Firmast

OÜ FORTEST REISID (reg. nr. 1021193) tegutseb reisikorraldajana juba alates 1997. aastast (kuni 23.02.2001 Forseliuse Reiside nime all) ja on kantud riiklikku erinõuetega erialadel tegutsevate ettevõtjate registrisse MTR (nr. TRE000080).

Tagatis kokku 45 000 eurot, tagatise andmed:

1. AB “Lietuvos draudimas“ Eesti filiaali poolt väljaantud garantiikindlustus summale 20 000 eurot, kehtib kuni 11.02.2020;

2. Salva Kindlustuse poolt väljaantud garantiikindlustus summale 18 000 eurot, kehtib kuni 02.05.2020;

3. Salva Kindlustuse poolt väljaantud garantiikindlustus summale 7 000 eurot, kehtib kuni 31.08.2019.

Andmete õigsust saate kontrollida Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandustegevuse registrist.

Fortest Reisid on 2010. a. sügisel loodud Reisibüroode Liidu asutajaliige. Liidu tegemiste kohta leiate rohkem infot liidu kodulehel.

Meie kontor asub Tartus aadressil Kaluri 2, Hotell Tartu ärihoones, kus teid teenindab kogenud ja usaldusväärne meeskond: juhataja Piret Neitsov, reisikonsultandid Kristiina Püttsepp ja Liina Reinthal.

AVASTAGE MAAILMA
FORTEST REISIDEGA!


Korraldame turismireise kogu Euroopas, õpilasekskursioone Eestis ja matku kodu- ning välismaal.

Temaatilised reisid gruppidele: koostame paketi ning korraldame kvaliteetse reisi vastavalt grupi soovidele.

Iga aastaga meie püsiklientuur suureneb märgatavalt uute reisihuviliste näol, soovitame Teil registreerida varakult ja sõlmida reisileping, mis tagab grupi reisile suundumise just soovitud ajal.

Laevafirmade kruiisid Stockholmi ja Helsingisse ning reisipaketid Serena veeparki ja Helsingisse, perepaketid Kolmårdeni safariparki; suusareisid Soome, Rootsi, Norra, Poola, Austria, Bulgaaria ja Slovakkia suusakeskustesse (Himos, Messilä, Riihivuori, Sälen, Stöten, Åre, Oppdal, Zakopane, Poprad jm).

Vahendame teiste turismifirmade (Aurinko, Novatours, Tez Tour, GoAdventure, Aurinkomatkat, Finnmatkat jt) puhkusepakette ja ringreise (Egiptus, Kreeta, Türgi, Kuuba, Itaalia, Horvaatia, Keenia, Tuneesia, Tai, Dubai, Kanaari saared, Mallorca, Sitsiilia, Maroko, Sri Lanka, Dominikaan jne), samuti kruiise lähematel ja kaugematel meredel.

Telli reisikonsultatsioon ja reisipakett ning vormista reisikindlustus kas meilitsi või kontoris.

Korraldage väljasõit, valides marsruut Tartumaa 10 kiire hulgast (Peipsiveere ring, väljasõit Võrtsjärve äärde, jalgsi mööda Tartu südalinna, retk Vooremaa serva jm), mis on mõeldud Eestit külastavatele välismaalastele aga samuti ka eestimaalastele, kel huvi Tartu maakonna vastu.

Oleme kindlad, et leiate just selle reisi, millest olete juba ammu unistanud.

Reisige Fortest Reisidega!

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro