Indias

Tellimisvorm

Aastavahetus Põhja-Goas

Kohad on välja müüdud!

Kirkad värvid, paitav päike ja valge rannaliiv

India lääneosas asetseva Goa rannajoon on üle 100 km pikk. Teid ootavad valge rannaliiva kohale kaarduvad kookospalmid ning sätendav merevesi. Idüllilises ja vaikses Lõuna-Goas leiate silmipimestavalt kauni 20 km pikkuse liivaranna, nooruslikus ja elavaloomulises Põhja-Goas on lisaks ilusatele rannaribadele head ostu- ja õhtuveetmisvõimalused ja ehe kohalik atmosfäär.

Lisaks kuumale päikesele laske oma keha paitada ajatutel India traditsioonidel põhinevatel ajurveeda protseduuridel, mis aitavad üles leida keha ja hinge tasakaalu.

Kohalikel turgudel ootavad Teid siidised kangad, lõhnavad maitseained ning meisterlik käsitöö. Häid leide võib teha mõistliku hinnataseme ja moodsa kaubavalikuga butiikides või Vana Goa koloniaalhõngulistes antiigikauplustes.

Sajanditepikkusest Portugali ülemvõimust tingituna pakub Goa Euroopa sugemetega Aasia eksootikat, millest annavad tunnistust erinevatele jumalatele ja pühakutele püstitatud majesteetlikud kirikud ja templid ning mitmekülgne kohalik köök. Kohalikus muusikas segunevad iseloomulikult nukra alatooniga ja laugelt voogavad Portugali fado meloodiad rõõmsalt rütmika kohaliku rahvamuusikaga.

Portugallaste ajal Goa Dourada ehk Kuldse Goa tiitliga pärjatud Vana Goa kuulub tänapäeval UNESCO kultuuripärandi nimekirja. Kuigi suur osa endisest hiilgusest on hävinenud, on siinne katedraalide, kirikute ja kloostrite kompleks siiski tähelepanuväärne. Vanas Goas paikneb muuhulgas Aasia suurimaks kirikuks peetav Se katedraal.

Sihtkoha eelised

Ehe ja looduslähedane atmosfäär Päikesepaisteline ilm Kohalike muretu meel, sõbralikkus ning hea inglise keele oskus Soodne hinnatase Huvitav ekskursiooniprogramm Mitmekesine köök Reisipaketi info Reisiaeg: 29.12.2016–7.1.2017 Lennuaeg koos vahemaandumisega on u 10 tundi. Vahemaandumine Kuveidis, kus reisijad pääsevad transiit-tsooni.: Lennujaamatransfeer: Goa lennujaamast u 50 km kaugusel paiknevatesse Põhja-Goa hotellidesse u 1 tund kuni 1 tund ja 30 min, 20-40 km kaugusel paiknevatesse Lõuna-Goa hotellidesse 20–50 min. Allolevad hinnad seisuga 05.09.2016, hinnad on informatiivsed. Soodushinnaga kohtade arv väga piiratud, reisipaketi hind võib muutuda tundidega. Hinnad 1 reisija kohta kaheses toas, reisi pikkus 9 ööd. 

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Alor Grande Holiday Resort 2*+ alates 899 eurost Beira Mar Alfran Resort 2* alates 849 eurost Citrus 3*- alates 1199 eurost Colonia Santa Maria 3* alates 1129 eurost Fortune Select Regina 4*- alates 1349 eurost Goan Heritage 3* alates 1149 eurost Neelam's The grand 3*+ alates 1178 eurost Osborne 2*   Radisson Goa Candolim 3* alates 1379 eurost   Resorte Marinha Dourada 3* alates 969 eurost So My Resort 2* alates 899 eurost The Ocean Park 4* alates 1129 eurost

 

India viisa

India viisa vormistatakse India saatkonnas Helsingis. Viisaprotseduur võtab saatkonnasiseselt aega kuni 3 nädalat. Palume viisadokumendid toimetada meie kontorisse mitte varem kui 4 nädalat enne lendu. Vene passi korral tuleb dokumendid tuua meie kontorisse hiljemalt 4 nädalat enne reisi.

Viisa kohustuslik kõikidele reisijatele, ka lastele ja imikutele.

Viisalõiv ja viisa vormistamine tellimuslendude ja rühmareiside puhul (kui reisipakett on tellitud antud reisikorraldaja käest):

Novatours: Eesti kodanikule on viisa maksumus 79 eurot reisija kohta (mitmekordse sissesõiduga). Vene passi omanike viisa hind on 91 eurot, halli passiga 94 eurot. Viisa vormistamine on kohustuslik ka lastele ja imikutele. Kui reisini on jäänud 17-6 päeva, vormistatakse kiirviisa Eesti kodanikele hinnaga 119 EUR. Vene passiga ja teiste riikide passidega reisijatele kiirviisat ei vormistata!

Aurinko: Eesti kodnikele mitmekorde sisenemisega viisa kuueks kuuks 80 eurot, kiirviisa hind 105 -150 eurot. Vene kodanikele Eesti elamis- ja tööloaga ühekordse sisenemisega viisa üheks kuuks 95 eurot. Halli välismaalase passiga Eesti elamis- ja tööloaga ühekordse sisenemisega viisa üheks kuuks 80 eurot, kiirviisa hind 105-150 eurot.

GoAdventure: Eesti kodanikele mitmekorde sisenemisega viisa kuueks kuuks 80 eurot

Juhul, kui India saatkond hooaja jooksul viisa hinda tõstab, on reisikorraldajal õigus viisa hinda muuta.

NB! Eesti passile väljastatakse turismiviisa alates viisadokumentide sisse andmise kuupäevast kuni 6-ks kuuks. Eesti pass ei vaja re-entry permit luba alates 04.12.2012. See tähendab, et kui väljutakse Indiast, siis kehtiva 6 kuulise turismiviisaga saab Indiasse tagasi pöörduda ka vähem kui 2 kuu pärast.

AJAKIRJANIKU VIISA. Kui tegemist on ajakirjanikuga, väljastab saatkond olenemata reisi eesmärgist ajakirjaniku viisa. Viisa on ühekordse sisenemisega, kehtivusega kuni 3 kuud alates viisa passi kleepimise kuupäevast. Viisa käsitluse aeg on kuni 2 nädalat.

Vajalikud dokumendid viisa taotlemiseks:
• pass (peab olema terve ja hästi hoitud; isegi vähima kahjustuse korral võidakse viisat mitte väljastada või reisijat mitte maale lubada)
• peab kehtima vähemalt 6 kuud viisa väljastamise kuupäevast
• passis peab olema vähemalt 2 vaba kõrvutiolevat lehekülge
• 1 ankeet (arvutis täidetud ja välja trükitud, käsitsi täidetud ankeete vastu ei võeta); ankeedi mõlemad leheküljed peavad olema allkirjastatud (üks allkiri ankeedi lõpus, teine esimesel lehel pildi all); ankeet tuleb täita inglise keeles; viisaankeedi leiate siit
1 hiljuti tehtud värviline foto mõõtmetega 5x5 cm, väiksemaid fotosid viisakeskus Helsingis vastu ei võta; pilt peab olema heledal taustal, ankeedile tuleb pilt kleepida, mitte klammerdada
• reisi ajal kehtiv reisikindlustuse poliis igale reisijale

Ankeedil on muuhulgas küsimus References in India and Finland:
References in India puhul märkida turismireisi korral hotelli info (nimi, aadress, telefon)
References in Finland puhul märkida taotleja Eestisse jääva lähisugulase või sõbra ees- ja perekonnanimi, aadress ja telefon

India viisa punase ja halli passiga:
Nii punase vene passi kui halli välismaalase passi puhul on nõutav elamis- ja tööluba Eestis või ID-kaart (koopia mõlemast poolest), mis kehtib vähemalt 6 kuud viisa väljastamise kuupäevast. Punase passi puhul antakse mitmekordne viisa maksimaalselt 6 kuuks, halli passi puhul ühekordne viisa 1 kuuks.

Viisatingimused on samad, mis Eesti kodanikule, v.a käsitluse aeg, mis on kuni 3 nädalat.
Vajalik elamisluba Eestis, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast eeldatavat Indiast lahkumise kuupäeva.

Lisaks on vajalikud dokumendid:
- elamisluba Eestis (koopia mõlemast poolest), kehtiv vähemalt 6 kuud pärast eeldatavat Indiast lahkumise kuupäeva
- lennupiletid või pakettreisi kinnitus.

Turismiviisa väljastatakse Vene passile alates viisadokumentide sisse andmise kuupäevast 1-ks kuni 6-ks kuuks, viisa on kas ühekordse või mitmekordse sisenemisega. Otsuse viisa perioodi ja sisenemiste arvu kohta teeb saatkond!

Turismiviisa halli passiga reisijale saab vormistada ainult ühekordse sisenemisega. Viisa kehtib alates viisadokumentide sisse andmise kuupäevast kuni 30 päeva ning selle aja jooksul peab olema toimunud Indiasse sisenemine ja väljumine.

Oluline on teada:
1. Reisija ees- ja perekonnanimi tuleb kirjutada vastavalt passis olevale nimele. Täpitähtede kasutamine ei ole ankeedil lubatud. Nt reisija nimi ÕIE LÄÄTS tuleb ankeeti kirjutada OIE LAATS. Väga tihti on esinenud kirjapilti OIE LAEAETS. Sellist viisa taotlust ei ole võimalik aktsepteerida.
2. Reisija värvifoto (dokumendi ehk passifoto) mõõtmed peavad olema 5x5 cm. Väiksemate fotodega ankeete ei võta Helsinki viisakeskus vastu.
3. Viisaankeet peab olema allkirjastatud kahekordselt. Esimene allkiri tuleb kirjutada esilehele värvifoto alla ja teine allkiri ankeedi pöördele ettenähtud kohale.

India saatkond Helsingis:
Embassy of India
Kulosaarentie 32
00570 Helsinki
Tel: +358 9 228 9910
Faks: +358 9 62212 08
Koduleht
E-post

Fortest Reisid ei vastuta riiki sisenemist puudutava info õigsuse eest, kuna saatkonnal on õigus tingimusi ja riigilõivu päevapealt muuta.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro