta, alates 629 eurost (stuudio, rõdu/terrass)

 

Sentido Cypria Bay  4-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Pafos

kõik hinnas, alates 899 eurost (standardtuba) Limassol, Küpros, 28.09.2016, 7 ööd

Estella 2*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Yermasoyia

söökideta, alates 599 eurost (stuudio, rõdu)

Atlantica Oasis 4*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Potamos Yermasoyias

hommiku- ja õhtusöögiga, alates 919 eurost (standardtuba, rõdu)

St Raphael 5-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Amathus Avenue

kõik hinnas, alates 1229 eurost (standardtuba, vaade sisemaale) Malta, 04.10.2016, 7 ööd

Luna Holiday Complex 3-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Mellieha

söökideta, alates 549 eurost (stuudio, rõdu)

Sunflower 3*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Qawra

hommikusöögiga, alates 629 eurost (standard kahekohaline tuba, rõdu)

Pergola Club Hotel & Spa 4-*

Hotelli saate lähemalt vaadata SIIN

Mellieha

hommikusöögiga, alates 669 eurost (standardtuba, rõdu/terrass)

 

Itaalia, Hispaania, Portugali viisainfo

Eesti pass

Eesti kodanikule on reisimine viisavaba.

- Reisida saab nii passi kui isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel.
- Reisidokument peab kehtima kogu plaanitava reisi vältel.
- Soovitav tervise- ja/või reisikindlustuse olemasolu kogu reisi perioodiks.

Vene pass

Viisavaba, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.

Vajalikud dokumendid:
- pass (kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi lõppemist)
- ID kaart (kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi lõppemist)
- edasi- tagasi piletid
- tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
- piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi perioodiks
- soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta

Eesti hall välismaalase pass

Viisavaba, juhul kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Viisata reisimise õigus on kõikidesse Schengeni liikmesriikidesse kuni 90 päeva kuue kuu jooksul alates esimesest Schengeni ruumi sisenemisest.

Vajalikud dokumendid:
- pass (kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi lõppemist)
- ID kaart (kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi lõppemist)
- edasi-tagasi piletid
- tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
- piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi perioodiks
- soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohta

Fortest Reisid ei vastuta riiki sisenemist puudutava info õigsuse eest, kuna saatkonnal on õigus tingimusi ja riigilõivu päevapealt muuta.

Paindlik reis Novatoursi pakettreiside broneerimisel

Lisateenust „Paindlik reis“ saab valida Novatoursi pakettreiside puhul: - annab võimaluse üks kord muuta reisi kuupäeva, kestvust, hotelli ja/või toatüüpi, kui reisini on rohkem kui 21 päeva. - teenuse hind 30 eurot broneeringu kohta (ei sõltu inimeste arvust toas).   Oluline info: - Sihtkohta ei ole lubatud muuta (sihtkoha muutmisel rakenduvad tühistamise tingimused). - Hooaega ei ole lubatud muuta (hooaja muutmisel rakenduvad tühistamise tingimused). - Lisateenust saab broneerida ainult broneeringu vormistamisel (hiljem ei ole võimalik lisateenust lisada). - Teenust saab kasutada (teha broneeringus ühekordset muutust), kui reisini on rohkem kui 21 päeva.   Lisateenuse „Paindlik reis“ tingimused: - Teenust ei saa kasutada kaugreiside (BKK), suusareiside (BGY, SZG, GVA) ja ringreiside puhul. - Teenust ei saa kasutada YD klassi lennupiletite broneerimisel. - Teenust ei saa kasutada nime muutmisel. - Muutes lennu kuupäeva, kestvust, hotelli ja/või toatüüpi, arvestatakse hind broneeringus ümber vastavalt muutmise hetkel kehtivale süsteemihinnale ja kehtivad muutmise hetkel kehtivad broneerimistingimused. - Teenuse maksumust ei tagastata, kui klient ei kasuta muutmise võimalust.

Ettetellitavad teenused Novatoursi talvistel puhkusereisidel

Talvel 2014/15 on teil hea võimalus broneerida Novatoursi reisipaketiga koos järgnevad ettetellitavad lisateenused:

Ettetellitav pardatoitlustus

Mitmekülgne menüü. Saate olla kindlad, et naudite lennul oma valitud rooga. Soe toit ja laiem toiduvalik on võimalik ettetellimisel Airo Catering kodulehelt - hiljemalt 36 tundi enne väljalendu!

Privaattransfeer lennujaam-hotell-lennujaam

Teil on võimalus broneerida privaattransfeer sihtkoha lennujaamast kliendi poolt broneeritud hotelli ja vastupidi.

Reisijal on võimalus nautida individuaalset teenindust sihtkohta saabumise hetkest. Privaattransfeer on saadaval kas ühes suunas või mõlemas suunas kõigis Novatoursi talvesihtkohtades. Hinnatabel siin.

Lilled hotellituppa

Suurepärane võimalus õnnitleda ja üllatada oma lähedasi. Hinnatabel siin.

Ettetellitavad ekskursioonid

Mugav, kuna saate ette planeerida oma puhkust (aeg, sisu, maksumus). Hinnatabel siin.

Grupitransfeer suusareisidel (juhul, kui on ostetud vaid lennupilet)

Mugav, kuna ei pea muretsema rendiauto parkimise pärast kuurortis. Paindlik, kuna saate transfeeri broneerida nii ühes kui mõlemas suunas. Hinnatabel siin.

Veespordi varustuse transfeer

Mugav, kuna Novatoursi partnerid sihtkohas hoolitsevad selle eest, et teie veespordi varustus jõuaks hotellini ohutult ja õigeaegselt. Paindlik, kuna saate transfeeri broneerida nii ühes kui mõlemas suunas. Hinnatabel siin.

Äriklassi ootesaal

Tallinna lennujaama äriklassi ootesaal, hind ettetellimisel 26 EUR/in.

Broneerimise informatsioon:

Kõik eelpoolnimetatud lisateenused saate broneerida kas reisipaketi broneerimise ajal või hiljem. Ainult lennu broneerimisel ei ole võimalik lisateenust lisada. Lisateenused peavad olema broneeringusse lisatud vähemalt 3 tööpäeva enne reisi väljumist.

Lisainfo ja broneerimine Fortest Reisidest.

Hooaja algus ning lõpp suvesihtkohtade hotellides

Juhime Teie tähelepanu, et reisid suvesihtkohtadesse – TÜRKI, BULGAARIASSE ja KREETALE algavad ja lõpevad väljaspool kuurortide ametlikku hooaega.

- Türgi kuurordite ametlik hooaeg on 15. mai - 15.oktoober,
- Kreeta kuurordite ametlik hooaeg on 20. mai - 15.september,
- Bulgaaria kuurordite ametlik hooaeg on 1. juuni - 15.september.

Eelpool toodud ajavahemikel töötavad kõik hotellide kontseptsioonides pakutud teenused täies mahus. Seoses sellega palume kõikide väljaspool ametlikku hooaega reisi ostnute tähelepanu juhtida asjaolule, enne ja pärast ametlikku hooaega on hotelliteenuste valik seotud hotellikülastajate arvu ning ilmastikuoludega ning võivad suuresti erineda hooajal pakutavast.

Ettetellitavad lisateenused Novatoursi suvereisidel 2016

Broneerides reisipakette 2016. a. suveks, on Teil hea võimalus ette tellida järgnevaid lisateenuseid.

Ettetellitav pardatoitlustus

Mitmekülgne menüü. Saate olla kindlad, et naudite lennul oma valitud rooga. Soe toit ja laiem toiduvalik on võimalik ettetellimisel Airo Catering kodulehelt hiljemalt 36 tundi enne lendu (kehtib väljumistele Türki, Bulgaariasse ja Kreetale) - Airo Catering kodulehelt Sihtkohad ümberistumisega Vilniuses: ettetellitav menüü.

Privaattransfeer lennujaam-hotell-lennujaam

Teil on võimalus broneerida privaattransfeer sihtkoha lennujaamast kliendi poolt broneeritud hotelli ja vastupidi.

Kliendil on võimalus nautida individuaalset teenindust sihtkohta saabumise hetkest. Privaattransfeer on saadaval kas ühes suunas või mõlemas suunas kõigis meie talvesihtkohtades. Hinnakiri siin.

Lilled hotellituppa

Suurepärane võimalus õnnitleda ja üllatada oma lähedasi Tänud emale-isale, sõbrale, kolleegile. Hinnakiri siin.

Ettetellitavad ekskursioonid

Mugav, kuna saate ette planeerida oma puhkust (aeg, sisu, maksumus). Garantii, sest võid olla kindel, et koht ekskursioonibussis on sinu jaoks tagatud. Hinnakiri siin.

Veespordivarustuse transport

Hinnakiri siin.

Lisaks on võimalik ette tellida Tallinna lennujaama äriklassi ootesaali teenused,  hind ettetellimisel on 26 EUR/in.

Paindlik reis, hind 30 EUR broneeringu kohta. 

Lisainfo siin.

Broneerimise informatsioon:

Kõik eelpoolnimetatud lisateenused saate broneerida süsteemis kas reisipaketi broneerimise ajal või hiljem. Ainult lennu broneerimisel ei ole võimalik lisateenust lisada. Lisateenused peavad olema broneeringusse lisatud vähemalt 3 tööpäeva enne reisi väljumist.

Lisainfo ja broneerimine Fortest Reisidest.

Turismimaksud

Paljudes Euroopa linnades ning kuurortpiirkondades, samuti teistes riikides tuleb hotellis majutudes tasuda kohapeal linnamaks/kuurordimaks (Rooma, Pariis, Strasbourg, Köln, Milaano, Barcelona ja Kataloonia hotellid jne). Eesti ei ole kahjuks võimalik seda turismimaksu ette maksta. Maks tasutakse kas hotelli sisseregistreerides või hotellist välja registreerides.

Fortest Reisid ei vastuta turismimaksu puudutava info õigsuse eest, kuna riigid, linnad või hotellid võivad seda muuta etteteatamata. Maksu suurus 2016. a. andmetel. 

Pariis

Alates 1. märtsist 2015 tuleb Pariisis hotellis majutujatel tasuda linnamaks (iga inimese ja iga öö eest).

5*+ hotellis €4.40 5* hotellis €3.30 4* hotellis €2.47 3* hotellis €1.65  2* hotellis €0.99 1* hotellis €0.82 Sitsiilia

Giardini Naxose turismimaks:

Hotelli ametlik kategooria Turismimaks inimese kohta/ öö kohta 2* 1 EUR 3* 1,50 EUR 4*-5* 2 EUR Maksustatakse alates 12. eluaastast. Maksimaalselt võetakse maksu 10 järjestikuse öö eest (ka pikema reisi korral). Tasutakse hotelli retseptsioonis saabumisel.

Taormina ja Taormina Mare turismimaks:

Hotelli ametlik kategooria Turismimaks inimese kohta/ öö kohta 2* 1,50 EUR 3* 2 EUR 4* 3,50 EUR 5* 5 EUR Maksustatakse alates 12. eluaastast. Maksimaalselt võetakse maksu 10 järjestikuse öö eest (ka pikema reisi korral). Tasutakse hotelli retseptsioonis saabumisel.

Cefalu:

Hotelli ametlik kategooria Turismimaks / inimese kohta/ öö kohta 3* 1 EUR 4* 1 EUR 5* 1 EUR Maksustatakse alates 12. eluaastast. Maksimaalselt võetakse maksu 10 järjestikuse öö eest (ka pikema reisi korral). Tasutakse hotelli retseptsioonis saabumisel.

Letojanni

Alates 1.06.2014  kehtib Sitsiilias Letojanni piirkonnas turismimaks:

1 EUR öö ühe inimese kohta, maksimaalselt 7 öö eest.

Maks kuulub tasumisele hotelli saabumisel, Eestis seda ette maksta ei ole võimalik.

Rooma Hotellid öö/reisija Hotell 5* 7 EUR Hotell 4* 6 EUR 2*-3* 4 EUR Rimini Hotellid öö/reisija Hotell 5* 3 EUR Hotell 4* 2,50 EUR Hotell 3* 1,50 EUR Hotell 2* 1 EUR

Turismimaksu maksavad reisijad alates 14ndast eluaastast ning maksimaalselt 7 öö eest.

Sardiinia Hotellid öö/reisija Hotell 5* 2 EUR Hotell 4* 1,50 EUR Hotell 2*-3* 1 EUR

Turismimaksu maksavad reisijad alates 10ndast eluaastast ning maksimaalselt 7 öö eest.

Barcelona ja Kataloonia Hotellid Barcelona linn öö/reisija Ülejäänud Kataloonia piirkond öö/reisija Hotell 5* 2,50 EUR 2,50 EUR Hotell 4* 1,25 EUR 1,00 EUR Ülejäänud majutusasutused 0,75 EUR 0,50 EUR Maksustatakse alates 16. eluaastast. Maksimaalselt võetakse maksu 7 järjestikuse öö eest (ka pikema reisi korral). Tasutakse hotelli retseptsioonis saabumisel. Baleaarid (Mallorca, Menorca, Ibiza, Formentera jt) majutusasutus öö/reisija hotell 5*, 4* superior, 4* apartemendid 2,20 EUR hotell 4*, 3*, 3* superiorapartemendid 1,65 EUR hotell 1*-2*-3*, 1*-2*-3* apartemendid 1,10 EUR hostel, residents, kämping, külalistemaja 0,55 EUR

Maksavad reisijad alates 16ndast eluaastast; alates 9ndast ööst on see 50% madalam. Madalhooajal 01.11.2016-30.04.2017 on tasu poole väiksem.

Malta

Hotellides on nn turismimaks (Eco Tax) 0,5 eurot iga öö ja iga täiskasvanu kohta (mitte rohkem kui 5 eurot reisija kohta kogu ühes hotellis ööbitud aja kohta). Alla 18-aastased on tasuta.

Turismimaks ei sisaldu reisipaketi hinnas ja see tuleb tasuda hotellist lahkudes.

Dubai emiraat

Turismimaks kehtib Dubai emiraadi hotellides alates 31.03.2014.

Külastaja tasub turismimaks (turismidirham) otse hotellis vastavalt hotellis ööbitud öödele, tasumine dirhamites. Tasu kogutakse magamistoa ja öö eest ehk siis kahe magamistoaga apartemendi eest kogutakse tasu kahekordselt. Nr Hotelli klassifikatsioon

Iga toa ja öö eest AÜE dirhamites

1. 5* või kõrgema tasemega hotell 20 2. 4* hotell 15 3. 3* hotell 10 4. 2* hotell 10 5. 1* hotell 7 6. Deluxe apartement 20 7. Superior apartement 15 8. Standardapartement 10 9. Külalistemaja 7 10. Deluxe puhkemaja 15 11. Standardpuhkemaja 10

Dubai kehtestab alates 30. juunist 2016 reisijamaksu, millest hakatakse finantseerima emiraadi lennujaamade laiendusi. Seoses naftahindade drastilise odavnemisega on jõukas Dubai emiraat oma tulubaasi languse leevendamiseks otsustanud esmakordselt oma ajaloos hakata reisijatelt maksu koguma. 

Maksu suurus on 35 dirhamit (u 9.50 USD) ja seda hakatakse koguma kõikidelt lennureisijatelt sh transiitreisijad. Maksu kogutakse nii Dubai lennujaamas kui Al-Maktoumi lennujaamas.

Tuneesia

Vastavalt Tuneesia Turismiameti informatsioonile rakendab Tuneesia alates 01. oktoober 2014 uue turismimaksu (Exit tax).  

Maks rakendub kõikidele Tuneesiast väljuvatele klientidele alates 01. oktoober 2014 (lahkudes Tuneesiast lennujaama, sadama kaudu või mööda maismaad jne).    Maksu rakendatakse igale mitteresidendist isikule olenemata tema kodakondsusest (välja arvatud välismaal elavad Tuneesia kodanikud). Maks rakendub kõikidele reisijatele, kaasa arvatud imikud. Klientidele pannakse passi tempel, mille eest peab tasuma 30 TND. Templi olemasolu kontrollib Migratsioonipolitsei. Riigist väljumise maks tasutakse riigist lahkudes lennujaamas kohalikus valuutas TND (ei ole võimalik tasuda muus valuutas). Maks ei sõltu riigis viibimise perioodi pikkusest.

Turismimaksu marki müüakse:

lennujaamas (enne äralendu) osades Novatoursi poolt pakutavates hotellides pankades, postkontorites

Soovitame reisijatel soetada turismimaksu mark reisi jooksul enne Tuneesiast lahkumist, vältimaks pikkade järjekordade tekkimist tagasisõidul.

Nädala eripakkumised ainult internetist ostes

Mis on nädala eripakkumised? Need on soodsad reisipakkumised, mida saab osta internetist, ainult läbi e-müügikanali. Igal esmaspäeval toob Novatours teieni parimad pakkumised, soodsate hindadega. Parimad pakkumised leiate meie kodulehel vasakust servast (reisi otsing/e-müük). Valige oma parim reisiost just nüüd!

Otsin pakkumist ja broneerin reisi siin.

Paketi hind ühele reisijale, eeldades kahte maksvat reisijat kaheses toas.

Nädal 11 Egiptus; 30.03.2017, 6 ööd Bella Vista Hotel 3+* Hurghada hind alates 525 eurost, hommiku- ja õhtusöök Sea Gull Beach 4-* Hurghada hind alates 595 eurost kõik hinnas Amwaj Blue Beach 5-* Hurghada hind alates 569 eurost kõik hinnas Küpros; 19.05.2017, 7 ööd Carina Apartments 2* Larnaca hind alates 455 eurost söökideta Tsokkos Gardens 4-* Larnaca hind alates 629 eurost hommiku- ja õhtusöök Lordos Beach 4* Larnaca hind alates 745 eurost  hommiku- ja õhtusöök Kreeka; 05.06.2017, 7 ööd Koralli Beach 3* Patra hind alates 389 eurost  hommiku- ja õhtusöök Poseidon Palace 4* Patra hind alates 535 eurost hommiku- ja õhtusöök Grecotel Ilia Palms 4* Patra hind alates 665 eurost kõik hinnas 

• Reisi ostmine interneti vahendusel on lihtne – selleks leidke otsingu abil meelepärane sihtkoht meie kodulehe vasakus servas olevast e-müügist, sisestage soovitud reisi kuupäev, hotelli nimetus ja reisija andmed. Seejärel tasuge reisi eest internetipanga vahendusel ning Teile saadetakse reisidokumendid e-postiga. Küsimuste korral aitab teid teie reisikonsultant.
• Reisi ostmine interneti vahendusel on turvalisem – turvasertifikaat võimaldab Novatoursi e-poest turvalisi oste. Külastaja brauserist meie serverisse edastatud andmed on krüpteeritud ja teie isikuandmed seega kaitstud.
• Novatours OÜ registreeritud isikuandmete töötlejana, mida arvestades toimub isikuandmete töötlus vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele isikuandmete kaitset tagavatele õigusaktidele.
• Reisi ostmine interneti vahendusel on soodsam – iganädalaselt toome teieni 9 eripakkumist, milles kirjeldatud reise saab osta üksnes interneti vahendusel. Lisaks eelnevale saate e-poest valida ja osta reise viimase hetke pakkumiste kui ka kõikide teiste sooduspakkumiste seast.
• Pakkumised kehtivad vaid nädala (esmaspäevast pühapäevani) või kuni soodushinnaga kohti jätkub.
• Reisi ostmisel interneti vahendusel, kehtivad Novatours OÜ reisitingimused.

Tingimused:
Pakkumine kehtib ainult Novatours reisipakettidele, mis on broneeritud ja ostetud läbi interneti e-müügi keskkonna.
Pakkumised kehtivad vaid nädala (esmaspäevast pühapäevani).
Väljatoodud hindadega reise on piiratud arv.
Hind ei sisalda muid lisakulusid nt. viisa (vajadusel) ja kindlustused.   Lähem info Fortest Reisidest.

Toidu ettetellimine Smartlynxi lendudel

Smartlinx Airlines tellimuslendudel saab sooja toitu ja laiemat söögivalikut ainult ettetellimisel. Toidu valik on erinev sõltuvalt lennu sihtkohast ja lennu ajast, kuid kunagi ei kattu pardal pakutavaga. Vabamüügi valikusse jääb vaid väike kogus, millest ei pruugi jätkuda kogu lennuki klientidele.

Toidu ettetellimise võimalus on olemas kõigil Smartlynx Airlines tellimuslendudel, ka nendel, kus toitlustus pardal on juba reisipaketi hinnas.
Valikus on lisaks ka erivalik lastele ja taimetoitlastele ning samuti on võimalik üllatada oma reisikaaslast shampuse ja koogiga.

Toitu saab ette tellida hiljemalt 36 tundi enne väljalendu Airo Cateringi lehelt.
Tegemist on veebipoega ning maksevahendina on aktsepteeritud Visa ja Mastercardi krediitkaardid, maksta saab nii era- kui ärikliendina.

Poe avaleht keelevalikuga:
eesti keeles
inglise keeles
vene keeles

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile!
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro