Dubais

Tellimisvorm

AÜE viisa

Lastega reisimisel tuleb silmas pidada, et piiriületusel võidakse küsida lapsega üksi reisivalt vanemalt teise vanema volitust ning saatjana reisivalt täiskasvanult lapse mõlema vanema volitust. Volituse vorminõuded võivad riigiti erineda, mistõttu võidakse küsida notariaalselt kinnitatud volitust.Täpsema teabe saamiseks palume pöörduda vastava riigi konsulaaresinduste poole.

Reisidokument peab olema pass. ID kaardiga piiri ületada ei saa. Riiki sisenemisel ei ole vanuselisi ega soolisi piiranguid Diplomaatilise passiga (või muu eripassiga) reisijad peavad vormistama visa enne reisi saatkonnas. Neil ei ole võimalik siseneda riiki viisavabalt või soetada viisat piirilt.

Eesti pass

VIISAVABA. Eesti kodanikele viisavaba kuni 30 päeva. Saabumisel lüüakse piiril passi sisenemistempel ja skänneeritakse silmaiiris. Vajalikud dokumendid: - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppemist - edasi- tagasi lennupiletid, sobivad ka ühesuuna piletid, ei pea olema broneeritud sama lennukompaniiga. - piisavad rahalised vahendid - soovitav on tervise- ja reisikindlustus Vene pass, kehtiv elamisluba Eestis või ilma Eesti elamisloata.

VIISA TASUTA PIIRILT.

Juhul, kui ostetud Novatoursi pakettreis või hotellimajutus, saab klient taotleda viisa piirilt tasuta.

Saabumisel lüüakse piiril passi sisenemistempel ja skaneeritakse silmaiiris.

Vajalikud dokumendid:

- pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppemist

- edasi- tagasi lennupiletid, sobivad ka ühesuuna piletid, ei pea olema broneeritud sama lennukompaniiga.

- piisavad rahalised vahendid

- soovitav on tervise- ja reisikindlustus

Pass peab olema kehtiv veel vähemalt 6 kuud reisi toimumise ajast.

Halli passiga viisat ei saa, transiittsooni läbida ei ole võimalik. Fortest Reisid ei vastuta riiki sisenemist puudutava info õigsuse eest, kuna saatkonnal on õigus tingimusi ja riigilõivu päevapealt muuta.
Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro